Zrobiła sobie 200 operacji, by być "żywą lalką". To, jak teraz wygląda, PRZERAŻA

Na 200 operacji plastycznych wydała już ponad 600 tys. dolarów, a to nie koniec. Pixee Fox opisuje się jako "projekt naukowy", którego celem jest stworzenie "żywej lalki".

Pixee Fox ma jeden cel: zostać żywą lalką. By to osiągnąć, nie przebiera w środkach. Poddała się już ok. 200 operacjom i zabiegom, na które wydała 600 tys. dolarów (ponad 2 mln złotych!). Z jednego jest szczególnie dumna: by mieć 40-centymetrową talię, usunęła sobie aż 6 żeber i twierdzi, że jest pierwszą osobą, która się na to odważyła. 

Jestem pionierką. Popycham medycynę estetyczną naprzód - deklaruje z dumą. 

Jakim jeszcze zabiegom się poddała? 4 razy powiększała piersi, robiła liposukcję i lifting pośladków. Zoperowała też nos i uszy, powiększyła usta i zmieniła operacyjnie kolor oczu na "kreskówkową zieleń". Na zabiegi, które są nielegalne w Stanach jeździła do Korei Południowej i Indii, a po jednym z nich nie mogła jeść ani mówić.

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

Można zaryzykować twierdzenie, że nie istnieje zabieg z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, któremu by się nie poddała. Efekt? Nas przeraża, ale oceńcie sami.

WJ

Komentarze (65)
Zrobiła sobie 200 operacji, by być "żywą lalką". To, jak teraz wygląda, PRZERAŻA
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • forfiter_jr

  Oceniono 98 razy 98

  Ona się po śmierci przez 1000 lat nie rozłoży. Kremacja odpada, za duże zagrożenie eksplozją. Że przy takiej liczbie operacji nikt nie zaproponował jej przeszczepu mózgu chociaż małpy.

 • cameel.m

  Oceniono 85 razy 83

  Czy usunęła sobie brodawki sutków i zaszyła piczkę? Prawdziwa Barbi jest w tych miejscach całkowicie gładka. Bez tego metamorfoza jest o kant .upy.

 • Gość: Jestę gościę

  Oceniono 26 razy 24

  Która lalka ma takie wielkie cycory? Nawet te dmuchane nie mają. Karykatura.

 • Gość: Kaśka

  Oceniono 25 razy 19

  Ona wygląda jak połowa " celebrytek" ze ścianek, więc w czym problem?

 • Gość: Daria

  Oceniono 18 razy 18

  Co dzieje się w psychice takiej osoby? Czy to jest jakieś nowe zaburzenie? Nie chcesz już być podmiotem, tylko przedmiotem.

 • Gość: szejk z duuupaju

  Oceniono 18 razy 18

  Tylko po co?

 • Gość: Terry

  Oceniono 15 razy 15

  Co ona zrobi na starość??? Przecież to będzie groteskowe monstrum.

 • jasiekiera

  Oceniono 12 razy 12

  Bo glupota nie ma granic.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX