Rozenek w ogniu krytyki. "Przez tak mocno ściśnięty, sztuczny biust może pani oddychać?" ODPOWIEDZIAŁA

Małgorzata Rozenek pochwaliła się swoim przebraniem na Halloween. Internauci skrytykowali ją za przesadne wyeksponowanie biustu. "Perfekcyjna" skomentowała.

Małgorzata Rozenek zaprezentowała na Instagramie swój strój na Halloween. "Perfekcyjna" przebrała się za Pocahontas, Radosław Majdan zaś za starego Indianina. Gwiazda TVN-u raczej nie przypuszczała, że jej zdjęcie spotka się z taką falą negatywnych komentarzy. Wielu internautów zamiast na stroju, skupiło się przede wszystkim... na biuście gwiazdy.

Internauci byli bezlitośni. Pod zdjęciem posypały się negatywne komentarze.

Aleś cycki podniosła na maxa w górę.
Tak ściśnięte piersi? Nie, błagam was.
Biust za bardzo wywalony i ściśnięty psuje wszystko.
Uczyła pani w "Projekt Lady" dziewczyny, jak być damą, kobietą z klasą, nie wulgarną , a czy dama pokazuje biust w takich odsłonach?

Małgorzata Rozenek nie wytrzymała i na niektóre komentarze postanowiła odpowiedzieć.

Cycki obecne! - napisał jeden z internautów.
Zawsze - odpowiedziała Rozenek.
Cycki ci wyszły - skomentował kolejny obserwator.
Specjalnie - napisała "Perfekcyjna".

Jeden z internautów w swoim komentarzu popłynął jeszcze bardziej:

Fajny pomysł na Halloween, super przebrania. Mam tylko pytanie (bez obrazy oczywiście), czy przez tak mocno ściśnięty, sztuczny biust może pani oddychać?
Nie, nie można. Udusiłam się - odpowiedziała żartobliwie Małgorzata Rozenek.

Jak oceniacie poczucie humoru i dystans do siebie "Perfekcyjnej"?

AG

Tylko zapalony turysta będzie miał 10/10 z tego quizu geograficznego
1/10Kupując coś pod tym słynnym łukiem zapłacimy w:

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
 • Polskie gwiazdy, pojawiając się na imprezach oraz pozując fotoreporterom na czerwonym dywanie, robią wszystko, żeby wypaść jak najlepiej, prezentując przy tym starannie dopracowany makijaż. Jednak coraz mniej wstydzą się pokazywać również kompletnie saute. Ewa Chodakowska nie wstydzi się swojego naturalnego wydania i nie dziwimy się jej. Zaś Anna Mucha w wydaniu no make up prezentuje się dość... dziwacznie. Zobaczcie, jak polskie gwiazdy wyglądają na co dzień bez makijażu. Chodakowska bez makijażu wygląda wciąż pięknie. Mucha zaś... DZIWNIE. A Rozenek?
 • Ewelina Kubiak zadebiutowała w 1. edycji 'Warsaw Shore' w 2013 roku jako 19-latka. Była jedną z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek, nie tylko ze względu na swoje zachowanie, ale przede wszystkim przez swój burzliwy związek z Pawłem Cattaneo. Zasłynęła jako zazdrosna kobieta, walcząca jak lwica z żelazkiem w ręku o swojego partnera. Od jej debiutu w TV mijają właśnie 4 lata. Przez ten czas Ewelina eksperymentowała z kolorem włosów, na przemian chudła i tyła, ale przede wszystkim przeszłą ogromną metamorfozę twarzy. Zobaczcie, jak się zmieniła. Jak oceniacie jej przemianę? Co się stało z twarzą Eweliny z "Warsaw Shore"? Jest nie do poznania! Nowe policzki to tylko początek listy zmian
 • Joanna Liszowska jest jedną z najseksowniejszych polskich aktorek. Kręcone blond włosy i ponętne kształty to jej znak rozpoznawczy. Aktorka nie wstydzi się pokazywać swoich wdzięków i chętnie bierze udział w rozbieranych sesjach. Jesteście ciekawi? Ostrzegamy - będzie gorąco! GORĄCY PIĄTEK: Joanna Liszowska. Nago w wannie i nie tylko. Ale ma piękne piersi
Komentarze (67)
Małgorzata Rozenek w ogniu krytyki. "Przez tak mocno ściśnięty, sztuczny biust może pani oddychać?" ODPOWIEDZIAŁA
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: szejk z duuupaju

  Oceniono 86 razy 76

  Oh ale ona elokwentna i zabawna. Ma dystans do siebie. W takim razie po co te sztuczne cycki, usta poliki i oszukiwanie metryki skoro tak siebie akceptuje? A mąż? 12 letni bezdomny kot ma lepsze futro niż Radzio ma włosy. Przepraszam tupecik😉

 • Gość: Ann

  Oceniono 58 razy 54

  Kiedyś była fajna. A potem zaczęła być infantylna i zachwycona sobą, tak jakby przez lata ktoś zabraniał jej być sobą, jakby musiała być zawsze na baczność. A teraz staje się śmieszna , wręcz żenująca. I to jej epatowanie seksapilem... Szkoda , bo to niegłupia kobieta. Indianka z komórką :)

 • Gość: Azja

  Oceniono 32 razy 28

  Dobrze by było by p. Małgosia przystopowała nieco, bo to idzie w złym kierunku i może jej nieodwracalnie przeszkodzić w.... karierze. Mniej prywaty i mniej.... wszystkiego w mediach

 • Gość: changeable8

  Oceniono 34 razy 24

  Nie ma to jak przygłupia raszpla udająca młodą, piękną i ponętną... Ona i dama?! Niezły oksymoron.

 • Gość: Albion

  Oceniono 26 razy 24

  Majdan przebral sie za swoj tatuaz ;)

 • Gość: ja

  Oceniono 40 razy 24

  ależ błyskotliwa jest gwiazda Rozenek
  i młoda

 • Gość: Landziu

  Oceniono 27 razy 23

  Stara Barbi !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX