Siwiec przez przypadek pokazała córkę. A tak chroniła jej prywatności... To pierwszy raz, kiedy zobaczyliśmy buzię Mii

Natalia Siwiec przypadkiem pokazała córkę. Użytkownicy Instagrama dzięki jej błędowi mogli zobaczyć, jak wygląda Mia.

Natalia Siwiec mocno chroniła prywatności córki, którą urodziła w sierpniu. Na Instagramie nigdy nie pokazała dziewczynki w całości. Mogliśmy zobaczyć jedynie jej rączki, główkę i nóżki. Siwiec jednak ostatnio popełniła błąd i na InstaStories przez przypadek pokazała Mię.

To pierwszy raz, kiedy zobaczyliśmy buzię dziewczynki. Ten błąd wiele kosztuje celebrytkę, która chroniła prywatności córki. Teraz każdy już wie, jak wygląda 4-miesięczna Mia. Jej wizerunek nie jest już prywatny, a zdjęcia krążą w sieci.

Takie samo podejście do kwestii prywatności dzieci mają inne celebrytki, m.in. Anna Lewandowska i Paulina Krupińska. Im jak na razie udaje się chronić dzieci. Ciekawe, czy kiedyś zaliczą taką wpadkę, jak Siwiec?

Co o tym sądzicie?

AW

Więcej o:
Komentarze (101)
Siwiec przez przypadek pokazała córkę. A tak chroniła jej prywatności... To pierwszy raz, kiedy zobaczyliśmy Mię w całości
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • cucurucu

  Oceniono 68 razy 68

  A do czego jej ta prywatnosc? Chyba zbyt duze mniemanie ma o sobie, panna nikt pokazujaca cycki mysli ze jest kims szczegolnym i wyjatkowym....

 • Gość: Kim

  Oceniono 65 razy 65

  Żenada... najpierw rączka , potem nóżka.. po prostu korciło ja, aby pochwalić się. Wytrzymała aż 4 miesiące.. uuuuu... A dzieciak, jak każdy inny 4 miesięczny bobas, czyli , że w tłumie nie do odróżnienia.

 • Gość: Mła

  Oceniono 36 razy 32

  No i kasa poszła się je....ć 😂

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX