Rozenek skrytykowana za to zdjęcie. "Wieku pani nie oszuka". Zamieściła kolejne i zamknęła usta hejterom. Po mistrzowsku!

Pod dość niewinnym zdjęciem Magorzaty Rozenek pojawiły się głosy krytyki. Zarzucono jej, że odmładza się na siłę i nie potrafi się pogodzić z upływającym czasem. "Perfekcyjna" odpowiedziała hejterom.

Małgorzata Rozenek-Majdan nie przyznaje się do tego, ile ma lat. Oficjalnie w tym roku skończyła 39, jednak od lat krążą plotki, że w rzeczywistości jest 10 lat starsza. Ona sama żartuje, że ciągle ma 18. Celebrytka często jest krytykowana za to, jak się ubiera, czesze i za to, że korzysta z usług chirurga plastycznego. Ostatnio pod jej zdjęciem zalała ją kolejna fala hejtu.

Zero piękna i naturalności. Polska Donatella Versace.
Wieku pani nie oszuka. Nie wypada starej babie w warkoczykach chodzić i myśleć, że się ma 30 lat - pisali pod zdjęciem, na którym pozuje w dwóch warkoczach. 

Rozenek postanowiła rozprawić się z hejterami i dodała kolejny post z wymownym komentarzem. Znajduje się na nim zegarek, który reklamuje Rozenek. Jednak przy okazji wbiła szpilę hejterom. Napisała, że jest szczęśliwa i nie liczy czasu. Tym samym dała do zrozumienia, że nie ruszają jej negatywne opinie.

Nie liczę godzin i lat... szczęśliwi czasu nie liczą - napisała.

Fanom bardzo spodobało się to, w jaki sposób odpowiedziała na hejty i zarzuty.

TAK! Szczęśliwi czasu nie liczą, a zazdrośnicy piszą zgorzkniałe komentarze. Ha ha ha, niech zatem i im czas sprzyja - czytamy w komentarzach.

Co o tym myślicie?

AW

Poznasz znanego Polaka po rozpikselowanym zdjęciu?
1/16Na zdjęciu jest:

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (142)
Rozenek była niedawno krytykowana za młody wygląd, teraz odpowiada. Trafia w punkt
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • kitciwoko

  Oceniono 92 razy 66

  Po mistrzowsku zamknęła usta hejterom...
  No to wchodzę, sprawdzam, co też takiego sprzątaczka rzekła, jaką złotą błysnęła ironią, może genialną ripostą odparowała ciosy, może po tym nabiorę nawet trochę dla niej szacunku...

  Okazuje się, że pokazała zegarek.

 • Gość: Monika

  Oceniono 99 razy 65

  Niby nie liczy godzin i lat....ta jasne....to po co na siłę twierdzi, ze jest młodsza....żenada

 • Gość: 67

  Oceniono 89 razy 47

  Jeśli tak to czemu publicznie odejmuje Pani sobie lat, czemu ma Pani męża nr 3, czemu biust Pani podpompowała, czemu byśka sztywna od ostrzykiwania i tak można bardzo długo. Na wielkie szczęście to nie specjalnie świadczy. Raczej na masę kompleksów.

 • forfiter_jr

  Oceniono 43 razy 37

  Po mistrzowsku to ona zareklamowała zegarek.

 • Gość: Ela

  Oceniono 57 razy 37

  No dobra ale dlaczego dojrzała kobieta nie może nosić warkoczy?? Nie rozumiem.

 • Gość: mor

  Oceniono 55 razy 31

  niby taka wykształcona, a taka PRYMITYWNA (Radzio takie lubi) !!!! czekam na tą ciętą, błyskotliwą ripostę, "w punkt" i co znajduję ?!?!? odpowiedź rodem z piaskownicy 'A JA MAM BŁYSZCZĄCY ZEGAREK.." ręce opadają... nad błyskotliwymi ripostami i poziomem ekscytacji redaktorów... DNO !!!

 • qrzysiu

  Oceniono 34 razy 26

  Jeszcze pare "zabiegów kosmetycznych" i sie okaże że się jeszcze nie urodziła.

 • Gość: Lubię Ją

  Oceniono 42 razy 26

  eeee tam - zwykły produkt TVNu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX