Partnerka Filipa Chajzera wzruszająco o nowo narodzonym synu: On jest małym, wielkim cudem

Małgorzata Walczak, partnerka Filipa Chajzera, opublikowała na Instagramie wpis, w którym opisała swoje szczęście po urodzeniu syna.

Filip Chajzer i jego partnerka, Małgorzata Walczak, ponad tydzień temu zostali rodzicami. Na świat przyszło pierwsze dziecko pary - syn Aleksander. Informacje te potwierdził ojciec dziennikarza, Zygmunt Chajzer.

Wszystko przebiegło bez problemu. Dostał 10 punktów w skali Apgar i wszystko jest w jak najlepszym porządku - wyznał w rozmowie z Plejadą Zygmunt Chajzer.

Szczęśliwi rodzice natomiast nie wypowiadali się na temat potomka. Aż do teraz. Na Instagramie Walczak pojawił się obszerny wpis na temat tego, jak wielkim szczęściem jest dla nich syn, Alex.

Zakochałam się bez pamięci! Zupełnie zmienił nasz świat, wprowadzając do niegoogrom szczęścia, którego nie da się opisać. I chociaż brakuje mi czasu na sen, pryszic czy zjedzenie śniadania, to wszystko jest już nieistotne. On jest małym, wielkim cudem. #wielkamilosc #mojakruszyna # radość #kocham #baby - napisała Walczak pod zdjęciem.

W komentarzach nie brakowało gratulacji i życzeń.

Życzę Ci @gosia_walczak, aby ten piękny czas macierzyństwa pokazał Ci wszystkie jego aspekty. Abyś za chwilę... zapragnela kolejnego potomka. Bo bycie mamą to najpiękniejsza rola w życiu. Gratulacje dla was... Życzę spokoju i spełnienia.
Zasłużyliście na taki Skarb!
Gratulacje. Wszystkiego dobrego dla Was i Waszego cuda - czytamy. 

MM

Więcej o:
Komentarze (48)
Małgorzata Walczak, partnerka Filipa Chajzera, wzruszająco o synu: On jest małym, wielkim cudem
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Ola Szelezin

  Oceniono 21 razy 9

  Nie mogę uwierzyć w to, ile hejtu wylewa się z komentarzy pod tym artykułem. Ludzie! Wyluzujcie! Filip Chajzer ma swoją publiczność, generuje oglądalność - dlatego jest obecny w mediach. Jak go tak nie lubicie, to po kiego grzyba czytacie informacje na jego temat. Ja Chajzerowi gratuluję szczęścia i życzę zdrowia jego synkowi. Bo narodziny zdrowego, oczekiwanego dziecka to chyba powód do radości, co?

 • jerychonski

  Oceniono 15 razy 9

  zaczyna mi brakować młodego Stuhra

 • kaviar100

  Oceniono 29 razy 9

  Kim jest ten Szajzer? Ludzie!!!! Przestańcie na siłę już go reklamować. Czy to jakaś rodzina Gazeta.pl? O co tutaj chodzi?

 • Gość: Filon

  Oceniono 19 razy 7

  Po przeczytaniu tytułu zastanawiam się czy istnieje coś takiego jak staro narodzony syn? Swoją drogą kto lansuje tego starego grzyba który zachowuje się jak przygłup z podstawówki?

 • Gość: marcus wolf

  Oceniono 18 razy 6

  Czy ktoś może mi powiedzieć co mnie obchodzi dziecko Chajzera ? Czy ktoś naprawdę widzi sens w podawaniu takiej informacji ?

 • chmjel

  Oceniono 28 razy 6

  O jejku to będzie ich więcej? Czy już wiadomo co synek będzie reklamował?

 • djarev

  Oceniono 21 razy 5

  Wyjątkowo antypatyczny facet, mało błyskotliwy i przy tym agresywny.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX