Dzieci Jennifer Lopez odwiedziły ją na planie. Ale są już duże! Córka jest coraz bardziej podobna do mamy

Jennifer Lopez jest mamą 9-letnich bliźniaków. Aż trudno uwierzyć, że jej dzieci są aż tak duże, zwłaszcza patrząc na ich najnowsze zdjęcia. Ale wyrosły!

Jennifer Lopez kręci właśnie swój najnowszy film pt. "Second Act". Zdjęcia są realizowane między innymi w Nowym Jorku, co ułatwiło dzieciom piosenkarki krótkie odwiedziny na planie. My musieliśmy przetrzeć oczy ze zdziwienia. Bliźniaki Lopez naprawdę bardzo wyrosły. Zwłaszcza 9-letnia córka Emme to skóra zdjęta z matki. Co do Maxa, to nie mamy wątpliwości, że wyrośnie z niego niezwykle przystojny mężczyzna!

ZOBACZ ZDJĘCIA  >>>

Max i Emme na planie spotkali także Vanessę Hudgens, która partneruje Jennifer Lopez w "Second Act". Wszyscy fani "Pokojówki na Manhattanie" czy "Pracującej dziewczyny" powinni wybrać się do kina na najnowszy film J.Lo, ma być on bowiem utrzymany w klimacie tych dwóch kultowych komedii.

Produkcja opowiadać będzie o pracownicy hipermarketu, która zdecydowała, że chce zmienić swoje życie, a spryt jest równie ważny co wykształcenie.

ZI

Sprawdź, co pamiętasz z lat 90.
1/12Zacznijmy od czegoś bardzo łatwego. Ile województw istniało w Polsce 20 lat temu, przed reformą terytorialną? (mapka przedstawia jak jest dziś)

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (12)
Jennifer Lopez kręciła film, gdy nagle na plan wpadły jej dzieci. Ale są już duże! Córka to skóra zdjęta z matki
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Pipi

  Oceniono 15 razy 15

  Dzieci są podobne do ojca a nie do niej.

 • kitciwoko

  Oceniono 15 razy 7

  Trump, buduj ten mur do cholery!

 • Gość: c c c

  Oceniono 5 razy 5

  Dziwne by było by dzieci zmalały 😂

 • Gość: MARTA

  Oceniono 4 razy 0

  CÓRKA NIEŁADNA

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX