Karolak na premierze "Listów do M. 3". Utrata wagi to nie jedyna zmiana w jego wyglądzie. Podobną zafundowała sobie Woźniak-Starak

Tomasz Karolak pojawił się na poniedziałkowej premierze najnowszej części "Listów do M. 3". Przy okazji pochwalił się drobną zmianą w swoim wyglądzie: założył aparat na zęby.

Tomasz Karolak gra jednego z głównych bohaterów w hicie kinowym "Listy do M.". Nie mogło go więc zabraknąć na poniedziałkowej premierze filmu. Aktor z dumą prezentował swoją szczupłą sylwetkę. Ale nie to zwracało największą uwagę. Tomasz Karolak, którego znakiem rozpoznawczym jest diastema, założył aparat ortodontyczny na zęby. Podobną zamianę w wyglądzie zaprezentowała tydzień temu Agnieszka Woźniak-Starak, również prezentując "nowy uśmiech".

ZOBACZ ZDJĘCIA<<<<

Tomasz Karolak ostatnio przechodzi wiele zmian. Najpierw schudł kilkanaście kilogramów. Potem wyznał, że zaczyna życie od nowa i że jego serce ponownie jest zajęte.

AG

Więcej o:
Komentarze (10)
Odmieniony Tomasz Karolak na premierze "Listy do M. 3". Aktor założył aparat ortodontyczny na zęby
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: hmmm

  Oceniono 3 razy 3

  hmmm, cała obsada Rodzinki gra w Listach do M. a sponsorem filmu jest TVP...

 • cucurucu

  Oceniono 9 razy 3

  Oblesny facet

 • Gość: GdzieWesele.pl poleca

  Oceniono 8 razy 2

  Wygląda korzystniej, ale dalej nam wrażenie, że wyskakuje z każdej polskiej lodówki. xD

 • Gość: mmmk

  Oceniono 3 razy 1

  Trudno go poznac, to byl aktor charakterystyczny: "polski misiek". A teraz... co??!

 • Gość: Zula

  0

  Co do jego gry... on jakby był sobą, a nie grał. Ma wiele rół, a tak naprawdę jedną... bo właśnie takiego typu facet był potrzebny w filmach i serialach Mniej aktorski, a bardziej luzak. Podobnie Braciak... też gra wszędzie podobnie... ma charakterystyczny wzrok i sposób patrzenia. Obaj grają we wszystkim, ale to się może widzom opatrzeć. Ja generalnie lubie takie postaci, ale dla aktora to nic dobrego, jak ktoś się zafiksuje na "jedną rolę". Praca i kasa przez jakiś czas jest, ale później nie wiadomo, co dalej....

 • Gość: Zula

  0

  Kinol by musiał poprawić, bo same zęby nie wystarczą by wypiękniał :)

 • Gość: margot452

  Oceniono 6 razy 0

  Wszystkie pieniądze wydał na aparat i na skarpetki go już nie stać?

 • Gość: hallo

  Oceniono 3 razy -1

  Utrata wagi ? Gdzie?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX