To Gliwińska chciała się rozstać z Bieniukiem? Miała powód, który doskonale rozumiemy. "To rodziło w niej frustrację"

Jarosław Bieniuk przyznał w ostatnim wywiadzie, że rozstał się z partnerką, bo nie miał czasu na pielęgnowanie związku. Teraz się okazuje, że Gliwińska też nie czuła się w tej relacji najlepiej.

Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska niedawno się rozstali, co piłkarz potwierdził w rozmowie z serwisem wemen.pl. Wyznał, że praca i wychowanie dzieci pochłaniają go tak bardzo, że nie ma czasu na budowanie związku. Sama Gliwińska nie skomentowała sprawy wprost, zamieściła tylko kilka dwuznacznych wpisów na Instagramie.

Według doniesień "Na Żywo" decyzja o zakończeniu związku nie należała tylko do Bieniuka. Dziewczyna miała czuć się zaniedbywana, ale też sfrustrowana ciążącą na niej presją. Ponoć czuła, że "nigdy nie dorówna Ani".

Jarek ma mnóstwo zajęć, gdzie tu miejsce dla Martyny, która, jak każda kobieta, chce być adorowana? Czasem miała wrażenie, że choćby nie wiadomo jak się starała, nigdy nie dorówna Ani. To rodziło w niej frustrację. Oni już kiedyś się rozstali, więc niewykluczone, że ich miłość jednak zwycięży - mówi znajomy Gliwińskiej w rozmowie z tabloidem.

O ile doniesienia "Na Żywo" są prawdziwe, to trudno się dziwić Gliwińskiej. Zajęcie miejsca Przybylskiej u boku Bieniuka to duże wyzwanie.

WJ

Więcej o:
Komentarze (7)
Martyna Gliwińska chciała się rozstać z Bieniukiem z jednego powodu. To rodziło w niej frustrację.
Zaloguj się
 • elenem

  Oceniono 10 razy 8

  Oboje sa niedojrzali emocjonalnie. Rozstali sie i tyle, po co to komentują? powody to sprawa prywatna, to śmieszne ze dzielą sie tym w internecie. Ludzie z klasą - nie komentują.

 • Gość: Jdus

  Oceniono 10 razy 8

  Do przewidzenia. Jak mozna walczyc o wzgledy z niezwyciezona (bo martwa), bula ukochana? Pani Marto, madrze Pani postapila, jesli on Pania kocha to wroci, trzeba tylko dbac o to by bylo to na Pani zasadach.

 • elenem

  Oceniono 6 razy 4

  Oboje sa niedojrzali emocjonalnie. Rozstali sie i tyle, po co to komentują? powody to sprawa prywatna, to śmieszne ze dzielą sie tym w internecie. Ludzie z klasą - nie komentują.

 • Gość: Obojetne

  Oceniono 9 razy 3

  E tam, Milosci tam nie bylo. Facet po prostu musial jakos odreagowac i troche sie pocieszyl. Na dluzsza mete nie mialo to sensu. I slusznie. Jak madry jest to wie ze najpierw dzieci trzeba ogarnac a reszta potem. Na milosc przyjdzie czas.

 • Gość: Hhhh

  Oceniono 2 razy 2

  I dobrze. Na co młodej ładnej dziewczynie facet 3 przychowku i jeszcze ta medialna papka. Anka nie schodząca z tabloidow, wywiady nt anki. Itd itd .dusila się w tym pewnie i tyle. Dobra decyzja.

 • Gość: gosc

  Oceniono 8 razy 2

  E tam, Bieniuk nnie za bardzo lubi brylować i sciankować, i tu jest problem, do tego bardzo zaangażowany w dzieci, a dziewczynę aż reęce świerzbią, zeby pobrylować. Nawet nie mogła selfików spokojnie wrzucać, bo jej sie dostawało...:
  Cyba raczej musi poszukac jakiegoś kopacza, tam się wpasuje idealnie....

 • Gość: qaz

  Oceniono 4 razy 0

  Proponuje Gliwińskiej Jarka Kaczyńskiego. Chłopak ustatkowany, emocjonalnie stabilny, finansowo trochę zadłużony ale za to lubi zwierzęta. No i z pasierbami nie miałaby problemu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX