Anna Lewandowska powiększyła usta? "Siniak od igły". Jej odpowiedź nie rozwiewa wcale wątpliwości

Fani dopatrzyli się zmiany w wyglądzie Anny Lewandowskiej. Ich zdaniem trenerka powiększyła usta. Co ona na to?

Anna Lewandowska to orędowniczka zdrowego trybu życia. Twierdzi, że do wszystkiego dochodzi tylko i wyłącznie ciężką pracą, dlatego zarzuty, które pojawiły się pod jej ostatnim zdjęciem mogą nieco nadszarpnąć ten idealny wizerunek.

Zdaniem internautów usta trenerki na jednym z najnowszych selfie są większe. Mało tego, niektórzy dopatrzyli się... śladów igły, co ma stanowić ostateczny dowód na to, że "Lewa" powiększyła usta.

Siniak na ustach od igły, ktoś usta powiększał - czytamy w komentarzach.
Jakieś większe usta?
Siniak na ustach od igły?

Sporo osób stanęło w obronie trenerki:

Przy karmieniu piersią nie wolno, a z tego co wiadomo to Anna karmi.
Wiecie, rolą błyszczyka z drobinkami jest optyczne powiększenie ust, a zdjęcie jest robione przy naturalnym świetle, co jeszcze bardziej to podkreśla. A nawet jeśli, to co nam do tego? Ania jak zwykle ślicznie wygląda :).

A co na to sama zainteresowana? Lewandowska napisała, że po pierwsze faktycznie karmi piersią. Po drugie, optycznie większe usta to zasługa makijażu. Wygląda też na to, że zarzuty internautów ją rozbawiły.

Haha @patrycjadobrzenieckamakeup kochana zobacz co Twój make up wywołał ???? make Up wygrał:)
Haha nie nie spokojnie! Przecież karmię piersią!

Co sądzicie? Jest coś na rzeczy?

WJ

Poznasz, która to polska komedia? Kadry z filmów
1/15Jaki tytuł ma ta polska komedia?
Zobacz także
Komentarze (138)
Anna Lewandowska powiększyła usta? "Siniak na ustach od igły". Jej odpowiedź nie rozwiewa wcale wątpliwości
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • dzendergender

  Oceniono 118 razy 84

  Po co o tym piszecie? Po co promujecie to dno? Po co lansujecie takie osoby które są albo kopaczami piłki albo nikim? Porąbało Was już całkiem?

 • Gość: goscEdi

  Oceniono 88 razy 70

  Żeby nie kasa Lewandowskiego to by wyglądała jak 5 lat temu przeciętna ani ładna ani zgrabna kobieta z buzia jak księżyc w pełni taka nijaka Mając kasę to i urodę sobie poprawiła a właściwie zrobiła bo wcześniejsze fotki zwłaszcza z włosami.blond to wyglądała jak Tania z bazaru .To że pisze us karmi piersią to można dużo pisać a kto widział. Pisza że Lewego nie lubią i ja się nie dziwię bo kiedyś był normalny facet a przy żonie wygląda jak zygolak a nie sportowiec który nie ma swojego zdania Jak uwierzę się w ten garniturek, włosy pomalowane i wyzelowane , okulary i kogo może przypominać bo napewno nie sportowca A raczej bufona zarozumialego i taki to nie będzie nigdy lubiany tak.jak jego lady Klasy za grosz nie maja A pieniądze to.nie wszystko

 • Gość: Gaga

  Oceniono 46 razy 36

  A co Ona nas obchodzi! jest osobą nie lubianą! zero kultury! jak długo jeszcze będziecie o nich pisać! przechodzi to ludzkie pojęcie! robicie z nich królów!zwykli ludzie którzy mają parcie na szkło!no i zero inteligencji!bo pieniądze to nie wszystko!!!!

 • ratlerek.hitlerek

  Oceniono 44 razy 36

  Niedługo wytrzymali bez produkcji na temat "państwa" L. Rano zajrzałem tu i ze zdumieniem zauważyłem, że nie ma ani jednego "artykułu" na temat tej "pani". O Lewym coś tam było w rubryce "Sport" ale to się właściwie nie liczy. Godzina 14 i już mamy sieczkę dla motłochu. Kontrakt to kontrakt, no nie?

 • Gość: Nie

  Oceniono 44 razy 32

  Znowu to tępe beztalencie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX