Britney Spears świętuje 36. urodziny. Jedna rzecz zaskoczyła nawet jej fanów. "Zawsze chciałam to zrobić"

Britney Spears w sobotę skończyła 36 lat. Z tej okazji partner przygotował jej romantyczną niespodziankę, a sama gwiazda... sprawiła prezent swoim fanom.

Britney Spears 2. grudnia obchodzi urodziny. W tym roku ten dzień spędzała w bardzo romantycznej atmosferze ze swoim młodszym partnerem, Samem Asgharim. Mężczyzna zadbał o romantyczną atmosferę, czym uszczęśliwiona gwiazda pochwaliła się na Instagramie. Na zamieszczonym przez nią filmie widać dziesiątki świec i ułożone z płatków róż serce.

Nie mogłam sobie wymarzyć lepszych urodzin - napisała.

Jednak dużo większy entuzjazm wzbudziło drugie nagranie zamieszczone przez gwiazdę. Wokalistka, która jest na scenie już 20 lat, słynie z tego, że uwielbia "śpiewać" z playbacku. Fani rzadko mają okazję usłyszeć jej prawdziwy głos, a krytycy twierdzą, że go po prostu nie ma. Jednych i drugich zaskoczyć więc może urodzinowe nagranie "księżniczki popu", na którym śpiewa a capella "Can't Help Falling In Love" Elvisa Presleya.

Zawsze chciałam dać taki występ: śpiewam w zwykłej, czarnej sukience, jedno, długie ujęcie kamery. I pomyślałam: dlaczego nie dziś, w moje urodziny?! Kiedy zegar wybił 12:00, zrobiłam to! Dziękuję za wszystkie wspaniałe życzenia i za to, że dzięki Wam mogę robić to, co kocham. Doceniam to bardziej niż możecie sobie wyobrazić!

Jak wypadła? Fani nie mieli wątpliwości:

Piękny głos.
Powinnaś zamieszczać więcej takich nagrań!

Cóż więcej możemy dodać.

embed

WJ

Więcej o:
Komentarze (6)
Britney Spears świętuje 36. urodziny. Jedna rzecz zaskoczyła nawet jej fanów. "Zawsze chciałam to zrobić"
Zaloguj się
 • Gość: gośc

  Oceniono 4 razy 2

  To nie prawdziwa wersja tego co spiewa- ta u Was przedstawiona jest przyśpieszona :/ Oryginalna wersja jest na stronach o Britney np - brzi równie dobrze a nawet lepiej

 • Gość: GdzieWesele.pl poleca

  Oceniono 2 razy 0

  Sto lat Britney! ;)

 • Gość: mor

  Oceniono 2 razy 0

  wszystkie piosenki wyjękuje w ten sam sposób, a gdy zaczyna śpiewać, nie wiem, co będzie za chwilę : 'jęjęjęję I did it again' czy 'jęjęjęję how was I supposed' czy 'jęjęjęję I cant help falling' !!!! niech się trzyma swojego repertuaru !!!!!

 • Gość: 29kolo

  Oceniono 4 razy 0

  super jest sexy do tego jednak potrafi dobrze zaśpiewac - pozytywnie

 • Gość: mania

  Oceniono 3 razy -1

  rozumiem- chciała to zrobić i zrobiła - jednak nie ma się czym chwalić innym, a już na pewno nie całemu światu !!!! jęczy jak koza przy zatwardzeniu !!!! ZABIŁA PIOSENKĘ !!!! ciężko odsłyszeć i nawet nie zbliżyła się do oryginału !!!!!!!

 • Gość: Baśka

  Oceniono 8 razy -4

  No weszłam na jej instagrama i zaśpiewała słabo, nawet bardzo słabo...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX