"Ślub od pierwszego wejrzenia". Nikt nie dawał im szans, a oni nadal są razem. Paulina i Krzysztof opowiedzieli o swoim związku

Paulina i Krzysztof ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" stanowią jedną z dwóch par, które przetrwały po zakończeniu programu. W "DDTVN" opowiedzieli o tym, ile pracy wkładają w to, żeby się lepiej poznać.

Paulina i Krzysztof pozornie stanowili najbardziej niedobraną parę w "Ślubie od pierwszego wejrzenia". Na początku mało kto dawał im szanse, dlatego ich decyzja o pozostaniu w małżeństwie była dla wielu sporym zaskoczeniem. Udało im się przetrwać i od marca są razem. W "DDTVN" przyznali, że każdego dnia pracują nad tym, żeby się lepiej poznać.

Poznajemy się każdego dnia. Zawsze staramy się zająć sobie czas po pracy, przed pracą. Dzwonimy do siebie w ciągu dnia. Co dzień przypominamy sobie o swoich charakterach - powiedział Krzysztof.

Ich związek w programie był burzliwy, kobieta nawet wyrzuciła męża z domu. Paulina początkowo nie była zadowolona z wyboru partnera i nie ukrywała, że irytuje ją błaznowanie Krzysztofa. Mężczyźnie szybko zaczęło zależeć na żonie i włożył sporo pracy w to, żeby ją do siebie przekonać. Zmiany zaszły szczególnie w jego zachowaniu i dlatego Paulina dała mu szansę.

Krzyś rzeczywiście jest ekspresyjny, ale ja go najbardziej lubię takiego domowego - wyznała Paulina.

Eksperci nie ukrywali, że obawiali się ich połączyć. Paulina i Krzysztof mają zupełnie inne charaktery. On jest imprezowiczem lubiącym żarty, ona nie znosi pajacowania i wszystko musi mieć pod kontrolą. Jednak wierzyli, że się świetnie uzupełnią.

Zawalczyliśmy o siebie nawzajem. Były mniejsze i większe schody do tego wszystkiego, ale warto było - powiedział Krzysztof.

Jak na razie wierzą w swój związek i nie planują rozstania. Krzysztof zdradził kiedyś w rozmowie z Plotkiem, że myślą o stworzeniu szczęśliwej rodziny. Ich przykład jest dowodem na to, że eksperyment specjalistów programu ma szanse na powodzenie i można w ten sposób znaleźć miłość swojego życia. Oprócz nich w 2. edycji programu także Agnieszka i Marcin dali sobie szansę. Jak widać wprowadzone zmiany przez ekspertów po pierwszej edycji, w której żadne małżeństwo nie przetrwało, przyniosły zamierzony efekt.

Kibicowaliście im?

AW

Więcej o:
Komentarze (14)
'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Paulina i Krzysztof w 'DDTVN' opowiedzieli o swoim związku
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Jolantae

  Oceniono 9 razy 7

  Myślę, że wzięli udział, by w końcu poznać kogoś i z nim być, dlatego pracują nad związkiem. Poważnie podeszli do tematu. Paulina jednak nie chciała zostać samotną panią z kotem, dlatego dała Krzyśkowi szansę, a on również chce mieć kogoś kto go czasami postawi do pionu.
  Reszta towarzystwa nie do końca brała program na serio, bynajmniej nie wszyscy, dlatego odpuścili sobie. Każdy związek wymaga pracy, a to jednak jest pewien wysiłek, a także dużo zależy od dojrzałości człowieka.

 • Gość: megan

  Oceniono 3 razy 3

  Bardzo, bardzo fajna para! Życzę im jak najlepiej. A sesja zdjęciowa przenajpiękniejsza!

 • Gość: Waga

  Oceniono 1 raz 1

  No i dobrze trzymajcie się kochani

 • Gość: Eleonor

  Oceniono 1 raz 1

  I pięknie!!!!! Trzymajcie sid i powodzenia 😊😊

 • wino0000006

  Oceniono 1 raz 1

  To tylko potwierdza, że ten program jest od początku do końca wyreżyserowany przy montażu. To znaczy, żeby podtrzymać oglądalność trzeba było wybrać konfliktowe fragmenty, których może było 20-30% i zrobić z tego motyw przewodni. No bo inaczej byłaby nudna opera mydlana - dla niewierzących polecam obejrzeć serial "UnReal" - tak się właśnie tworzy tego typu programy. Tam nie ma żadnego przypadku. Jak ktoś kiedyś powiedział: powiedzenie tylko części prawdy też jest kłamstwem.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 6 razy 0

  A w seksie jak jest? Dobrali się?

 • Gość: wuj wszystkich wujów

  Oceniono 2 razy 0

  Fajne pluszaki na stole.

 • fuczang-0_0

  Oceniono 9 razy -3

  Fajnie, przetrwało małżeństwo, którym eksperci nie dawali szans. To znaczy, tacy to eksperci, jak z koziej d... trąba.
  W ogóle co to za poroniony program?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX