Lewandowscy Sylwestra spędzili w Dubaju. Basen, palmy, a do tego ten karnawałowy gadżet

Lewandowscy pochwalili się zdjęciami z Sylwestra. Wyglądali bardzo elegancko!

Anna i Robert Lewandowscy od kilku dni przebywają w Dubaju. Zostali tam też i na imprezę sylwestrową. Zdjęciami pochwalili się obydwoje na swoich kontach na Instagramie, a także złożyli życzenia swoim fanom.

Szczęśliwego Nowego Roku. Niech ten ROK będzie przełomowy - tego Wam życzymy z całego serca - napisała trenerka.

Para przywitała Nowy Rok w ciepłym kraju w bardzo eleganckiej odsłonie. Piłkarz wystąpił w białej koszuli, muszce i w garniturze. Trenerka wyglądała równie dobrze. Wybrała sukienkę z koronkowymi elementami od marki Self-Portrait, a dopełnieniem jej kreacji były czarne sandałki. W trakcie zabawy dołączył kolejny element stroju - maski karnawałowe.

ZOBACZ TUTAJ>>>>

Impreza nad basenem, wokół palm wyglądała naprawdę ciekawie. A Wy, jak spędziliście wczorajszą noc?

MT

Więcej o:
Komentarze (58)
Anna Lewandowska i Robert Lewandowski na sylwestrze w Dubaju. Basen, palmy i maski karnawałowe
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Sid

  Oceniono 36 razy 26

  Wszystkim Czytelnikom życzę w Nowym 2018 Roku mniej artykułów o Lewandowskich.

 • Gość: gość

  Oceniono 17 razy 15

  Powiem tak: jakby zhakować te Twittery, Instagramy, Facebooki to ich świat pękłby jak bańka mydlana. Było nie ma :) Przecież oni istnieją tylko wirtualnie: Lewandowska, Chodakowska, Chajzer i całe grono innych "wybrańców" pouczających jak mamy żyć. Chdakowska niby pisze, że trzeba doceniać proste chwile i dlatego spędzi Sylwestra wraz z mężem w domu. Co najśmieszniejsze nie obyła się bez szczegółowego wykazu co będą robić (żeby ktoś przypadkiem nie pomyślał, że będą się nudzić) i fotki jak przytula się do męża siedząc na nim okrakiem w eleganckej piżamie. Przy tym wszystkim próbuje wmawiać, że ma gdzieś co inni sobie pomyślą, że nigdzie nie wyszła na Sylwestra. Nie no, rozdwojenie jaźni jakieś ? Śmieszne to trochę, ale trochę mnie zaczyna przerażać. Ci ludzie mają problem i to spory.

 • Gość: Marta

  Oceniono 19 razy 11

  Nowy Rok! A na pierwszych stronach kto? K...a! Lewandowscy!😂

 • Gość: bridgestef

  Oceniono 10 razy 10

  To bardzo "polskie" najgłupszej pary - ale za to najbardziej" kasowej" - wydawać tysiące za granicą , bo Polski się wstydzą , nawet Europy !
  Przestańcie pisać i pokazywać tych "nowobogackich wsiónów"!
  Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku dla wszystkich czytelników !!!

 • wiarus25

  Oceniono 11 razy 9

  Hmm, wiele razy byłem w Dubaju, ale żeby mnie tam coś urzekło lub zadziwiło..raczej nie.

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 8

  Czy Lewandowacy wykupili na niektórych portalach abonament czy pseudo dziennikarze mają jakieś zaburzenia na tle psychicznym?Żeby poraz kolejny,na jednym tylko portalu pisać poraz kolejny,że Lewandowscy są w Dubaju???Napiszcie to jeszcze raz jutro i pojutrze bo chyba nie wszyscy wiedzą.

 • Gość: gość

  Oceniono 6 razy 6

  Co roku Dubaj, co roku czarna nudna kreacja, co roku ta sama poza, co roku ten sam fałszywy uśmiech, co roku fotka w mediach społecznościowych. Jacy oni nudni i bez polotu

 • Gość: strudzona opiekunka

  Oceniono 8 razy 6

  Sylwester spędziłam opiekując się moją całkowicie leżącą i niekontaktową mamą z alzheimerem,jak każdy dzień minionych kilku lat i nie wiem ilu jeszcze następnych,skromnie i bardzo ciężko,dzień jak codzień...ech.Tak tylko przelałam na klawiaturkę,bo...o moim trudzie i mnie podobnych nikt nie wspomni.Wytrwałości i siły dla opiekunów,zdrówka dla wszystkich.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX