Ida Nowakowska z 1. edycji "You Can Dance" chwali się metamorfozą. Fani zachwyceni

Ida Nowakowska brała udział w 1. edycji programu "You Can Dance - Po prostu tańcz", gdzie zajęła 10. miejsce. W ubiegłym roku zasiadła natomiast w jury 9. edycji tego programu. Od momentu, kiedy ją poznaliśmy, przeszła niemałą metamorfozę.

Ida Nowakowska pojawiła się w "You Can Dance" dziesięć lat temu. W tym czasie zmieniła się z dziewczynki w piękną kobietę. Kiedy ją poznaliśmy, była brunetką, natomiast od dłuższego czasu farbuje włosy na blond. Czyżby planowała kolejną metamorfozę? Na Instagramie dodała zdjęcie ze znacznie krótszymi włosami i z grzywką. Okazuje się, że to tylko peruka.

Miałam kiedyś grzywkę przez parę lat, nie wiem czy chce znowu grzywkę, ale chyba potrzebuję jakiejś zmiany - napisała.

Nowakowska do tej pory była wierna swoim długim, blond lokom. W takiej fryzurze było jej bardzo dobrze. Czyżby zdecydowała się na drastyczne skrócenie włosów?

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>

Obserwatorzy są zachwyceni jej chwilową zmianą wizerunku.

Zrób sobie znowu grzywkę! O niebo lepiej!
Ale cudownie.
Ida zawsze piękna.

Jest jedna rzecz, która się nie zmieniła od momentu, kiedy poznaliśmy Idę. To jej pasja do tańca, którą stale rozwija, odnosząc przy tym sukcesy.

Brakuje Wam programu "You Can Dance"?

MT

Więcej o:
Komentarze (4)
Ida Nowakowska z "You Can Dance" zmieniła się od czasu pierwszej edycji programu. Szykuje kolejną metamorfozę
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Greta

  Oceniono 3 razy 1

  wyglada jak Helen Mirren :)

 • Gość: Zula

  Oceniono 3 razy -3

  Zwykle eksponuje się wysportowane ciało. W przypadku Idy... lepiej niekt?re fragmenty przyslaniać, np. ramiona. Ida ma specyficzną budowę.... chodzi też o proporcje ciała. Uważam też, że powinna mieć bardziej kobiecy styl... czasem, jakaś falbana ;)... Ręce w okolicach ramion raczej przysłonięte...

 • forfiter_jr

  Oceniono 5 razy -3

  Ładna. Poza tym kto to?

 • Gość: zniesmaczona

  Oceniono 7 razy -5

  czy nasze tzw. społeczeństwo jest naprawdę tak żałosne że nie potrafi napisać nic mądrego a tylko obrażać innych, 99% katolików !!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX