Śródka i Mikiciuk pokazali przebrania na Halloween. Będziecie zaskoczeni! Dawno nie było tak oryginalnych strojów

Jeśli myśleliście, że już widzieliście najlepsze przebrania halloweenowe, to jesteście w błędzie. Naszym zdaniem Kaja Sródka i Patryk Mikiciuk wygrywają konkurs na najciekawsze stroje.

Kaja Śródka i Patryk Mikiciuk zorganizowali w tym roku u siebie w domu imprezę halloweenową. Na tę okazję przygotowali oryginalne stroje, które nawiązywały do popularnego teraz serialu "Stranger Things". Śródka wcieliła się w postać Eleven. Wybrała charakterystyczną różową sukienkę i blond perukę. Nie zabrakło również ważnego elementu czyli krwi kapiącej z nosa. Dodatkowo Śródka na zdjęciach pozuje z wyciągniętą do przodu ręką, co jest znaczącym gestem, nawiązującym do serialu.

Mikiciuk wykazał się jeszcze większą kreatywnością. Przebrał się za... ścianę z jednej z kluczowych scen w serialu. Jego strój to wielki prostokąt, a na nim wypisany alfabet oraz przywieszone kolorowe lampki.

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>

Para równie pomysłowo ozdobiła wnętrze i zadbała o każdy szczegół. Także goście przybyli w ciekawych przebraniach. Wśród nich pojawiła się m.in.: Magda Pieczonka - makijażystka gwiazd, modelka Angelika Jakubowska, Paulina Gielniewska oraz Robert Piasecki.

Śródka i Mikiciuk już nie pierwszy raz pokazali, że nieźle im idzie wymyślanie oryginalnych przebrań. Po raz kolejny mieli rewelacyjny pomysł. My nie widzieliśmy lepszych kostiumów i jesteśmy zachwyceni!

MT

Więcej o:
Komentarze (5)
Kaja Śródka i Patryk Mikiciuk przebrani za postaci ze Stranger Things. To nasz ulubiony strój. Mega pomysł!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • kitciwoko

    Oceniono 1 raz 1

    Całe szczęście, że już po helołin i śródka wróciła do swojej trumny, pieczary, czy innej dziury.

  • Gość: as

    Oceniono 3 razy 1

    ona ma bardziej meska twarz niz Mikiciuk. Straszny z niej trans.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX