Tak mieszka Modest Amaro. Uwagę zwraca nie tylko kuchnia. Spójrzcie na TO miejsce. Zapewne niewiele gwiazd je ma

Wojciech Modest Amaro ostatnio na antenie TVN zaprezentował swój dom. Jego żona jest projektantką wnętrz. Nic dziwnego, że ich lokum jest naprawdę stylowe.

Wojciech Modest Amaro był bohaterem programu "Uwaga. Kulisy sławy", gdzie opowiadał głównie o nawróceniu i wierze, ale pokazał też swój dom. 

Jego żona jest projektantką wnętrz, ale zawodowo poświęciła się pasji męża. Pomaga mu w biznesie i jest jego menedżerką. Wykształcenie pomogło jej jednak w budowie i urządzaniu ich czterech kątów. 

Ekipy, które budowały, zakładały się, że żona nie wytrzyma, że niemożliwe jest, żeby przychodziła na budowę codziennie przez osiem miesięcy. Później stanęli ze mną na zewnątrz i powiedzieli, że chylą czoła - wyznał restaurator. 

Istotną rolę w domu państwa Amaro odgrywa kuchnia, w której znajduje się ogromny blat. 

Tutaj się spotykamy, wszyscy gotujemy w domu. Przy tym blacie na co dzień każdy ma swoje pomysły na gotowanie. Blat przeszedł testy na parapetówie. Towarzystwo siedziało tu, gotowało. Nicolas (syn - przyp.red.) do tej pory tu siedzi  - powiedzieli małżonkowie.

W pokoju znajduje się tzw. "kącik duchowny", na którym możemy zobaczyć obrazy i pamiątki religijne. Nie jest tajemnicą, że Wojciech Modest Amaro i jego żona są bardzo wierzący. 

To wynik naszych podróży do świętych miejsc. To bardzo ważne miejsce w naszym domu i w naszym życiu. 

Jak Wam się podoba? 

JT

Więcej o:
Komentarze (120)
Wojciech Modest Amaro pokazał swój dom [DOMY GWIAZD]
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ania

  Oceniono 89 razy 45

  Uwielbiam ten aspekt naszego celebryctwa: wiara. Niech wszyscy zobaczą nasz ołtarzyk...I nadymaną twarz, przy okazji. Żenada. Myślałam, że Amaro jest normalny...

 • rozal1971

  Oceniono 52 razy 34

  Czy 'Atelier Amaro' brzmi lepiej niż 'Gospoda u Basiury'?

  Każdy musi sam sobie odpowiedzieć na to pytanie:)

 • Gość: Marta

  Oceniono 47 razy 29

  Zwłaszcza ołtarzyk.

 • Gość: kika

  Oceniono 60 razy 28

  wielokrotny rozwodnik- cudzołożnik i on chce być przykładem?!!! chłopie żyj pokornie w swojej norce i nie rób z siebie pośmiewiska. chociaż właściwie katolicyzm to religia grzeszników. najpierw nagrzeszą a później się nawracają i jacy to oni wtedy są święci!!!!

 • Gość: sedes

  Oceniono 92 razy 28

  Trzeba mieć totalnie zryty beret żeby zrobić taki ołtarzyk! I tak duża figurka MB! Tacy ludzie są słabi psychicznie, miałcy osobowościowo. A poza tym ten dom, ta stylizacja pożal się boże, gust noworuski, tak błyszcząco i "szlachecko"; ch..uj wie jak! Biedny synek; pewnie panuje tam niezły zamordyzm, tylko w koszuli, w bucikach; zero tolerancji dla pozytywnego wariactwa, nieskrępowanej ekspresji dziecięcej. Widać, że ich gó...wno jest niebieskie, czyli lepsiejsze. Żenua.

 • mokrekomnaty

  Oceniono 33 razy 23

  Nicolas?... Prawie tak pięknie, jak Brajan! (I tylko j e d e n? )

 • Gość: czarna 61

  Oceniono 51 razy 23

  no ten ołtarzyk to żenada ,bałwochwalcom dziś łatwiej żyć ?

 • elenem

  Oceniono 40 razy 20

  Mieszkanie ładne ale brakuje mi w nim... ciepła i życia. Kwiaty piękne.
  Zwróciłam tez uwagę na ciekawą figurkę Archanioła Michała z mieczem. Jednak uważam ze wiara nie musi być az tak eksponowana. Goście mogliby poczuć sie nieco dziwnie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX