Lewandowska znów krytykowana. Wytknięto jej błędy językowe i seksizm. W komentarzach burza. "Przykro się to czyta"

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska (KAPIF.PL)

Anna Lewandowska niedawno dodała kolejny motywujący wpis. Niestety, ten nie zachęcił do zmian, a tylko rozzłościł jej obserwatorki.

Anna Lewandowska często publikuje wpisy, które mają zmotywować inne kobiety. Sama ostatnio zapowiedziała, że bardziej skupi się na coachingu. Zazwyczaj obserwatorki są jej wdzięczne, że im "pomaga". Tym razem nie były zachwycone i mocno skrytykowały jej ostatni wpis.

Lewandowska zdradziła, co według niej znaczy bycie kobietą. Jej przepis? Zmienić marzenia w plany, współpracować, a nie rywalizować, nauczyć się żyć z pokorą, a także... zmienić kolor włosów. 

Fanki nie doceniły jej rad, a wytknęły liczne błędy językowe i seksizm.

Serio? Pani nie potrafi budować poprawnie zdań złożonych, przykro się to czyta. Proszę poczytać, podszkolić się z języka polskiego, bo wszyscy mają ubaw. Zapewne komentarz zostanie usunięty, jak większość tutaj.
Nie można "bać się lęku"! Jeśli ma się ogromny zasięg, jeśli chodzi o odbiór postów, należy sprawdzać podstawową poprawność językową. Mam nadzieję, że jest sprawdzana chociaż w wydawanych książkach.
Całkiem mądry tekst, tylko trochę seksistowski.

komentarze fanówkomentarze fanów Instagram/annalewandowskahpba

Internauci porównali Lewandowską do znanego coacha Mateusza Grzesiaka i zarzucili, że w swoich wpisach jest mało wiarygodna.

Tekst jakby pisał go Mateusz Grzesiak, ale wierzę, że to Twój własny.
Powiało stylistyką dr Grzesiaka. Niby nic w tym złego, ale jednak bardziej wiarygodna byłaby Pani, gdyby pisała wypowiedzi w swoim stylu. Tym bardziej, że sposób Pani wypowiadania się w mediach rażąco różni się od tego, co tu jest napisane.

komentarze fanówkomentarze fanów Instagram/annalewandowskahpba

To nie pierwszy raz, kiedy post trenerki spotyka się z falą krytyki. Myślicie, że uwagi obserwatorów są słuszne?

Anna Lewandowska o wpędzaniu młodych matek w kompleksy. To jej pierwszy wywiad od miesięcy

MT

Kwiaty z łąki znacie doskonale, ale wiecie, co mamy na parapetach? Wbrew pozorom, nie jest łatwo
1/17Na początek coś naprawdę łatwego. Na zdjęciu jest:

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (246)
Anna Lewandowska skrytykowana za wpisy motywacyjne
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gość

  Oceniono 181 razy 159

  Dla mnie większą porażką od niej samej są ci,którzy czytają tego bloga...

 • Gość: ten

  Oceniono 129 razy 109

  wygnac drzwiami wlezie oknem

 • kamster

  Oceniono 107 razy 97

  Nie umiem czytać tekstu przeznaczonego dla półdebili. Dlaczego teraz jak ktoś pisze siła to musi dać ikonke zgiętej ręki? Jak pisze, że leci to wstawia samolocik a jak jedzie to samochodzik?
  Jak kobieta to symbol pani w kiecce a jak jedzienie to hamburger? Niedługo zostaną same obrazki. Pani, hamburger, hantelek, zgięta ręka i kciuk w góre.... Może i to wystarczy...

 • Gość: gosc

  Oceniono 110 razy 90

  Według Lewandowskiej być kobietą, to "nauczyć się żyć z pokorą, a także... zmienić kolor włosów'
  No, i w tych kilku słowach mamy zawarte możliwości intelektualne ich autorki, a jak do tego dołożyć wręcz żenującą polszczyznę, to pozostaje zadać pytanie, czy te jej niby studia, to ta sama szkoła, w której jej mąż obronił licencjat pisząc o sobie. Uważacie, że naprawdę jest o kim codziennie pisać? No, chyba że was Lewy współfinansuje...

 • mipi1951

  Oceniono 82 razy 76

  Te zony pilkarzy ,przed slubem nieznane , po slubie hura do mediow.I co sie okazuje, one wszystkie znaja sie po slubie na wszystkim Od kuchni do samolotow.Chodzace encyklopedie psia mac.Powonno byc nie znasz sie , nie pchaj mordy na szklo.Wstyd chodzi za nimi krok w krok.

 • cucurucu

  Oceniono 72 razy 64

  Pamietam , ze dawniej w szkole podstawowej pisalo sie: Lekcja nr XX a pod lekcja rysowalo sie szlaczek....obecnie widze, ze szlaczki zostaly zastapione emotikonami....poziom ten sam, szkoly podstawowej.

 • Gość: ewa

  Oceniono 58 razy 50

  To zwykły głupol, który jedyne co czyta, to książki kucharskie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX