Kolejna wpadka w "1 z 10". Myśleliśmy, że odpowiedź na to pytanie zna każdy. Uczestnik tłumaczy się i... pokazuje coś jeszcze LEPSZEGO

"1 z 10". Wydawało się, że pytanie jest banalne, ale uczestnik teleturnieju nie znał prawidłowej odpowiedzi. W komentarzach na YT zaczął się tłumaczyć i... pokazał swoją prawdziwą pasję.

Programy telewizyjne mają to do siebie, że wywołują w uczestnikach wielkie emocje i stres, co czasem powoduje wpadki. Tym razem bohaterem sieci stał się pan Hubert, który w teleturnieju "Jeden z dziesięciu" rozkojarzył się podczas odpowiadania na bardzo proste pytanie.

Które miasto jest stolicą województwa małopolskiego? - zapytał Tadeusz Sznuk.
Poznań - odpowiedział pan Hubert.
 

Prawidłowa odpowiedź na to pytanie to oczywiście Kraków.

Pikanterii całej sytuacji dodał fakt, że pan Hubert z wykształcenia jest geografem. Mężczyzna postanowił więc wytłumaczyć się w komentarzach na YouTubie.

Niestety, moi drodzy, podczas nagrania programu towarzyszył mi ogromny stres. Pod wpływem emocji nie do końca usłyszałem o jakie województwo pyta Pan Tadeusz. Pod wpływem stresu nie usłyszałem końcówki pytania. Myślałem że pytanie dotyczy stolicy województwa Wielkopolskiego - tłumaczył pan Hubert.

Co ciekawe, to nie koniec jego wpisów pod własnym filmem. Pan Hubert postanowił wykorzystać swoje "5 minut" i pochwalił się muzyką, jaką tworzy.

Ponieważ mam swoje 5 minut w internecie, to chcę je wykorzystać. Owszem jestem geografem z wykształcenia i zamiłowania. Ale moją profesją jest muzyka, która niesie emocje. Zatem w chwili wolnej proszę, moi drodzy, posłuchajcie - apeluje.
 

Musimy przyznać, że post ten mocno nas zaskoczył. Spodziewalibyście się, że pan Hubert z Kozienic jest... raperem?

MM

Więcej o:
Komentarze (6)
Wpadka w "1 z 10". Uczestnik tłumaczy się i... pokazuje coś jeszcze LEPSZEGO
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ggffb

  Oceniono 21 razy 15

  To tlumaczenie ma sens,a wy robicie afere. Nie podejrzewam ze facet nie zna prawidpowej odpowiedzi,w odroznieniu od polowy waszych "redaktorow":)

 • Gość: Yyyyu

  Oceniono 4 razy 4

  W Kole fortuny, laska powiedziała, że Koloseum jest w Licheniu

 • Gość: Orderski

  0

  Polecam cały album RAP+Emocje na kanale YouTube

 • Gość: klklkl

  0

  rap jest jego mocniejszą stroną. Bardziej do gustu przypadł mi ten kawałek
  "Order lg - Spoglądam jak wtedy na białą kartkę"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX