Anna Dereszowska jako Cher w półfinałowym odcinku "TTBZ". Ciężko rozpoznać, że to nie oryginał!

W najbliższym, półfinałowym już, odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Anna Dereszowska wcieli się w Cher i zaśpiewa słynny utwór "Walking In Memphis". Jak jej poszło? Zobaczcie!

To już półfinał ósmego sezonu hitowego programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Od kilku tygodni uczestnicy wcielają się w znanych wokalistów i zmierzają się z ich utworami. W najbliższym odcinku dowiemy się, kto powalczy w finale o Złotą Twarz i 100 tysięcy złotych na cele charytatywne.

Anna Dereszowska otrzymała niełatwe zadania. W najbliższym odcinku show wcieli się w wokalistkę o bardzo charakterystycznej barwie głosu, czyli Cher. Zaśpiewa jej wersję słynnego utworu "Walking in Memphis", cover Marca Cohna.

Jak jej poszło? Naszym zdaniem świetnie! Ciężko rozpoznać, że nie stoi przed nami prawdziwa Bogini Popu ;)

embed

Półfinałowy odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" możecie obejrzeć już w najbliższą sobotę, 4 listopada o godzinie 22:15 na antenie telewizji Polsat.

OG

Więcej o:
Komentarze (4)
"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Anna Dereszowska jako Cher w utworze "Walking in Memphis"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: axa

  Oceniono 3 razy 3

  W NAJBLIŻSZYM, półfinałowym już, odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Anna Dereszowska WCIELI SIĘ w Cher i zaśpiewa słynny utwór "Walking In Memphis". JAK JEJ POSZŁO? Zobaczcie!

  czy Wy "redaktorzy" w ogóle czytacie to co piszecie???? takiego masła maślanego to ja już dawno nie widziałam. Do podstawówki z Wami, może Was jeszcze czegoś nauczą o budowie zdania w języku polskim.

 • Gość: J.

  Oceniono 4 razy 2

  A o rewelacyjnym Kacprze ani słowa ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX