Leszczak na imprezę Polsatu przyszła z gołym brzuchem. JEST PŁASKI. To możliwe, że 2 miesiące temu urodziła?!

Marcela Laszczak i Misiek Koterski pojawili się na 25-leciu Polsatu. Modelka pochwaliła się płaskim brzuchem kilka tygodni po porodzie.

Marcela Laszczak i Misiek Koterski w październiku zostali rodzicami syna Fryderyka. Modelka szybko wróciła do formy i na 25-leciu Polsatu pochwaliła się świetną figurą. Wybrała sukienkę, która odsłaniała jej płaski brzuch. Trzeba przyznać, że szybko wróciła do formy.

Przy okazji zaprezentowała też nową fryzurę. Marcela przed imprezą poddała się koloryzacji i przedłużeniu włosów. Teraz ma ciemniejszy odcień, który bardziej podkreśla jej urodę niż blond. Widać po modelce, że jest bardzo szczęśliwa, a macierzyństwo i udany związek z Miśkiem Koterskim jej służą.

AW

Więcej o:
Komentarze (8)
Marcela Leszczak niedawno urodziła a na imprezie Polsatu była z gołym brzuchem. Szybko wróciła do formy
Zaloguj się
 • Gość: Janet

  Oceniono 2 razy 2

  Możliwe, dwa tygodnie po porodzie ważyłam mniej niż przed ciążą i o mnie nikt nie pisze.

 • Gość: M

  Oceniono 6 razy 2

  Koterski przy niej wygląda jak niedorozwinięty kuzyn z Białegostoku.

 • Gość: Amanda

  Oceniono 3 razy 1

  Marcela fajna laska a ten cały Misiek to do niej nie pasuje. Wygląda jak ubogi krewny, idiotyczny uśmiech,chuderlak i żadnej męskości a do tego pijak i narkoman może jest na liście Cezarego P?.

 • cucurucu

  Oceniono 3 razy 1

  Eeeee..nooo..Misiek w smokingu..no no..elegancja Francja, panie Koterski...a i malzonka niczego sobie..ladna para, naprawde ladna

 • Gość: gość

  Oceniono 2 razy 0

  On ma głupkowaty uśmiech i brzydka barwę głosu, ale jak widać, może się podobać.

 • Mikolaj Nq

  Oceniono 1 raz -1

  Jeśli ktos o siebie dba to wygląda świetnie, wejdź teraz na stronę: igortreneronlinepl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.
  Będziesz zaskoczona/y efektami ćwiczeń, na stronie znajdują się dwa pakiety trenerskie dla kobiet jak również dla mężczyzn.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX