"Rolnik szuka żony". Co za zwrot akcji! Dwóch rolników spotkało nową miłość, jeden odmówił wyjazdu do kandydatki

Rolnicy już wybrali swoich kandydatów i udali się w odwiedziny do ich domów. Doszło do wielu zwrotów akcji. Jak stwierdziła Marta Manowska - ten odcinek pokazał, że życie jest nieprzewidywalne.

"Rolnik szuka żony" to program, którego scenariusza nie da się do końca przewidzieć. Małgosia i Piotr są bardzo zadowoleni z dokonanego wyboru i już padły pierwsze deklaracje, Karol znalazł nową miłość, a Mikołaj dokonał poważnej decyzji. Szczęście uśmiechnęło się także do Zbyszka, który poznał nową kobietę.

Karol

KarolKarol Screen z vod.tvp.pl/ Rolnik szuka żony

Karol, który nie wybrał żadnej z kandydatek, skontaktował się z dziewczyną, która wysłała do niego list. Nie ukrywał, że Jagoda zrobiła na nim ogromne wrażenie i jest nią zauroczony. Doszło do spotkania, które było bardzo romantyczne. Karol stwierdził, że to jest przeznaczenie. 

Jedno za drugim tęskni. Poznajemy się podczas rozmowy, więc jeśli się chce z kimś rozmawiać, to chyba coś jest na rzeczy. Jestem bardzo szczęśliwy, że pojawiła się Jagoda. Czas pokaże, co z tego będzie - wyznał z tajemniczym uśmiechem.

Ich znajomość ciągnie się od dwóch miesięcy. Jak na razie deklarują, że coś między nimi jest i zależy im na sobie. Podczas spotkania podjęli także temat dzieci, co świadczy o tym, że rolnik wreszcie trafił na odpowiednią dla siebie kobietę. 

Piotrek

Piotrek i KasiaPiotrek i Kasia Screen z vod.tvp.pl/ Rolnik szuka żony

Piotrek zaprosił Kasię do domu, kiedy była u niego jeszcze jedna kandydatka, i nie ukrywał, że coś do niej czuje. Ich związkowi kibicuje rodzina kobiety, która ciepło przyjęła Piotrka podczas odwiedzin. Na powitanie padli sobie w ramiona i pocałowali się. Mama Kasi stwierdziła, że jest on kandydatem na męża dla jej córki.

Nasza znajomość się rozwija - wyznał rolnik. 

Podczas rozmowy wyszło na jaw, że spodobał się on Kasi od pierwszego momentu. Gdy tylko zobaczyła jego wizytówkę, poczuła, że może być dla niej kimś ważnym.

Ja u niego mogę mieć jedną funkcję. Funkcję żony - stwierdziła Kasia.

Bliscy kobiety wróżą Piotrkowi i Kasi wspólną przyszłość. Sądząc po tym, jak się zachowują w swoim towarzystwie, jest to bardzo prawdopodobne.

Zbyszek

ZbyszekZbyszek Screen z vod.tvp.pl/ Rolnik szuka żony

Rolnik Zbyszek nie wybrał żadnej z zaproszonych kobiet. Na pytanie, co słychać, odpowiedział ze śmiechem:

Dobrze, wszystko dobrze. Może tylko pogoda nie taka i mam zaległości. 

Wyznał też, że jest osoba, z którą rozmawia. Jak na razie potrzebuje czasu, ale ma nadzieję, że coś z tego wyjdzie. 

Ona szuka wad u mnie. Brunetka, bardzo ładna - zdradził. - Myślałem, że będzie to inaczej wyglądało z dziewczynami. Luźniej. Ale wszyscy wiemy, jak było - dodał. 

Nie ma kontaktu z kobietami, które zaprosił. Jedynie z Iwoną wymienił kilka wiadomości, ale kontakt się urwał. Fani programu mają nadzieję, że i jemu wreszcie się ułoży i tajemnicza adoratorka da mu szczęście.

Mikołaj

MikołajMikołaj Screen z vod.tvp.pl/ Rolnik szuka żony

Mikołaj od samego momentu podjęcia decyzji  miał rozterki. Nie był do końca przekonany, czy dokonał odpowiedniego wyboru, dlatego nie pojechał do Teresy.

Gdy panie wyjechały, byłem w dyskomforcie. Postanowiłem nie jechać do Teresy. Lepiej było przeciąć wcześniej, niż szukać atrakcji, a potem powiedzieć, że nie - wyznał. 

Kobieta powiedziała, że było jej smutno i żałuje, że to ją wybrał.

Dzisiaj zamykam tę kartę tych trzech kandydatek i oczekuję na listy - wyznał Mikołaj ze śmiechem. 

Jak widać i on będzie szukać dalej.

Małgosia

Gosia i PawełGosia i Paweł Screen z vod.tvp.pl/ Rolnik szuka żony

Małgosia od samego początku nie ukrywała, że Paweł jest jej faworytem. Podczas wizyty u niego w domu została ciepło przyjęta. Rodzina mężczyzny stwierdziła, że bardzo do niego pasuje, a babcia zauważyła, że rolniczka się po prostu zakochała. I wszystko na to wskazuje, bo para nie szczędziła sobie czułości i nie mogli przestać się dotykać. Podjęli też decyzję o wspólnym zamieszkaniu u niej w domu. 

O tym, czy stworzone pary przetrwają, dowiemy się w najbliższym czasie. Komu kibicujecie?

AW

Więcej o:
Komentarze (33)
'Rolnik szuka żony;. Rolnicy pojechali z rewizytą. Dwie pary zakochane, Karol flirtuje z nową dziewczyną. Mikołaj podjął poważną decyzję
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Marta

  Oceniono 19 razy 19

  To jest kolejny już dowód ze ci najstarsi powinni odpadac na wstępie!!!!! Każdy z nich mmyśli że taki męski i wspaniały i chciałby 30 stke!!!! Każdy krzywdzi te starsze kobiety, które i atrakcyjnościa i rozumem prześcigają ich o lata swietlne!!! Dajcie kobietę rolniczke po 50 -60 siatce a nie starego kawalera po 60 to się nie sprawdza

 • Gość: Asia

  Oceniono 17 razy 17

  Widać że Piotrek nie pierwszy raz był już z wizytą u swojej teściowej a w zasadzie matki jego ciężarnej dziewczyny. Nieźle to sobie wykabinowali. Tvp zasponsoruje slub...

 • Gość: liv

  Oceniono 16 razy 16

  Dosyć juz tych starych beznadziejnych chłopów w programie ! Trafiają im się kobiety, które w realu nawet by ich spojrzeniem nie zaszczyciły, a ci kręcą nosem. Janeczka to skarb jakich mało, a i Tereska najgorsza. Karol, zakochany po raz kolejny jest mało wiarygodny. Dobrze przynajmniej, że nowa dziewczyna nie straszy wyglądem, jak Sara. Małgosia i Paweł - duzo szczęścia życzę, fajna, sympatyczna para, choć Pawła nie za bardzo widzę w gospodarstwie, ale może się mylę.

 • Gość: aha

  Oceniono 24 razy 14

  Matka kaśki jaki takie! O ja jebe! A ten jej typek Piotruś mógłby sobie żeby wstawić bo wstyd się uśmiechać. Taka mimoza mało rozmowna ale zakładam że nic mądrego nie miał do powiedzenia. Ogólnie Wieś tańczy i spiewa

 • Gość: aza

  Oceniono 15 razy 11

  jak ten Piotr przyjechał do Kasi ubrany, jak do kopania ziemniaków, czy on nie ma w co się ubrać ? Wyglada, ze rozumu bozia poskąpiła

 • rumcajs.ja

  Oceniono 15 razy 11

  jaki sukces... naciągany... u jednego wszystkie Panny wyleciały nie chce z nimi rozmawiać, drugi stary zoczony pryk wybrał jedna a do drugiej żeby na niego zaczekała i ostatecznie nie wybiera żadnej, kolejny w pierwszej się zakochuje później przechodzi na drugą w ostateczności je olał i ściągnął Pannę z poza wyboru żeby tylko odcinek pociągnąc żenada, kolejny następny sciągnął Panne z poza Castingu bo jest z nim w ciąży - szkoda że o tym nie powiedzą - wciągnęli ją tylko po to aby zapchać dziurę i przeobić to na sukces a przecież i tak byli by razem bo jej dziecko zmajstrował.. i ostatnia Pann aktóra dorwała lalusia co słodzi aż się niedobrze robi szybki koniec im wróże. i to ma być program ... to NAJWIĘKSZA ŻENADA.

 • Gość: zumi

  Oceniono 9 razy 9

  Piotrek nie umie chyba niczego, poza głupkowatym śmianiem się, a o Karolu można by już film nakręcić " Och Karol 3 - 50. zakochań rolnika".

 • Gość: Slazaczka Doris

  Oceniono 4 razy 4

  No to prawda ze piotr i ta Kaśka sie znali wczesniej dziwna sytuacja w domu....Karol dziwny chłopak nie lubiego od samego poczatku jak calt czas pokazuje drżenie rąk szpoka i wszystko na pokaz i zawsze te oczy zalzawione....Małgosia super wybor jestes faja ladna.dziewczyna zycze wam powodzenia i szczęścia zbyszkowi tez bo jest nie smoslym chlopakiem moze przez to ze cale zycie z mama byl powodzenia dla Gosi i Pawła no i Zbyszka

 • Gość: czochraczek

  Oceniono 7 razy 3

  Nie misze się "Bylem w dyskomforcie" tylko Byłem w Dyskoncie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX