Mariola Bojarska-Ferenc chce się pogodzić z Ewą Chodakowską? Złożyła jej życzenia świąteczne i przy okazji... wbiła szpilę

O rywalizacji dwóch trenerek mówi się od dawna. Teraz jedna z nich postanowiła złożyć drugiej życzenia, wypominając jej przy okazji, że ta zamiast życiu rodzinnemu poświęciła się karierze zawodowej.

Ewa Chodakowska, odkąd tylko zaczęła odnosić swoje pierwsze sukcesy, została okrzyknięta największą konkurencją dla dotychczasowej propagatorki zdrowego i aktywnego trybu życia czyli dla Marioli Bojarskiej-Ferenc. Ostatnio między obydwoma trenerkami było już naprawdę bardzo źle, a panie nie przebierały w słowach i wzajemnych oskarżeniach. Teraz jednak z okazji świąt Mariola Bojarska-Ferenc postanowiła zakopać topór wojenny. W rozmowie z "Super Expressem" złożyła Chodakowskiej życzenia, które jednak naszym zdaniem nie są do końca miłe i życzliwe.

Życzę Ewie z całego serca, żeby ten kolejny rok przyniósł jej cudnego potomka. Jestem już dojrzałą kobietą i z perspektywy czasu wiem, że największym szczęściem i sukcesem dla mnie są moi synowie. Oni dają mi siłę - powiedziała w rozmowie z "SE" Mariola Bojarska-Ferenc.

Na koniec jeszcze mocniej wbiła szpilę Ewie Chodakowskiej, wypominając jej przy okazji, że ta bardziej poświęciła się karierze aniżeli życiu rodzinnemu:

Ewa i jej mąż mają wszystko, brakuje im tylko dziecka, dlatego życzę, by pojawił się przy nich fajny, wysportowany maluszek i dawał im jeszcze więcej radości w życiu. Bądźcie szczęśliwi!

Czy Wy też macie wrażenie, że jednak za tymi życzeniami nie kryją się najlepsze intencje? Oj nieładnie Pani Mariolu. Życzenia świąteczne składa się albo od serca albo już lepiej w ogóle ich nie składać. Czyżby Bojarska-Ferenc wciąż nie mogła się pogodzić z tym, że ma konkurencję? Spokojnie - miejsca starczy dla obu pań ;)

embed

AG

Więcej o:
Komentarze (21)
Mariola Bojarska-Ferenc chce się pogodzić z Ewą Chodakowską? Złożyła jej życzenia świąteczne i przy okazji... wbiła szpilę
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ann

  Oceniono 38 razy 36

  Faktycznie dziwne te życzenia. Po pierwsze może nie chcą dzieci,a może też być tak, że chcą a nie mogą i będzie im średnio przyjemnie czytając tę wynurzenia pani Marioli

 • Puch Marny

  Oceniono 47 razy 35

  Obrzydliwe. Nie dla każdego dzieci są życiowym celem i nie każdy chce je mieć, a wytykać komuś ich brak, nie znając przyczyny ich braku, to nie szpila, ale chamski cios poniżej pasa.

 • Gość: xyz

  Oceniono 39 razy 29

  co za wredne stare babsko .........żal naprawdę

 • Gość: wdupoas

  Oceniono 25 razy 21

  Pani Bojarska; czas załozyć kapcie i zająć się wnukami. Młodość i uroda przeminęły; nie ma co zaklinac rzeczywistości

 • jobenka

  Oceniono 14 razy 14

  Pani Bojarska jest bardzo niegrzeczna, chamska wręcz. Posiadanie dziecka to bardzo prywatna sprawa. Jedni nie chcą mieć dzieci, inni nie mogą.

 • Gość: kk

  Oceniono 19 razy 13

  Zawistna pipa!
  Zjechała Chodakowską w mediach, okropnie wykpiła jej umiejętności, nawet stare filmiki gdzieś przechowywała i je wrzuciła ze zjadliwymi komentarzami, i wszystko na nic...! Sieć światowych luksusowych hoteli sieci Starwood Hotels chce wylansować Ewę na międzynarodową gwiazdę fitness, oferując jej bajońską umowę...
  Ferenc ma teraz zjechane święta, to przynajmniej Chodakowskie przywali, to chociaż trochę sobie ulży:)))

 • felicjan.dulski

  Oceniono 9 razy 7

  Podobno "okolice bikini" zębów nie mają, ale gryźć się potrafią.
  Taka wolska.

 • Gość: 2w3er

  Oceniono 6 razy 6

  Bojarska-Ferenc nie ma żadnej konkurencji. Ewentualnie może rywalizować z Moniką Zamachowską w konkursie o najgłupszą wypowiedź medialną roku. Bo ani Lewandowska ani Chodaowska nie są dla Bojarskiej-Ferenc konkurentkami w fitnesie. Z tej prostej przyczyny że o tym starym pudle zapomniał każdy kto ją widział jak skakała w prlowksiej TV a młodzi nigdy nie usłyszeli. Z mordy wygląda na wredną s. i okazuje się, że nią jest.

 • Gość: Edi

  Oceniono 14 razy 6

  Ferenc jest zazdrosna bo przez tyle lat nie zdobyła takiej popularności ani pieniędzy co Ewa przez parę lat. A Ewa nic złego nie zrobiła i nikt nie ma powodów do wbijania jej szpil. To zwykłe chamstwo ze strony wielu ludzi że tak robią.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX