Natalia Siwiec planuje kolejną ciążę? Tajemnicza odpowiedź: Trzeba będzie podzielić tę miłość na dwa

Natalia Siwiec w sierpniu urodziła swoje pierwsze dziecko. Macierzyństwo spodobało jej się na tyle, że zastanawia się nad kolejnym potomkiem.

Natalia Siwiec niecałe trzy miesiące temu powitała na świecie swoje pierwsze dziecko, córkę Mię. Modelka wraz z mężem, Mariuszem Raduszewskim, są zauroczeni córką, często pokazują ją na zdjęciach i praktycznie wszędzie ją ze sobą zabierają. Siwiec nie ukrywa, że świetnie sobie radzi z opieką nad dzieckiem, dlatego myśli, czy nie postarać się już o kolejne. 

Jak poszła mi tak świetnie ciąża i jeszcze jak Mia jest takim aniołkiem, to zastanawiam się nad tym, czy nie zrobić sobie od razu drugiego dziecka. Ale stwierdziliśmy, że to jest trochę takie zabranie miłości na początku, bo jednak trzeba będzie podzielić tę miłość na dwa i na razie chyba nie. Chociaż, kto wie-wyznała

Siwiec bardzo dba o swoje dziecko i zapewnia mu wszystko, co najlepsze, od markowych ubrań po kilka wózków. Jednak, jak stwierdziła, nie chcą rozpieszczać córki, ale skupić się na spędzaniu z nią czasu.

Na razie skupiamy się na kochaniu i spędzaniu z nią czasu.  Nie rozpieszczamy, bo ona chyba jeszcze tego nie rozumie. Chyba, że przytulanie i patrzenie się w nią, jak w obrazek to jest rozpieszczanie, to tak - tym się zajmujemy obecnie - zdradziła. 

Natalia Siwiec już jakiś czas temu przyznała, że już myśli z mężem o kolejnym potomku. Przypomnijmy, że do pierwszej ciąży namówił ją Jarosław Bieniuk, może i tym razem uda mu się przekonać ich do powiększenia rodziny.

MT

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (4)
Natalia Siwiec planuje kolejną ciążę? Tajemnicza odpowiedź: Trzeba będzie podzielić tę miłość na dwa
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: abc

  Oceniono 3 razy 3

  Milosci do dzieci sie nie dzieli a mnozy :)

 • Gość: Tadek

  Oceniono 5 razy 1

  Cześć tu Tadek przecież usunełaś bliźniaki jak z tobą chodziłem bo kariera ważniejsza, a teraz chcesz dzieci ty próżna istoto bycie piekło pochłoneło

 • Gość: Tadek

  Oceniono 3 razy 1

  Cześć tu Tadek przecież jak z tobą chodziłem to usunęłaś bliźniaki bo kariera, a teraz chcesz znowu urodzić by cię piekło pochłoneło, ty próżna istoto

 • Gość: dl

  Oceniono 3 razy 1

  Rośnie kolejne pokolenie silikonowych bezmózgich dzfffek

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane