Patrycja z "Rolnika..." urodziła. Pochwaliła się uroczymi zdjęciami. Znamy płeć i imię dziecka

Patrycja Kalinowska, która starała się o serce Łukasza w 3. edycji programu "Rolnik szuka żony", urodziła pierwsze dziecko.

Patrycja była kandydatką Łukasza w 3. edycji programu "Rolnik szuka żony". Choć to właśnie ją wybrał rolnik, nie udało im się stworzyć szczęśliwego związku i rozstali się w nie najlepszych stosunkach. Kobieta jednak szybko znalazła nową miłość. Spotkała Krzysztofa, za którego wyszła za mąż.

W czerwcu tego roku pojawiła się informacja, że zostaną rodzicami. Chłopiec już pojawił się na świecie. Patrycja niedawno pochwaliła się na Facebooku uroczymi zdjęciami z synkiem, Stasiem. Chłopiec otrzymał imię po dziadku Patrycji.

Przy zdjęciach dodała wzruszający opis, który świadczy o tym, że doskonale czuje się w roli żony i matki.

Miłość jest najważniejszym składnikiem receptury życia. Życzę wszystkim konkretnych decyzji, tak mało potrzeba do szczęścia - napisała. 

Patrycja, z którą rolnik Łukasz zerwał kontakt, po programie została zasypana wiadomościami od mężczyzn. Wśród nich był Krzysztof, który tak jak ona jest farmaceutą. Już po pierwszej randce wiedzieli, że są dla siebie stworzeni. Teraz w trójkę tworzą szczęśliwą rodzinę.

AW

Więcej o:
Komentarze (4)
Patrycja z "Rolnika..." urodziła. Pochwaliła się uroczymi zdjęciami. Znamy płeć i imię dziecka
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Beata

  Oceniono 4 razy 4

  Są kobiety które kręci łysina po prostu. I są to kobiety atrakcyjne i ogarnięte życiowo jak widać.Niektórzy panowie maja niepotrzebne kompleksy.

 • Gość: GdzieWesele.pl poleca

  Oceniono 2 razy 2

  Witamy na świecie! :D

 • Gość: hallo

  Oceniono 3 razy 1

  Synuś podobny do Łukasza

 • mo60

  0

  Widzę, że pani Patrycja gustuje w łysych. Taki gust?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX