"Rolnik szuka żony". Mikołaj ma nową partnerkę. Znacie ją doskonale. To kandydatka innego rolnika

Mikołaj i Zbyszek z 4. edycji "Rolnik szuka żony" jako jedyni nie znaleźli w programie miłości. Wszystko zmieniło się po zakończeniu nagrań. Mikołaj spotyka się z Ewą, która walczyła o serce Zbyszka.

Mikołaj nie ukrywał, że przyszedł do programu "Rolnik szuka żony", żeby znaleźć miłość. Jednak żadna z trzech zaproszonych pań nie skradła jego serca. Pomimo tego, że wybrał Teresę, nie chciał kontynuować z nią znajomości. Jeszcze w trakcie trwania programu zdradził, że spotyka się z młodszą kobietą. Teraz wyszło na jaw, że wybranką 72-letniego Mikołaja jest 40-letnia Ewa, która była kandydatką rolnika Zbyszka.

Przeżył szok i nawet nieco się przestraszył tej różnicy wieku, ale nie był w stanie skrywać swoich uczuć – twierdzi informator tygodnika "Na żywo".

Parą zostali oficjalnie jesienią. Kobieta szybko zdobyła zaufanie jego dzieci, które kibicują nowemu związkowi Mikołaja. Do tej pory są razem, więc widać, że naprawdę poważnie traktują tę znajomość.

Rolnik szuka żonyRolnik szuka żony Screen z vod.tvp.pl/ Rolnik szuka żony

Informacja o tym, kim jest tajemnicza wybranka Mikołaja, wywołała wiele emocji wśród fanów programu. Ewa nie pozostawiła po sobie dobrego wrażenia. Była kłótliwa, fałszywa i ciągle krytykowała Zbyszka. Wyśmiewała się z niego, że nie potrafi nic zrobić w domu, a wszystko robi za niego matka. W finałowym odcinku uwagę zwróciła jej nawet prowadząca program, Marta Manowska.

Kim ty jesteś tak naprawdę? Jaka jest Twoja prawdziwa twarz? - pytała wtedy Manowska.
A zarzucasz mi dwulicowość? - zapytała zdenerwowana Ewa.

Rolnik szuka żony TVPRolnik szuka żony TVP Facebook.com/rolnikszukazony|kadr

Internauci nie mogą uwierzyć, że Mikołaj i Ewa są parą. Nie kryją, że nie darzą jej sympatią i uważają ją za "wstrętnego babsztyla". Próbują także uświadomić rolnikowi, że popełnia błąd.

Ten wstrętny babsztyl... przecież ona jest niezrównoważona. Owszem, Mikołaj ma już swój wiek, ale przecież są jeszcze normalne kobiety.
Gorzej już nie mógł trafić. Kobieta mało sympatyczna, narzucająca własne zdanie, nie znosząca sprzeciwu. No i niezbyt urodziwa.
Ewa od Zbyszka? Zastanów się dobrze Mikołaju. Ona dopiero będzie Tobą rządziła - piszą internauci.

Z drugiej strony pojawiają się głosy, że "trafił swój na swego". Mikołaj jednak swoim zachowaniem nie zdobył wielkiej sympatii. Do grona osób, na których pozostawił złe wrażenie, należy jego kandydatka, Janeczka. Kobieta napisała nawet wiersz o 72-rolniku, który spotyka się z młodszą kobietą. Zakończyła go mocnymi słowami: "Potrafi chcieć, lecz już nie może/ Ale cóż tam BRAWERAN dopomoże/ Lecz nie wiesz człowieku/ W podeszłym wieku,/ że po BRAWERANIE masz na zawołanie/ Zawał serca i wieczne spoczywanie".

Co sądzicie o związku Mikołaja i Ewy? Pasują do siebie?

AW

Więcej o:
Komentarze (93)
"Rolnik szuka żony". Mikołaj ma nową partnerkę. Znacie ją doskonale. To kandydatka innego rolnika
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: nina

  Oceniono 78 razy 76

  Brzydka, fałszywa, interesowna , da popalić dziadkowi jeśli wcześniej nie postanowi go ukatrupić w celu przejęcia majątku. W programie wyraźnie pokazała że interesuje ją wyłącznie duży dom Zbyszka a nie on sam. Mikołaj niby szukał szykownej, kulturalnej kobiety z klasą a z braku takowej zadowolił się fałszywą prostacką bułą. Kicha i obciach.

 • Gość: J71

  Oceniono 71 razy 69

  No nie wiem.
  On lubi urodziwe,figurzaste.....
  Ewa ,bez urazy ani ładna,ani zgrabna i do tego nietaktowne delikatnie mówiąc.
  Nie sądzę,aby ta informacja była prawdą....
  Chociaż.....antypatyczna Ewa chciała by tylko leżeć i pachnieć.....taki rolnik jej chyba pasuje....
  Jest przebiegła .Dla kasy mogła się " podłożyć"

 • Gość: Beata

  Oceniono 55 razy 53

  Trafił swój na swego .Facet okazał się antypatycznym bucem choć na początku zrobił dobre wrażenie.Szkoda było każdej pani którz do nie go przyjechała bo on na nie nie zasługuje.

 • Gość: endriu

  Oceniono 41 razy 39

  Chłop w tym wieku dziecinnieje i ciągnie go do wydatnego cyca ! Reszta to ruina!

 • Gość: fela

  Oceniono 39 razy 37

  Ten facet z takim narcystycznym podejsciem nie zasluguje na fajna babeczke poniewaz kocha tylko siebie.a nawet szkoda jakiejs porzadnej dla niego po tym jak potraktowal 3 fajne kobiety.ale on sam nie wie co chce mimo swoich 72 lat.Narcyz

 • Gość: xxxx

  Oceniono 37 razy 33

  no cóż Janeczka będzie miała okazje napisać kolejny wiersz, chociaż twórczość się rozwinie

 • Gość: zoja

  Oceniono 33 razy 31

  Nie będzie miała teściowej i suknia się nie zmarnuje ale być może faktycznie do siebie pasują,będą sobie nawzajem dogadywać

 • Gość: nina

  Oceniono 32 razy 30

  I bardzo dobrze,ze sa razem.Oboje okazali sie dwulicowi w programie. Ewunia utkala sprytnie siec,w ktora amorek wpadl niczym komar w sidlo tarantuli. Powodzenia

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX