Sablewska straciła kontrakt przez Siwiec? Stylistka tłumaczy: Działania marki są niezgodne z moją etyką zawodową. Ale co innego mówią jej przedstawiciele

Natalia Siwiec zastąpiła Maję Sablewską w najnowszej kampanii marki obuwniczej Carinii. Co na to stylistka? Nie wydaje się być zbytnio przejęta tym faktem.

Natalia Siwiec kilka dni temu pochwaliła się rozpoczęciem współpracy z firmą obuwniczą Carinii. Wcześniej ambasadorką tej marki była Maja Sablewska. Pojawiły się spekulacje, że modelka "wygryzła" stylistkę z pracy, jednak Sablewska zapewnia, że sama chciała zrezygnować ze współpracy z Carinii.

Chciałabym lojalnie poinformować, iż z dniem dzisiejszym kończę współtworzenie z marką Carinii. Obecne działania marki są niezgodne z moją etyką zawodową, dlatego nie mogę kontynuować dalszej współpracy. Za okres minionych kilku lat serdecznie dziękuję właścicielowi i pracownikom firmy oraz życzę powodzenia - napisała.

Z tego, co podaje jeden z portali, trochę inaczej brzmi tłumaczenie jednej z osób związanej z firmą Carinii. Z jej wypowiedzi wynika, że jednak nie do końca była to decyzja Sablewskiej. 

Formuła tej współpracy po prostu się wyczerpała. Cieszymy się na nowe kampanie. W kuluarach nie jest tajemnicą, że wszyscy mają nadzieję, że gorąca gwiazda lepiej sprzeda produkty, a o Siwiec dużo się obecnie pisze i mówi, zwłaszcza w kontekście macierzyństwa - mówi informator tabloidu.
Gwiazda Sablewskiej dawno przygasła, a utrzymywanie dwóch ambasadorek nie ma sensu - dodaje na koniec.

Plakat promujący najnowszą, limitowaną kolekcję butów Siwiec nie przypadł jednak do gustu internautom, którzy nie kryli swojego zniesmaczenia

MT

Więcej o:
Komentarze (7)
Sablewska straciła kontrakt przez Siwiec? Stylistka tłumaczy. "Obecne działania marki są niezgodne z moją etyką zawodową"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gosc

  Oceniono 7 razy 7

  Nie znam tej marki i na pewno nie kupie jej produktow.
  Produkty, ktore reklamuje osoba jak z 'Dubaju', sorry, ale nie

 • Gość: 123

  Oceniono 9 razy 5

  Ani nie jest stylistką bo nie można nią być bez podstawowej wiedzy i wykształcenia ani gwiazdą.

 • Gość: hr4r6j

  Oceniono 4 razy 4

  ale że nie pokazała du*** czy co tam mogla by pokazac dla kasy ta pseudomodelka ....

 • Gość: gosc

  Oceniono 1 raz 1

  Siwiec nie zachęca do zakupów "z klasa". Może jeszcze ktoś chce wyglądać jak ona, ale wówczas może na bazarze dostać takie rzeczy...

 • Gość: lula

  Oceniono 1 raz 1

  buty ww marki carinii to podróby wielu zachodnich projektantów,gdzie urząd który się tym zajmuje

 • Gość: moim zdaniem

  Oceniono 1 raz 1

  Kampania z Mają była lepsza. Same buty dziwaczne i nieładne. Źle wykonane i z tandetnych materiałów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX