Natalia zniknie z "M jak miłość". Wiemy, co dalej z losami jej postaci

"M jak miłość". Jakiś czas temu pojawiła się informacja, że postać Natalki zniknie z anteny. To częściowo prawda, bo jak się okazało, na planie będzie nieobecna tylko przez kilka miesięcy.

Natalia (Marcjanna Lelek) wyjedzie z Frankiem (Piotr Nerlewski) w Bieszczady. Taka informacja pojawiła się jakiś czas temu w mediach i wzbudziła obawy, że postać Natalii już nigdy nie wróci na plan. Jak podaje "Party", aktorka nie zamierza żegnać się z serialem na zawsze, a tylko robi sobie chwilową przerwę. 

Młodzi wyjadą ze względu na karierę Franka. Dostał on ofertę pracy w Instytucie Badawczym Leśnictwa. Natalia w obawie przed utratą ukochanego wyjedzie wraz z nim. 

Franek dostał tam pracę i młodzi z córeczką się przeprowadzą. Jak wiadomo, Piotrek Nerlewski odchodzi z serialu, dlatego wszyscy czekamy na scenariusze i to, co będzie dalej. Natalka na jakiś czas zniknie, a ja będę mieć przerwę kilka miesięcy w graniu w "M jak miłość". Ale spokojnie, nie słyszałam, żebym miała tracić pracę - czytamy w "Party". 

W serialu będziemy mogli jeszcze zobaczyć ich scenę zaślubin. Emisja 1332. odcinka "M jak miłość", w którym do tego dojdzie, odbędzie się 27. listopada o godzinie 20.40 na antenie TVP2.

MT

Czy to zwierzę mieszka w Polsce? Jak się nazywa? Jak wygląda? Sprawdź swoją wiedzę!
1/15Jak nazywa się to zwierzę?
Zobacz także
 • Natalia W. Aktorka z "Na Wspólnej" oskarżona o współpracę z "dilerem gwiazd". Opublikowała oświadczenie
 • Natalia i Franek Ślub Natalki w "M jak miłość". Piękna koronkowa suknia i... ALE WPADKA! Spójrzcie na jej buty
 • Bohaterowie 'M jak miłość' zmagali się z wieloma przeciwnościami losu. Także aktorzy grający w serialu przeżywali dramaty w prawdziwym życiu. Mało kto wie, że 
Dominika Ostałowska, która gra Martę Mostowiak, miała ciężkie dzieciństwo i nie mogła liczyć na ojca alkoholika. Jednak nie ona jedna z obsady miała ciężko. Zdrady, choroby i śmierć - komu jeszcze z obsady życie napisało nieszczęśliwy scenariusz? Aktorzy "M jak miłość" prawdziwe dramaty przeżywali nie tylko w serialu. Kto był bezdomnym, a kogo zostawił mąż?
Komentarze (7)
"M jak miłość". Natalia zniknie z serialu. Wiemy, co dalej z losami jej postaci
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 6

  Wróci jako wdowa bo franka zje niedźwieć

 • Gość: GdzieWesele.pl poleca

  Oceniono 2 razy 2

  Szkoda, bo jej wątek jest bardzo interesujący!

 • elpollako12

  Oceniono 1 raz 1

  Co ja "pacze", tzn czytam. :o ;)
  A reżimowej nie oglądam od bardzo dawna, włącznie z tą serialową tandetą dla drobnomieszczańskiej parainteligencji.

 • Gość: Igor

  Oceniono 8 razy -4

  JAK była mała z całym szacunkiem była paskudna i teraz też po ttylu latach jest chyba jeszcze brzydsza, całe szczęście że zniknie z serialu - może będę go dalej oglądać

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX