Bachleda-Curuś i Marcin Gortat udzielili wywiadu: Nie chcemy być parą celebrytów. Mówią też o swojej relacji

Od kilku miesięcy spekuluje się, że Bachleda-Curuś spotyka się z Gortatem. Nigdy tego nie potwierdzili i rzadko wypowiadają się na ten temat. Teraz jednak udzielili wywiadów, w których opowiedzieli o sobie.

Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat udzielili wywiadów dla dwóch różnych gazet. Oboje zostali zapytani o to, co ich łączy. Odpowiedzieli podobnie, czyli ani nie potwierdzili, ani nie zaprzeczyli, czy są razem. Są też zgodni co do tego, że swoje prywatne sprawy chcą zachować dla siebie.

Koszykarz nie ukrywał w wywiadzie dla "Pani", że irytują go kłamstwa na temat jego osoby. Przeżywa to, że w jego sprawy zostały wmieszane ich rodziny. Nie wyklucza też wyciągnięcia prawnych konsekwencji. Swoją wypowiedź zakończył jednak bardzo tajemniczo, co można interpretować jako potwierdzenie, że coś jest między nimi.

Irytują mnie kłamstwa. Rozumiem, że jesteśmy popularni, ale nie mogę zgadzać się na zamieszczanie wyssanych z palca wiadomości. Najgorsze, że media mieszają do tego nasze rodziny, w tym syna Alicji. To budzi mój wielki sprzeciw. Oboje jesteśmy gotowi, aby wyciągnąć prawne konsekwencje z tego powodu. Nie chcemy być parą celebrytów, która będzie opowiadała o sobie. To, co się dzieje między nami, zostanie między nami - powiedział Gortat.

Alicja Bachleda - Curuś w opublikowanym kilka dni temu wywiadzie dla "Grazii" odmówiła udzielenia odpowiedzi na pytanie dotyczące jej relacji z Gortatem. Podkreśliła, że nie będzie mówić o swoim życiu prywatnym.

Nie pytaj mnie o Marcina. Staram się nie opowiadać o życiu prywatnym, między innymi dlatego, że nie chcę tworzyć dodatkowej przestrzeni do plotek - wyznała.

Para prawdopodobnie spotyka się od lutego. Do tej pory tak naprawdę nie wiadomo, czy są razem. Jedno jest pewne - świetnie czują się w swoim towarzystwie. Atmosferę podkręca jednak ostatnie wyznanie Marcina Gortata, który w magazynie "Forbes" zdradził, że w jego życiu pojawiła się kobieta i coraz częściej myśli o rodzinie. Czyżby rzeczywiście chodziło o Alicję?

AW

Więcej o:
Komentarze (7)
Bachleda-Curuś i Marcin Gortat udzielili wywiadu: Nie chcemy być parą celebrytów
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gosciowka

  Oceniono 16 razy 4

  Brawo Alicja i Marcin. To sie nazywa miec klase.

 • Agnieszka Szmyd

  Oceniono 4 razy 0

  Mam taka ogromną prośbę. Przestańcie w ogóle się wypowiadać, komentować. Zacznijcie grać w piłkę lub na dużym ekranie, nie komentujcie. Żyjcie. Czy ktokolwiek wie kim jestem. Nie. Dlatego, ze nie chcę. Bo żyje dla mnie i mojej rodziny. Nie potrzebuje rozgłosu ani fałszywej tajemnicy. Żyje tylko raz i nie potrzebuje poklasku ponieważ znam swoją i mojej rodziny wartość . Tylko ten co zaznał chaosu potrafi docenić spokój . Pamiętajcie o tym. Tylko osoby zakompleksione potrzebują rozgłosu .
  Pozdrawiam
  .

 • mgr.nauk

  Oceniono 12 razy -4

  Nie wiem czy coś ich łączy ale z pewnością czasem dzieli ich tylko cienka warstwa lateksu.

 • Gość: adwokat

  Oceniono 11 razy -5

  Oficjalne potwierdzenie zwiazku spowoduje zatrzymanie sporych wplywow.

 • Gość: doch

  Oceniono 6 razy -6

  słyszałem plotkę że Esther Canadas ma jeszcze spore nadwyżki wdzięku pozyskane w czasie maratonu podróży po Stanach i Europie. ponoć strasznie konsekwentna jest i ma tego wdzięku odłożone. niby niemożliwe, ale jej performance dopiera zaczyna nabierać tempa. na razie ze względów wizerunkowych dyscyplinuje groupies, ale ma w zapasie teledysk z układem tanecznym pod licóweczki madonny. takie britney spears na niemcy i polskę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX