Channing Tatum świętuje urodziny żony. Zamieścił piękne zdjęcie, ale to jego podpis chwyta za serce. Rozpływamy się!

Channing Tatum i jego żona przebywają obecnie na rajskich wakacjach. W weekend świętowali urodziny aktorki. Z tej okazji gwiazdor zamieścił na Instagramie uroczy wpis, w którym wyraził swoją wielką miłość do partnerki.

Jenna Dewan-Tatum 3 grudnia obchodziła swoje 37. urodziny. Z tej okazji jej mąż, Channing Tatum postanowił podzielić się z internautami szczęściem, które dzieli z kobietą swojego życia. Aktor opublikował na Instagramie czarno-białe zdjęcie pięknej żony, które opatrzył urzekającym podpisem.

Kolejny rok, a ona jeszcze piękniejsza. Przez ten czas przeszła taką metamorfozę, o której możemy tylko czytać w bajkach. Jej siła i wdzięk są jeszcze mocniejsze. Dzięki tobie wszystko dookoła również dojrzewa. A ja jestem ci bardzo wdzięczny za wszelkie lekcje. Wszystkiego dobrego kochanie.

Nie trzeba było długo czekać na reakcję internautów. W komentarzach pod wpisem dali wyraz swoim zachwytom. Komplementowali nie tylko piękne słowa aktora, jego wielką miłość do żony, ale i również jej urodę.

Ona jest piękna i wspaniała. Brak mi słów.
I to jest właśnie prawdziwa miłość.
Jakie to romantyczne i piękne. Jesteście najlepszą parą.
Piękne jest to, jak ją kochasz.

Również aktorka pokazała na Instagramie, jak świętowała swoje urodziny. Na zdjęciu widzimy plażę, a na niej wielki napis z życzeniami, prawdopodobnie przygotowany przez męża gwiazdy.

Piękna z nich para, nieprawdaż?

AG

Czy zdasz test na amerykańskie obywatelstwo?
1/15Jakie kolory ma flaga USA?
Zobacz także
  • Nieumiarkowane korzystanie z 'dobrodziejstw' operacji plastycznych często przynosi opłakane skutki. Coś, co w założeniu miało zachwycać, częściej zadziwia, a niekiedy przeraża. A przecież wszystkie te ofiary skalpela wyglądały kiedyś zupełnie normalnie i naturalnie. Zobaczcie je przed i po. "Najsłynniejsza żywa lalka Barbie" wyglądała tak. A inne? Ofiary operacji plastycznych kiedyś
  • Anna Lewandowska to jedna z najpopularniejszych w Polsce celebrytek. Trenerkę uwielbiają kobiety, którym doradza w kwestii żywienia, a jej urodę podziwiają mężczyźni. Jednak w ciągu ostatnich lat przeszła sporą metamorfozę. Zobaczcie, jak wyglądała kiedyś. Tak, na tych zdjęciach to wciąż Anna Lewandowska. A pamiętacie, jak wyglądała jeszcze wcześniej? Oto jej metamorfoza
  • Paula Tumala zasłynęła jako piękna Słowianka z teledysku Cleo i Donatana do utworu 'My Słowianie'. Z wielką gracją i wdziękiem ubijała masło, eksponując przy tym to, co ma najlepsze. Potem spotykała się z Marcinem Gortatem. Ich relacja jednak nie przetrwała. Jedno jest pewne, fotomodelka bardzo lubi pokazywać swoje wdzięki, zarówno w magazynach dla panów, jak i również na Instagramie. Zdecydowanie jest na co popatrzeć! GORĄCY PIĄTEK. Była Gortata w bardzo odważnej sesji. Pozuje nago. Co za piersi!
Komentarze (1)
Channing Tatum składa żonie życzenia urodzinowe. Jenna Dewan-Tatum może być dumna!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: GdzieWesele.pl poleca

    0

    Piękne zdjęcie i piękna para! <3

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX