Martyna Gliwińska zdradziła powód rozstania z Bieniukiem? "Szczęście zaczyna się, kiedy...". To dużo tłumaczy

Martyna Gliwińska rozstała się z Bieniukiem, bo miała dość życia w cieniu Anny Przybylskiej? Tak twierdził ostatnio jeden z tabloidów, a ostatni wpis na Instagramie Gliwińskiej zdaje się to potwierdzać.

Jarosław Bieniuk przyznał w ostatnim wywiadzie, że rozstał się z partnerką, bo nie miał czasu na pielęgnowanie związku. Później jednak pojawiły się plotki, że przyczyna rozpadu tej relacji była bardziej złożona. Martyna Gliwińska miała ponoć dosyć życia w cieniu Anny Przybylskiej.

Czasem miała wrażenie, że choćby nie wiadomo jak się starała, nigdy nie dorówna Ani. To rodziło w niej frustrację. Oni już kiedyś się rozstali, więc niewykluczone, że ich miłość jednak zwycięży - mówił znajomy Gliwińskiej w rozmowie z "Na żywo".

W najnowszym wpisie na Instagramie była partnerka Bieniuka niejako potwierdziła te doniesienia. 

Szczęście zaczyna się, kiedy nie masz już potrzeby porównywania się z kimś innym - napisała. 

Choć słowa te mogą mieć bardziej ogólny wymiar, trudno nie odnieść ich do ostatnich wydarzeń z życia Gliwińskiej. 

Martyna GliwińskaMartyna Gliwińska Instagram.com/martyna.gliwinska/

Bieniuk o rozstaniu 

Przypomnijmy, że informację o rozstaniu Bieniuk podał w swoim ostatnim wywiadzie, tłumacząc to brakiem czasu na związek. 

Przez jakiś czas spotykałem się z kimś, ale uznałem, że na razie to nie ma sensu. Trudno mi jest nawiązać bliską relację, bo mam trójkę dzieci, pracę i mało czasu na budowanie związku - mówił.

WJ

Więcej o:
Komentarze (65)
Martyna Gliwińska o przyczynie rozstania z Jarosławem Bieniukiem: Szczęście zaczyna się, kiedy nie masz już potrzeby porównywania się z kimś innym
Zaloguj się
 • Gość: baca

  Oceniono 66 razy 54

  Wejdźcie na jej Instagram i zerknijcie na fotki. Czy tak zachowuje się kobieta mająca zastąpić matkę dorastających dzieci? Sorry, ale mentalnie, to jeszcze podlotek.

 • wichura

  Oceniono 61 razy 51

  A z czego wynika "konieczność" publicznego roztrząsania swoich życiowych wyborów? No i czemu po angielsku?
  W sumie... kogo obchodzi panienka znana z tego, że przez jakiś czas prowadza się z przeciętnym (sorry, ale taka prawda) ex-piłkarzem, który był mężem... przeciętnej (za to przepięknej) aktorki, którą spotkało wielkie i niespodziewane nieszczęście?

 • elasteena

  Oceniono 46 razy 36

  Myślę, że powód jest taki, jak zwykle w takich sytuacjach. To jest młoda dziewczyna, która też chciałaby małżeństwa, mieć własne dzieci z nim. A on już to wszystko przerabiał, dzieci ma odchowane i już mu się nie chce wchodzić w pieluchy. Szuka innego typu związku.

 • Gość: liholk

  Oceniono 26 razy 24

  w skrócie" coś tam,coś tam - rozstałam się więc napiszę o tym na ryj boku

 • Gość: zulugula

  Oceniono 42 razy 20

  Szkoda jej. Zżyła się z dziecmi,rodziną i znajomymi,a potem koniec. Facet nie powinien się wiązać z nową kobietą dopóki poprzednia nie stanie się "wspomnieniem". Dopóty nadal darzy byłą uczuciem nie znajdzie szczęścia z inną

 • Gość: gosc

  Oceniono 64 razy 20

  Trójkę dzieci to on będzie miał do końca życia, więc niech sobie nimi gęby nie wyciera. Nie przepracował żałoby i zawraca głowę innej kobiecie. Znielubiłam go trochę.

 • Przemek Bee

  Oceniono 22 razy 18

  kolejna insta-laska znana z tego, ze jest nieznana

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX