Glinka rzadko mówi o macierzyństwie. Z okazji Gwiazdki zrobiła wyjątek. Jest też coś dla fanów "Barw szczęścia"

Z okazji Bożego Narodzenia "Barwy szczęścia" mają dla widzów świąteczny prezent. Znani i lubiani aktorzy nagrali specjalny utwór i opowiedzieli, jak święta wyglądają w ich życiu prywatnym.

Z okazji świąt aktorzy serialu "Barwy szczęścia" przygotowali dla widzów niezłą niespodziankę. Stanisława Celińska wspólnie z Krzysztofem Antkowiakiem oraz chórem Sound'n'Grace nagrała piosenkę "Czas pojednań". 

Chcieliśmy stworzyć utwór bliski tradycji bożonarodzeniowych hymnów. W dzisiejszych czasach pierwotna idea świąt została przyćmiona przez zachłanny konsumpcjonizm i blichtr świecidełek, niewiele zostało z jej dawnej świetności. Ten czas szczególnie daje się we znaki ludziom wykluczonym, którzy albo nie wytrzymali pogoni za szczęściem rozumianym jako stan posiadania albo nawet do niej nie stanęli. Tacy ludzie są często zostawieni samym sobie. To właśnie z myślą o nich pracowaliśmy nad utworem - mówią wykonawcy.

Wideo przedstawia nie tylko samą piosenkę i kulisy nagrywania teledysku. Z nagrania możemy dowiedzieć się, jak znani i lubiani spędzają święta w swoim życiu prywatnym. 

Od kiedy mam synka, magia Świąt jest przeżywana ze względu na to dziecko, jego emocje i ten cały świat, który jest dla niego tak magiczny i tak piękny - powiedziała Katarzyna Glinka, która rzadko mówi o macierzyństwie i życiu osobistym. 

Jakie historie opowiedzieli inni aktorzy? Zobaczcie wideo. Zajrzyjcie też do galerii, gdzie znajdziecie zdjęcia z planu klipu. 

My również życzymy Wam WESOŁYCH ŚWIĄT! :) 

JT

Jak znasz Ewangelię? Sprawdź, czy dobrze pamiętasz biblijną wersję historii narodzin Jezusa
1/16Jak zaczyna się poetycki prolog Ewangelii Jana? (wszystkie pytania na podstawie Biblii Tysiąclecia)
Zobacz także
  • Maciej Stuhr Maciej Stuhr ostro komentuje decyzję Andrzeja Dudy. Padają słowa o... lodach
  • Monika Pietrasińska Monika Pietrasińska już tak nie wygląda. Zmieniła fryzurę i powróciła do dawnego stylu
  • Aleksandra Justa, Monika Zamachowska Była żona Zamachowskiego zabrała głos w sprawie alimentów aktora. "Sytuacja upokarzająca, ale skoro trzeba to trzeba"