Marina próbuje ukryć ciążę? Inne zdjęcie jednak dużo potwierdza. "Zaokrąglasz się"

Okładka "Gali", na której pojawiła się Marina wywołała wiele spekulacji na temat ciąży wokalistki. Kolejne zdjęcia tylko to potwierdzają.

Marina i Wojciech Szczęsny kilka dni temu zagościli na okładce magazynu "Gala". Nikt nie miał wątpliwości, że wokalistka spodziewa się dziecka. Świadczyć miał o tym gest, który wykonał piłkarz - położył ręce na brzuchu swojej żony. W tej samej sesji znalazły się także inne zdjęcia, które mogą to potwierdzać

Na jednym ze zdjęć, Marina zakrywa brzuch prezentem, co też może sugerować, że próbuje ukryć ciążę. Jednak już na kolejnej fotografii, na której Marina siedzi bokiem, widać jej lekko zaokrąglony brzuch.

Pod zdjęciem nie zabrakło komentarzy fanów, którzy nie mają wątpliwości, a ich wypowiedzi potwierdzają przypuszczenia o ciąży.

Promieniejesz.
Nie mogę się już doczekać, aż zostaniesz mamą.
Dobrze widzę, Marinko? Zaokrąglasz się?
Marina gratulacje!

Znalazł się także komentarz jednego z obserwatorów, który twierdzi, że nie ma czego gratulować, bo to tylko kwestia złego zdjęcia.

Marina, jesteś mega szczupła i wiadomo, że chodzi o złe zdjęcie. Proporcje są źle dobrane. To zdjęcie przekazuje złą sugestie. Moim zdaniem jest po prostu bardzo niefortunne.

Jak na razie para nie potwierdziła informacji o ciąży. Menadżer wokalistki w rozmowie z Plotkiem wręcz zaprzeczył tym doniesieniom. A Wy myślicie, że to prawda?

MT

Więcej o:
Komentarze (18)
Marina Łuczenko próbuje ukryć ciążę? Inne zdjęcie jednak dużo potwierdza. "Zaokrąglasz się"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: as

  Oceniono 39 razy 39

  "Nie mogę się już doczekać, aż zostaniesz mamą." ja pierdziele, jakim trzeba byc wazeliniarzem i żałosnym lizodupkiem żeby napisać coś takiego ! Współczuję ci wazeliniaro braku własnego życia skoro tak się ekscytujesz cudzym.

 • Gość: rob

  Oceniono 22 razy 22

  maryna pozazdrościła lewej i zaciążyła.

 • Gość: gosciowa

  Oceniono 28 razy 20

  Marina sobie zalatwila stara jak swiat polise ubezpieczeniowa gwarantujaca staly doplyw gotowki. Zadna sensacja, wiekszosc Polek ma taki pomysl na zycie.

 • Gość: ten

  Oceniono 19 razy 17

  no to się teraz zacznie cyrk...to będzie ciężki rok...

 • Gość: !

  Oceniono 15 razy 15

  A gó... mnie obchodzi czyjaś zapłodniona komórka jajowa.

 • Gość: aaaaaa

  Oceniono 12 razy 10

  Ludzie uważajcie bo zaraz Marina was wszystkich pozwie, że źle o niej mówicie. Nie boicie się zemsty żony piłkarza? heheheh

 • Gość: Bobs

  Oceniono 8 razy 8

  Artykul o Szczesnych, a w filmiku lysa pala Klary L., lo maaatko!

 • Gość: hej

  Oceniono 17 razy 7

  po co piszecie o czyjejś utrzymance ? mało to jest w tym kraju prostytutek ?, czemu akurat piszecie o tej ?

 • Gość: gosc

  Oceniono 6 razy 6

  marina ma bardzo plaski tylek

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX