To może być koniec serialu "Rodzinka.pl". Jedna z czołowych gwiazd przechodzi do konkurencji

"Rodzinka.pl" cieszy się niesłabnącą popularnością. To jeden z ulubionych seriali telewidzów. Jednak - jak spekulują media - może on zniknąć z anteny TVP. Wszystko przez jednego z bohaterów.

Kariera 17-letniego Adama Zdrójkowskiego nabiera rozpędu. Aktor, którego poznaliśmy jako Kubę Boskiego w serialu "Rodzinka.pl" idzie jak burza. Rok temu wziął udział w w "Tańcu z gwiazdami", a teraz dostał kolejną lukratywną propozycję. 

Zdrójkowski ma mieć duży udział w (konkurencyjnym dla serialu "Rodzinka.pl") programie "The Voice Kids". To ogromny kredyt zaufania do aktora, ponieważ w produkcji tej TVP pokłada nadzieje, jeśli chodzi o poprawę oglądalności.

Media sugerują natomiast, że przy takim obrocie spraw serial "Rodzinka.pl" może zniknąć z anteny. Nadmiar pracy plus szkoła (aktor uczęszcza jeszcze do liceum) ponoć mają mu nie pozwolić pogodzić nowego programu z rolą w serialu. Bo kto wyobraża sobie "Rodzinkę.pl" bez Kuby?

MM

embed
Więcej o:
Komentarze (56)
"Rodzinka.pl" - to koniec serialu? Adam Zdrójkowski przechodzi do konkurencyjnego dla serialu programu "The Voice Kids"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: sygal

  Oceniono 57 razy 53

  To jaka to konkurencja? Jeden i drugi program jest na TVP2

 • Gość: Amanda

  Oceniono 75 razy 31

  No i dobrze! Nigdy nie oglądałam i oglądać nie będę takiego gówna ??Szkoda prądu.

 • Gość: sonia

  Oceniono 86 razy 28

  Okropny serial nie dało się oglądać przez tą wrzeszczącą Kożuchowską

 • Gość: MAREK

  Oceniono 61 razy 19

  Ten serial to "badziew'!!!!!! Same głupoty w tym serialu!!!! Szkoda pieniędzy na taki "chlam"!!! Co z zapowiedzia o realizacji historycznych seriali o Polsce???!!! Ten Kurski to się nadaje na szefa wiadomości a nie prezesa TVP!!!! Kurski - maly "człowieczek" o wielkim EGO dobrze umocowany w PiS-e a prezes Kaczynski nie ma kadr na stanowiska!!!

 • ad je

  Oceniono 37 razy 17

  Ten serial jest irytujący, że jak do wymiotów go nadają, to natychmiast przelaczam kanał. To jest zaprzeczeniem aktorstwa. Wrzeszczaca Kożuchowska,zdziecinniały ojciec, bufon Musiał. Teraz następnemu wmawiają, że jest gwiazda. Telewidzów zmusza się do oglądania tego irytującego niewypału.

 • 1234qwerty

  Oceniono 25 razy 17

  A ten gó...arz to co tam będzie robił ??

 • Gość: xxx

  Oceniono 17 razy 15

  ma brata bliżniaka,zajmiejego miejsce

 • Gość: Dziewczyna

  Oceniono 28 razy 14

  Spokojnie może odejść bo żaden z niego aktor. Nawet lepiej jak będzie bez niego...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX