Karolina Ferenstein-Kraśko pokazała wyjątkowe zdjęcie z córką. Skomentował Piotr Kraśko. Jego wpis chwyta za serce!

Karolina Ferenstein-Kraśko opublikowała na Instagramie urocze zdjęcie z córką. Skomentował jej mąż. Piękny wpis!

Karolina Ferenstein-Kraśko jest szczęśliwą mamą trójki dzieci. Ostatnio podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie wyjątkowym zdjęciemPozuje do niego z 2-letnią córką Laurą, wtulającą się słodko w szczęśliwą mamę.

Miłość - taki podpis widniał obok zdjęcia.

Wśród wpisów pod fotografią, pojawił się również i ten najpiękniejszy, ponieważ od bliskiej osoby. Uroczą fotografię skomentował sam Piotr Kraśko, dodając do swojego komentarza serduszka:

Moje dwie ukochane blondynki na jednym zdjęciu.

Fani Karoliny Ferenstein-Kraśko byli pod wrażeniem jej zdjęcia z córką. Zasypali ją komplementami.

Tyle miłości. Urocze.
Najpiękniejsza miłość mamy do dziecka.
Słodziaki.
Bliskość, miłość, otwarte serce. Super mama.

Urocza z nich para, nieprawdaż? Niedawno obchodzili 9. rocznicę ślubu. Swoim szczęściem podzielili się na Instagramie, publikując wspólne, sentymentalne zdjęcia. Para wychowuje troje dzieci: 10-letniego Konstantego, 8-letniego Aleksandra oraz córkę Laurę, która przyszła na świat w styczniu 2016 roku.

AG

Więcej o:
Komentarze (28)
Karolina Ferenstein-Kraśko pokazała na Instagramie wyjątkowe zdjęcie z córką, Laurą. Skomentował Piotr Kraśko. Jego wpis chwyta za serce!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Matka

  Oceniono 46 razy 30

  Jak dobrze, że p. Piotr został przy żonie. Jak on by wyglądał w pióropuszu z Małgosią? ;)

 • Gość: adam

  Oceniono 25 razy 17

  Gdyby nie dzieci Kraśko by już dawno z nią nie był, poniżył ją przed wszystkimi romansem z perfekcyjną....żałosne to wszystko... mogliby dać spokój z tym publicznym przekonywaniem o miłości...pic na wodę..

 • Gość: Gość

  Oceniono 21 razy 11

  Ja jej nieustannie współczuje męża. Dla mnie on taki zakłamany dyplomata, każdemu powie co chce usłyszeć. Uczuć w nim za bardzo nie widac, chociaz najwidoczniej sie stara. Mogla trafić lepiej.

 • Gość: goha

  Oceniono 25 razy 7

  uwielbiam Karoline Ferenstein jest taka piękna a przy tym naturalna stanowi wzór do nasladowania jest 100 razy piekniejsza i madrzejsza od Rozenkowej. ciepla i mila osoba nie ma parcia na szklo jak Perfekcyjna

 • Gość: Gosc

  Oceniono 15 razy 7

  Mam wrażenie, że ona jest w tym związku bardziej szczera i oddana od niego. On zadał jej wiele ciosów. Karolina ma ślad cierpienia w oczach. Kraśko jest tak naprawdę babiarzem.

 • Gość: gosc

  Oceniono 6 razy 6

  Zainteresowanie Kraśki Rozenkową, jakie ponoć miało miejsce, ma przynajmniej jeden plus, że Ferenstein wzięła się wreszcie za siebie i zaczęła jakoś wyglądać, tylko czemu bardzie do Rozenkowej podobna, na zdjęciu pomylić je można...:)))))

 • pamparampa

  Oceniono 7 razy 5

  Czy Piotrek miał romans z Tomkiem Kammelem? Poważnie pytam.

 • Gość: tonic

  Oceniono 11 razy 5

  Piotruś jak tam menzuza i wyżerka koszer

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX