Marcin Bosak pół roku temu zostawił Monikę Pikułę. Ona pierwszy raz opowiada o rozstaniu. "Muszę dobrze organizować życie"

Marcin Bosak kilka miesięcy temu rozstał się z matką swoich dzieci, Moniką Pikułą. Aktorka wyznała, jak poradziła sobie po rozstaniu.

W czerwcu tego roku pojawiły się zdjęcia z randki Marcina Bosaka. U boku aktora niestety nie było jego żony, Moniki Pikuły. Bosak został przyłapany z młodszą od niego o 12 lat koleżanką z teatru, Marią Dębską. Aktor zostawił dla niej matkę swoich synów. Teraz Pikuła opowiedziała, jak wpłynęło na nią rozstanie. 

W rozmowie z tabloidem "Życie na gorąco" zdradziła, że nie załamała się, ale postanowiła działać, żeby przetrwać trudny dla niej czas. Aktorka skupiła się na wychowywaniu synów i właśnie dzięki temu stała się silniejsza. Pikuła chce być samodzielna, dlatego starannie planuje i organizuje każdy dzień. Dużo siły dało jej też nowe wyzwanie, czyli podjęcie współpracy z serialem "Na dobre i na złe".

W związku z tym, że mam dzieci, muszę dobrze organizować życie. Wstaję rano, odprowadzam jednego syna do przedszkola, drugiego do szkoły i mogę skupić się na sobie. Chodzę na jogę, która pozwala mi się wyciszyć, zachować równowagę i pokorę - wyznała.

Marcin Bosak, Monika PikułaMarcin Bosak, Monika Pikuła KAPIF.PL

Po rozstaniu zmieniło się życie nie tylko Pikuły i Bosaka, ale również ich dzieci. Para choć nie żyje już razem, nadal ma wspólny cel - chcą dobrze wychować dzieci. 

Choć w kwestii dzieci może liczyć na Marcina, to woli przede wszystkim polegać na sobie, chce być samowystarczalna. Dodatkowo, aby być w dobrej formie, przede wszystkim psychicznej, stara się nie zapominać o sobie - zdradziła koleżanka Pikuły.

Związek Moniki Pikuły i Marcina Bosaka trwał kilkanaście lat. Niestety pojawienie się nowej kobiety w życiu aktora zniszczyło ich dawne uczucie. Para ponoć starała się naprawić związek, jednak nie udało się. Teraz wszyscy starają się poradzić z nową sytuacją, w jakiej się znaleźli.  

Wszyscy w tym układzie mieli czas na to, aby oswoić się z nową sytuacją. Dzięki temu dzisiaj Monika w tych trudnych chwilach potrafi zachować wielką klasę. Jest silną kobietą, która wierzy w to, że z czasem ułoży sobie życie - dodała koleżanka aktorki.

MT

Więcej o:
Komentarze (10)
Bosak rozstał się z partnerką. Teraz ona opowiada o rozstaniu. "Muszę dobrze organizować życie"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: marta

  Oceniono 41 razy 35

  Dupek jakich wiele

 • Gość: wrotka

  Oceniono 17 razy 17

  Najbardziej szkoda dzieci.

 • cucurucu

  Oceniono 21 razy 15

  Z takim zezem az dziwota, ze ktoras go zechciala.....zaloz okulary bo przescieradlo lizesz...aaaahahahahahah

 • Gość: bb

  Oceniono 10 razy 8

  Taki typek , nawet kijem bym go nie dotknęła, a tu popatrz kolejna babka ?

 • morfeusz2001

  Oceniono 5 razy 5

  Możliwe, że mój przypadek niekoniecznie będzie przekonywujący dla innych, jednak mi pogodzić się z rozstaniem pomogły inne kobiety. Wspominam często na blogu Piaskownica Meksa.
  Ponadto, warto mieć cel w życiu. Nie można być Glonojadem, który przykleja się do swoje partnera i nie wyobraża sobie życia bez niego. Do tego standardowo, znajomi i czas. Stare jak świat, ale faktycznie czas leczy rany.

 • Gość: Kasia

  0

  nie ma sensu żałować,że poszedł sobie do kochanki.....jest obrzydliwy, zero klasy i urody, trudno go oglądać w M jak Miłość, ma coś z diabła, brrr

 • kniazwitold

  Oceniono 11 razy -3

  Kogo to obchodzi? Napiszcie jeszcze w jakim kolorze ma gile i kupe - fanki czekają na takie informacje.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX