Włodarczyk wrzuciła zdjęcie kuchni, a w komentarzach dyskusja. "Brakuje tam męża i trójki dzieci". Ale odpowiedziała!

Agnieszka Włodarczyk pochwaliła się zdjęciem wymarzonej kuchni. Jedna z fanek zasugerowała, że brakuje w niej rodziny. Reakcja aktorki? Chyba każda z nas by tak odpowiedziała.

Agnieszka Włodarczyk chyba planuje remont, bo na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie wymarzonej kuchni. Jednak oprócz komentarzy, w których fani wyrażają swój zachwyt, pojawił się taki, w którym jedna z użytkowniczek napisała, że na zdjęciu brakuje rodziny. Zwróciła się do aktorki, że tego jej szczerze życzy. Włodarczyk odpowiedziała.

Brakuje tam męża i trójki dzieci, a byłby komplet. Szczerze tego pani Agnieszko życzę - napisała internautka.

Co na to Włodarczyk? Krótko skwitowała komentarz:

Niczego tam nie brakuje - odpisała aktorka.

Agnieszka Włodarczyk przez 4 lata była związana z aktorem, Mikołajem Krawczykiem. Byli jedną z najbardziej popularnych par w polskim show-biznesie, dlatego dużym zaskoczeniem było ich rozstanie w 2016 roku. Aktorka znalazła nową miłość i w czerwcu była widziana na spacerze z nowym chłopakiem, ale jak wynika z jej wpisu, na razie nie planuje założenia rodziny.

Noszą doczepy tak długo, że możecie nie pamiętać, jak wyglądają bez nich. Największy szok? Britney Spears i polska gwiazda

AW

Więcej o:
Komentarze (31)
Agnieszka Włodarczyk wrzuciła zdjęcie kuchni. Fani zwracają uwagę, że brakuje męża i dzieci. Odpowiada
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: e

  Oceniono 48 razy 34

  Nie każda kobieta musi mieć męża czy dzieci! ale prostactwo!

 • Gość: viva

  Oceniono 25 razy 17

  Dla niedowartosciowanych kobiet zawsze będzie brakować portek ! Facet to nie sens życia !

 • Gość: A

  Oceniono 21 razy 17

  Cudowna kuchnia

 • forfiter_jr

  Oceniono 34 razy 16

  Babka bez faceta (sorry, męża sprzed ołtarza) i gromady dzieciaków jest kaleka. Typowe durne kato-polaczkowe myślenie. Brrr.

 • Gość: bbmm

  Oceniono 17 razy 15

  Pani Agnieszce niczego nie brakuje. Natomiast tej komentującej pani zdecydowanie brakuje taktu, a przede wszystkim szerszego spojrzenia na świat. Takie nasze społeczeństwo - wszyscy muszą iść w tym samym rządku, mieć mężów/żony (nieważne jakich - byleby obok ktoś był bo przecież inaczej coś z Tobą ewidentnie jest nie tak), i robić stado dzieci. Pani Agnieszka jest ogarniętą i atrakcyjną babką, jak spotka kogoś w kim się zakocha, to może i będzie miała męża, jak się taki nie pojawi - to nie będzie lecieć do ołtarza z "kimkolwiek". I tyle. I nie znaczy to, że jej czegoś brakuje. A już najmniej w kuchni. Pozdrawiam Pani Agnieszko!

 • Gość: Berek

  Oceniono 11 razy 7

  Nie lubię Pani za niemoralne odebranie ojca dwójki dzieci. Dzieci wymagały rehabilitacji, gdzie ty babo masz sumienie? Możesz mieć każdego ale musiałaś koleżance pokazać kto tu rządzi....

 • Gość: beaNY

  Oceniono 6 razy 4

  Brakuje Agnieszko, Twoich pieknych zwierzakow, ktorych ratujesz z opalow I przez co mam do Ciebie obromny szacunek. Super robota! A dzieciory I mezow zdradliwych niech sobie te niby "spelnione", zachowaja dla siebie! Szacun!

 • Gość: z

  Oceniono 4 razy 4

  Za to jest dużo szuflad...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX