Córka Kingi Rusin pochwaliła się ich wspólnym zdjęciem. "Bliźniaczki". Trudno się z tym nie zgodzić. Są identyczne!

Zwykle to gwiazdy chwalą się dziećmi, a teraz to córka Kingi Rusin pochwaliła się zdjęciem z matką. Wyglądają na nim jak siostry!

Zarówno Kinga Rusin, jak i jej córka Pola Lis, są bardzo aktywne na swoich profilach społecznościowych. Tym sposobem możemy zobaczyć ich wspólne zdjęcie, którym pochwaliła się Pola. 

Bliźniaczki - podpisała zdjęcie. 

Nie ma wątpliwości, że na zdjęciu faktycznie wyglądają niemal tak samo! Zupełnie nie widać między nimi różnicy wieku i w pierwszej chwili ciężko było odgadnąć, która to matka, a która córka.

ZOBACZ TUTAJ>>>>

46-letnia dziennikarka wiele razy była chwalona przez swoje fanki za piękny, naturalny i młody wygląd. Nic dziwnego, że i córka z dumą chwali się mamą. Rusin, która nie wstydzi się zamieszczać swoich zdjęć bez makijażu zdaje się być najlepszą reklamą swojej linii kosmetyków Pat&Rub. My jesteśmy pod wrażeniem.

Według Was wygląda na swoje lata? 

MT

Więcej o:
Komentarze (28)
Kinga Rusin z córką na wspólnym zdjęciu. "Bliźniaczki". Trudno się z tym nie zgodzić. Są identyczne!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • patatajmiauhau

  Oceniono 20 razy 14

  Jak nie Rusin to Rozenek
  Jak nie Rozenek to Rusin
  Łoj, Da Dana, Dana, Dana
  Ludowa Gazeta w butach słomiana
  Uś, uś, uś

 • Gość: Bogna

  Oceniono 9 razy 7

  Bez przesady jest stara-na zywo wyglada na 50. Do tego arogancka. Nie dajcie sobie wmowic ze to naturalne kosmetki. TO bajka dla naiwnych

 • cucurucu

  Oceniono 10 razy 6

  Podobne do siebie jak dwa ziemniaki w worze

 • calber

  Oceniono 8 razy 6

  Te samy czapy, te same okulary i te same wargi - takich bliźniaczek jest w wiadomych kręgach na kopy. Skąd w ogóle wiadomo, ze to jej córka?

 • Gość: pee

  Oceniono 12 razy 6

  kawał Lisa

 • Gość: gość

  Oceniono 21 razy 5

  Pola jest bardzo ładna :-)

 • Gość: dana

  Oceniono 5 razy 3

  Po prostu miala szczescie.Nie skalala sie zadna praca fizyczna jak by popracowala na produkcji przy tasmie nie ptezylaby sie tak.Lata kolo niej sztab ludzi za egzotyczne wycieczki placi tvn.Wiele nas skonczylo studia a jak trzeba chowa dyplomy do szuflady i zasuwa na utrzymanie rodziny

 • Gość: gość

  Oceniono 9 razy 3

  Nie da się bez ingerencji wyglądać w wielu lat 45 jak 25 dziewczyna i udawanie że jest inaczej ,ze to zasługa kremów, eko kapsułek itd jest zwykłym oszukiwaniem kobiet i wpędzaniem ich w kompleksy Na profilu facebookowym smakoterapi z 9 grudnia jest zdjęcie z panią Kingą gdzie ewidentnie widać ze jej twarz jest robiona Pozdrawiam normalne babki nie dajcie sobą manipulować

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX