Córka Lewandowskich "tańczy" do utworu Farnej. Ostatnim razem piosenkarka nie kryła radości: Mogę umierać! Co będzie teraz?

Lewandowska pokazała, jak jej córka Klara bawi się do utworu Ewy Farnej. To nie pierwszy raz, kiedy trenerka promuje wokalistkę.

Anna i Robert Lewandowscy nie tak dawno bawili się do jednego z utworów Ewy Farnej, która była tym faktem zachwycona. Teraz córka sportsmenów "tańczy" do piosenki tej samej wokalistki. Filmikiem pochwaliła się trenerka.

Na nagraniu widać mała Klarę, która próbuje kołysać się w rytm piosenki Farnej. Zachowanie córki bardzo rozbawiło Lewandowską, która nie potrafiła ukryć śmiechu. W pewnym momencie zaczęła także nucić piosenkę.

Lewandowska oznaczyła na filmiku piosenkarkę, co na pewno wiele dla niej znaczy. Ostatnim razem Farna nie potrafiła ukryć swojej radości i dodała bardzo emocjonalny wpis.

Kochani, mogę umierać! Lewandowscy słuchają naszego numeru 'ECHO' z KaeNem! Aaaaaa! - napisała. 

Piosenkarka nie ukrywa, że jest fanką Lewandowskiej, dlatego fakt, że słucha ona jej twórczości, bardzo wiele dla niej znaczy. Jak zareaguje teraz?

MT

Więcej o:
Komentarze (34)
Anna Lewandowska pokazała, jak jej córka tańczy do piosenki Ewy Farnej. To kolejny raz, kiedy promuje wokalistkę
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gość

  Oceniono 10 razy 10

  Jutro będzie,że śpiewa,szydełkuje i haftuje.Szczerze?Normalne dziecko (którego nawet nikt nie widział) piłkarza i celebrytki udającej wielką dietetyczkę a podniecają się nim jakby jakimś Mesjaszem było.Dziecko jak dziecko.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 13 razy 9

  Anka z każdego dnia CO robią na codzień robi sensację Żyją na pokaz

 • Gość: Halina

  Oceniono 12 razy 6

  To juz nawet zabawne nie jest.To jest KOSZMAR!!!

 • Gość: Gosc

  Oceniono 10 razy 6

  Tylko tańczy a może i już spiewa haha Tylko patrzez jak niedługo będzie naśladować rodziców i się na siłę wszędzie lansowac

 • Gość: goscgo22

  Oceniono 5 razy 5

  No to mamy sensację Lewandowskich dziecko już raczkuje mając 7 miesięcy No to sensacja Ludzie jaka Klarunia jest zdolna i inteligientna jak jej rodzice Dzieci często już mając 8 czy 10 miesięcy stają na nóżki i próbują chodzić , maja włoski i każde małe dziecko lubi słuchać muzyki a nawet przy muzyce zasypiają szybciej a tu Lewandowscy zachwycają się Nie wiadomo czy z Anki wpisu śmiać się czy płakać bo już sama nie wie co ma wpisać i czym się zachwycać Anka pomaluj slubnemu CZUPRYNE tym razem na rudo Będzie o czym pisać Żałosna kobieta

 • Gość: bebe

  Oceniono 10 razy 4

  A to dziecko lyse jak kolano, tyle miesiecy.

 • Gość: hallo

  Oceniono 10 razy 4

  A klarcia jeszcze z pieluszka

 • Gość: Edyta

  Oceniono 5 razy 3

  Boże a wy jak te żmije?cieszy się jak każda młoda mama i zapewne nie rozmyśla w kategori lansu ciesząc się z tego jak maleństo się z dnia na dzień rozwija.troszke dystansu do tego

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX