Żmuda Trzebiatowska podarowała mężowi wyjątkowy prezent. To się nazywa niespodzianka!

Marta Żmuda Trzebiatowska sprawiła mężowi wyjątkową niespodziankę, dzięki której aktor po raz pierwszy zobaczył mecz na żywo na stadionie.

Marta Żmuda Trzebiatowska doskonale wie, jak sprawić prawdziwą przyjemność swoim najbliższym. Przekonał się o tym jej mąż. Kamil Kula w swojej niedawnej rozmowie z "Plejadą" wyznał, że żona zaskoczyła go wyjątkowym prezentem.

Muszę powiedzieć, że byłem na stadionie na meczu Polska-Czarnogóra i to był mój pierwszy raz. Taki prezent fantastyczny zrobiła mi żona. Ona nie mogła pójść. Poszedłem na ten mecz z tatą. Nie dość, że był to mój pierwszy mecz w życiu na stadionie, to jeszcze z takimi emocjami, z tym awansem. Jestem bardzo zadowolony z mundialu, z tego sukcesu - wyznał z uśmiechem Kamil Kula.

Na koniec rozmowy aktor zaapelował jeszcze do reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Dajcie z siebie wszystko!

To musiała być wspaniała niespodzianka dla męża aktorki, jako że jest on zagorzałym kibicem i już z niecierpliwością czeka na Mundial w Rosji. Tym bardziej, iż mecz z Czarnogórą był kluczowy, bo dzięki wygranej awansowaliśmy na przyszłoroczne Mistrzostwa Świata w piłce nożnej.

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula wzięli ślub pod koniec września 2015 roku. Dwa lata później na świat przyszło ich pierwsze dziecko. Piękna z nich para, nieprawdaż?

AG

Więcej o:
Komentarze (4)
Marta Żmuda Trzebiatowska podarowała mężowi, Kamilowi Kuli wyjątkowy prezent. Kupiła mu bilet na mecz Polska Czarnogóra
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: ann

    Oceniono 4 razy 4

    Bardzo do siebie pasują, ona bardzo ładna, on przystojny. Oby nie przejmowali się bezsensownym hejtem wysiadywaczy kanap i wersalek.

  • Gość: u

    Oceniono 7 razy -3

    Zaskakujący prezent to np gdy by zrobiłasobie dziecko z sąsiadem

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX