Sara z "Rolnika..." skomentowała związek Justyny i Zbyszka. Napisała szczerze, co o tym myśli

"Rolnik szuka żony". Związek rolnika Zbyszka i Justyny, kandydatki Karola, to chyba największa niespodzianka programu. Najbardziej kibicuje im inna uczestniczka 4. edycji, Sara.

"Rolnik szuka żony" dostarcza fanom emocji nawet po zakończeniu nagrań. Uczestnicy 4. edycji nie dają o sobie zapomnieć i co chwila pojawiają się o nich nowe zaskakujące informacje. Jedną z nich ostatnio była wiadomość o tym, że spokojny rolnik Zbyszek i kandydatka Karola, kontrowersyjna Justyna, spotykają się. Ich związek skomentowała Sara.

Kobieta została zapytana przez jedną z internautek, czy kibicuje Zbyszkowi i Justynie.

Oczywiście. Trzymam za nich kciuki. Kibicuje z całego serca. I wierzę, że teraz im się uda - odpisała.

Głos Sary w tej sprawie wiele znaczy dla fanów "Rolnika...". Po zakończeniu nagrań do programu kobieta zaprzyjaźniła się z Justyną. Przyczynił się do tego rolnik Karol, o serce którego zawzięcie walczyły, ale który finalnie nie wybrał żadnej z zaproszonych kobiet i związał się z Jagodą. Zabawił się ich uczuciami i każdej z nich dawał sygnały, że jest dla niego ważna. Wspólne przeżycia ponoć bardzo je do siebie zbliżyły.

Uczestnicy 4. edycji 'Rolnika...'Uczestnicy 4. edycji 'Rolnika...' Facebook.com/ zbigniw.kraskowski

Kciuki za Justynę i Zbyszka trzymają także fani programu. W komentarzach piszą, że mają nadzieję, że ich ulubiony rolnik wreszcie znalazł szczęście, na które zasługuje.

Oby się udało! Zbyszek zasługuje na dobro!
Super! Uwielbiam i Pana, i Panią Justynkę od samego początku.
Trzymam za Was kciuki i udanego Sylwestra życzę- piszą.

Jednak pojawiają się także głosy, żeby uważał na Justynę, która jest "przebiegła". Wielu ostrzega Zbyszka przed zbytnim zaangażowaniem się w tę relację, gdyż ich zdaniem  kobieta może go zranić. 

Zbyszek i Justyna

Związek Zbyszka i Justyny był dla wszystkich widzów wielkim zaskoczeniem. Z pozoru w ogóle do siebie nie pasują. On - oaza spokoju, ona - zwariowana i odważna. Zbliżyli się do siebie podczas nagrywania odcinka finałowego. Rolnik pochwalił się na Facebooku, że spędzą razem Sylwestra w Anglii, gdzie aktualnie mieszka jego partnerka. Mężczyzna zrobił jej niespodziankę i kupił sobie bilet na samolot.

Kibicujecie im?

AW

Więcej o:
Komentarze (2)
Sara komentuje związek Justyny i Zbyszka. Napisała szczerze, co o tym myśli
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: Renia

    Oceniono 6 razy 6

    Wspólne spędzenie Sylwestra nie znaczy jeszcze, że ktoś jest w związku! Chyba... Hmmm albo znaczy? Rany boskie, w ilu ja powinnam być związkach :D

  • Gość: cykus5

    0

    Na 1000 procent skrzywdzi go chyba że wyjawi wszystkich swoich ostatnich facetów z którymi była.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX