Plotki były od tygodni, ale dopiero te zdjęcia potwierdziły jej ciążę. Znana aktorka pierwszy raz zostanie mamą!

Już od kilku tygodni krążyły plotki, że Kirsten Dunst spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Doniesienia anonimowych informatorów potwierdziły właśnie nowe zdjęcia aktorki.

Kirsten Dunst jest w ciąży - donosi "Us Weekly", powołując się na swoich anonimowych informatorów. Ojcem dziecka jest narzeczony gwiazdy, Jesse Plemons. Według tabloidu para planuje również ślub wiosną przyszłego roku. 

Choć plotki o ciąży 35-letniej aktorki pojawiały się od kilku tygodni, dopiero teraz można dać im wiarę. Na nowych zdjęciach widać bowiem wyraźnie zaokrąglony brzuch gwiazdy.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Kirsten Dunst i Jesse Plemons spotykają się od 2016 roku, kiedy to poznali się na planie serialu "Fargo". Przyszłym rodzicom gratulujemy!

WJ

Znasz Zorkę 5 i Rubina? Sprawdź, jak dobrze pamiętasz marki z PRL-u
1/12Co sprzedawano pod marką 'Klubowe'?
Zobacz także
  • Anna i Robert Lewandowscy postanowili wykorzystać ładną pogodę i wybrali się razem z córką na długi spacer po centrum Monachium. Przy okazji zaopatrzyli się także w świąteczne ozdoby u lokalnych sprzedawców ulicznych. Spójrzcie tylko na te zdjęcia! Urocza z nich rodzina, nieprawdaż? Lewandowscy na spacerze z córką kupują stroiki na święta. Mała Klara rośnie jak na drożdżach!
  • Małgorzata Socha Małgorzata Socha pierwszy raz pokazała zdjęcie młodszej córki. Fani rozczuleni: Jaki mały pomocnik!
  • Stanisław Karpiel-Bułecka był bohaterem kolejnego odcinka programu Łukasza Jakóbiaka pt. 'Jak mieszkają gwiazdy?'. Obaj panowie zaprzyjaźnili się podczas wspólnego występu w 2. edycji 'Azji Express'. Stanisław Karpiel-Bułecka mieszka w pięknej, typowo góralskiej chacie. Cudowne widoki za oknem, dom cały z drewna, wnętrze pełne perełek - to tylko początek całej listy tego, co możecie podziwiać na zdjęciach. Zobaczcie, jak mieszka Stanisław Karpiel-Bułecka. Stanisław Karpiel-Bułecka pokazał, jak mieszka. Piękna góralska chata! A jej wnętrze? Istna perełka