Były narzeczony i ojciec dziecka Gardias wystąpił w programie "Pierwsza randka"! "Taki jestem pieścioszek"

Piotr Bukowiecki, były partner Doroty Gardias, wystąpił w programie randkowym TVP - "Pierwsza randka".

Piotr Bukowiecki to były narzeczony Doroty Gardias, a także ojciec jej dziecka. Para ponoć poznała się podczas współpracy przy realizacji projektu dla TVN. To właśnie wtedy miało zakwitnąć ich uczucie. Związek jednak rozpadł się w 2015 roku. Teraz Bukowiecki szuka miłości na antenie TVP w programie "Pierwsza randka".

W programie udał się na randkę z Izą. Jak przyznał przed kamerami, występ w programie traktuje jako przygodę i nie jest zestresowany przed spotkaniem. Mężczyzna zdecydował się na miły gest i swojej kandydatce przyniósł niewielki bukiet kwiatów, co (jak się okazało) podziałało na plus.

Ojej, ale jesteś słodziutki - pochwaliła go Iza.
No taki jestem pieścioszek - odpowiedział ucieszony Bukowiecki.

Bukowiecki i jego kandydatka nie kryli tego, że od razu wpadli sobie w oko. W swoim towarzystwie czuli się na tyle swobodnie, że mężczyzna odważył się dotknąć Izę w kolano, co najwyraźniej jej się spodobało i zaraz stwierdziła, że chyba zostaną małżeństwem. Para nie ma wątpliwości, że spotka się ponownie i wtedy Bogucki ma pokazać Izie swoje tatuaże. 

Piotr Bukowiecki to producent telewizyjny, scenarzysta, który ma na swoim koncie współpracę z firmą produkcyjną w Hollywood. Uczęszczał również do szkoły aktorskiej w Beverly Hills. 

MT

Więcej o:
Komentarze (7)
Piotr Bukowiecki, były partner Doroty Gardias wystąpił w programie TVP "Pierwsza randka"
Zaloguj się
 • mer-llink

  Oceniono 8 razy 8

  Pani Gardias okazała się idiotką?
  Dała się zapłodnić pieszczoszkowi, dziubaskowi, kretynkowi?

  P.S. Biedne ich dziecko.....

 • forfiter_jr

  Oceniono 6 razy 6

  Pieścioszek? Raczej piz*uś.

 • Gość: ania

  Oceniono 5 razy 5

  W takim razie wszystkie te programy to jak widać ściema. Pamiętam ten odcinek, bo wpadł mi w oko. I jak była gadka o pracy, to powiedział, że jest instruktorem nurkowania.. A swoją drogą ta panna, z którą był na randce, niedługo potem wystąpiła w programie "Druga twarz". Chyba nowy zawód się zrodził - nałogowi chadzający po różnych programach chcący zaistnieć.

 • Gość: Mi

  Oceniono 7 razy 5

  Chyba tluscioszek.

 • Gość: att

  0

  sumberg na yahoo moze był i dobry, bilety do opery berlińskiej czekają na wytrwałych

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX