Znana gwiazda disco polo w ciąży. Ciążowe krągłości są już naprawdę spore. Znamy imię dziecka

Magda Niewińska, piosenkarka disco polo, jest w ciąży. Oznajmiła to swoim fanom na Instagramie. Spodziewa się chłopca, który otrzyma imię Mateusz.

Magda Niewińska, jedna z najbardziej popularnych wokalistek disco polo, spodziewa się drugiego dziecka. Jest z tego powodu bardzo szczęśliwa, czym pochwaliła się na swoim profilu. Przy okazji zdradziła także płeć i imię.

Co mam się nie chwalić. Mati w brzuszku. Mateuszek. Będzie nas czwórka. 

Imię nie jest przypadkowe. Pozostali członkowie noszą imiona zaczynające się na literę "M". Mąż Magdy to Maciek, a pierwszy syn - Maksio. Jak na razie nie wiadomo, który to miesiąc i kiedy chłopiec przyjdzie na świat.

Piosenkarka po raz pierwszy została matką w marcu w 2016 roku. Długo nie mogła zajść w ciążę, chłopiec urodził się dopiero 9 lat po ślubie Magdy z Maćkiem. Niewińska nie siedziała także długo w domu po urodzeniu syna i szybko wróciła do pracy.

Uważam, że kiedy mama jest szczęśliwa, to i dziecko jest zadowolone. Muzyka i koncertowanie daje mi w życiu wiele radości. Nie chcę z tego rezygnować, choć oczywiście syn będzie dla mnie zawsze na pierwszym miejscu - mówiła w wywiadzie dla PoloTV.

Pewnie i tym razem będzie tak samo. My dołączamy się do gratulacji i życzymy szczęśliwego rozwiązania.

AW

To najsłynniejsze filmy z lat 90. Rozpoznasz je po jednym kadrze? [QUIZ]
1/16Co to za film?
Zobacz także
  • Doda Zaskakująca gwiazda u boku Dody w "Pitbullu". Wszystko zdradziło TO zdjęcie. "Ogień!"
  • Mia Krupska Ta śliczna dziewczynka to córka znanej aktorki. Poznajecie? Urodę odziedziczyła po mamie
  • Kasia z Rolnika Kasia z "Rolnika..." mocno skrytykowana. "Pośmiewisko na całą Polskę". Odpowiada i uderza w ulubioną parę z programu