Anna Lewandowska powiększyła usta? "Siniak od igły". Jej odpowiedź nie rozwiewa wcale wątpliwości

Fani dopatrzyli się zmiany w wyglądzie Anny Lewandowskiej. Ich zdaniem trenerka powiększyła usta. Co ona na to?

Anna Lewandowska to orędowniczka zdrowego trybu życia. Twierdzi, że do wszystkiego dochodzi tylko i wyłącznie ciężką pracą, dlatego zarzuty, które pojawiły się pod jej ostatnim zdjęciem mogą nieco nadszarpnąć ten idealny wizerunek.

Zdaniem internautów usta trenerki na jednym z najnowszych selfie są większe. Mało tego, niektórzy dopatrzyli się... śladów igły, co ma stanowić ostateczny dowód na to, że "Lewa" powiększyła usta.

Siniak na ustach od igły, ktoś usta powiększał - czytamy w komentarzach.
Jakieś większe usta?
Siniak na ustach od igły?

Sporo osób stanęło w obronie trenerki:

Przy karmieniu piersią nie wolno, a z tego co wiadomo to Anna karmi.
Wiecie, rolą błyszczyka z drobinkami jest optyczne powiększenie ust, a zdjęcie jest robione przy naturalnym świetle, co jeszcze bardziej to podkreśla. A nawet jeśli, to co nam do tego? Ania jak zwykle ślicznie wygląda :).

A co na to sama zainteresowana? Lewandowska napisała, że po pierwsze faktycznie karmi piersią. Po drugie, optycznie większe usta to zasługa makijażu. Wygląda też na to, że zarzuty internautów ją rozbawiły.

Haha @patrycjadobrzenieckamakeup kochana zobacz co Twój make up wywołał ???? make Up wygrał:)
Haha nie nie spokojnie! Przecież karmię piersią!

Co sądzicie? Jest coś na rzeczy?

WJ

Więcej o:
Komentarze (138)
Anna Lewandowska powiększyła usta? "Siniak na ustach od igły". Jej odpowiedź nie rozwiewa wcale wątpliwości
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • dzendergender

  Oceniono 118 razy 84

  Po co o tym piszecie? Po co promujecie to dno? Po co lansujecie takie osoby które są albo kopaczami piłki albo nikim? Porąbało Was już całkiem?

 • Gość: goscEdi

  Oceniono 88 razy 70

  Żeby nie kasa Lewandowskiego to by wyglądała jak 5 lat temu przeciętna ani ładna ani zgrabna kobieta z buzia jak księżyc w pełni taka nijaka Mając kasę to i urodę sobie poprawiła a właściwie zrobiła bo wcześniejsze fotki zwłaszcza z włosami.blond to wyglądała jak Tania z bazaru .To że pisze us karmi piersią to można dużo pisać a kto widział. Pisza że Lewego nie lubią i ja się nie dziwię bo kiedyś był normalny facet a przy żonie wygląda jak zygolak a nie sportowiec który nie ma swojego zdania Jak uwierzę się w ten garniturek, włosy pomalowane i wyzelowane , okulary i kogo może przypominać bo napewno nie sportowca A raczej bufona zarozumialego i taki to nie będzie nigdy lubiany tak.jak jego lady Klasy za grosz nie maja A pieniądze to.nie wszystko

 • Gość: Gaga

  Oceniono 46 razy 36

  A co Ona nas obchodzi! jest osobą nie lubianą! zero kultury! jak długo jeszcze będziecie o nich pisać! przechodzi to ludzkie pojęcie! robicie z nich królów!zwykli ludzie którzy mają parcie na szkło!no i zero inteligencji!bo pieniądze to nie wszystko!!!!

 • ratlerek.hitlerek

  Oceniono 44 razy 36

  Niedługo wytrzymali bez produkcji na temat "państwa" L. Rano zajrzałem tu i ze zdumieniem zauważyłem, że nie ma ani jednego "artykułu" na temat tej "pani". O Lewym coś tam było w rubryce "Sport" ale to się właściwie nie liczy. Godzina 14 i już mamy sieczkę dla motłochu. Kontrakt to kontrakt, no nie?

 • Gość: Nie

  Oceniono 44 razy 32

  Znowu to tępe beztalencie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX