Tak ubrana przyszła do OPERY. Jej fani zachwyceni. My przecieramy oczy ze zdziwienia!

Katarzyna Warnke na premierze sztuki "Eros i Psyche" pojawiła się z biustonoszem na wierzchu. Efekt? Dla nas zbyt odważnie, ale fanom aktorki stylizacja ta przypadła do gustu.

Katarzyna Warnke w miniony piątek pojawiła się na premierze sztuki pt. "Eros i Psyche" w Teatrze Wielkim Operze Narodowej w Warszawie. Na tę okazję wybrała dość zaskakującą kreację.

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>>

Koronkowy biustonosz i prześwitujący, obsypany cyrkoniami materiał... Efekt? Wszystko podane na tacy. 

Nam takie połączenie nie do końca przypadło do gustu, zwłaszcza biorąc pod uwagę miejsce tej "imprezy". Jednak innego zdania są fani aktorki.

W komentarzach nie brakowało "ochów" i "achów".

Klasa przez duże K. 
Kasiu, wyglądasz jak księżna. Cudownie, kobieco i z klasą.
Wytwornie i z pazurem.
Ładnie i niebanalnie.

My jednak nie do końca podzielamy opinię fanów aktorki. A wy, wybralibyście się w takim stroju do Opery Narodowej?

MM

Więcej o:
Komentarze (36)
Katarzyna Warnke z biustonoszem na wierzchu na premierze "Eros i Psyche"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: zizu

  Oceniono 39 razy 29

  Nie wiem, czemu jej się wydaje, że jest atrakcyja i ma klasę. Prawdziwa kobieta z klasą nie kłapie dziobem jak przekupa na każdy temat. Kobieta z klasą nie obwieszcza przy byle okazji, że jest "paryska" i "zmysłowa". Nie lansuje się z przydupasem - rekwizytem do zdjęć, który jest tak samo wyjałowiony intelektualnie jak ona. Pani Warnke to jedynie wymowny symbol upadających obyczajów i zaniku prawdziwej, elitarnej kultury.

 • Gość: Oczywistość

  Oceniono 27 razy 19

  Zabłądziło się kobiecie, weszła nie w te drzwi w które miała wejść. A poważnie. Pani chyba ma jakoweś braki ( nie tylko w obyciu) albo gołą doopą się lansuje , albo strojem niedopowiednim do miejsca i okazji.

 • fanizymiko

  Oceniono 28 razy 16

  Kiedy myślisz, że widząc popisy Majstrak widziałeś wszystko wychodzi Warnke i udowadnia, ze się myliłeś.

 • Gość: xx

  Oceniono 23 razy 15

  Nie jest jakąś beyonce - jedną z najbogatszych kobiet na świecie - żeby móc pokazywać się tak rozgogolonym w operze. Po prostu nie przystoi. Ona jako aktorka powinna doskonale o tym wiedzieć i wczuć się w klimat miejsca a, przedewszystkim ubrać odpowiednio do okazji. A tak ubrana mogła by się bawić 20lat temu, na potańcówce w remizie. Czarna zasłonka w cekiny. Gustu i klasy brak.

 • kitciwoko

  Oceniono 20 razy 10

  Sądzę, że natchnął ją duch święty patryka vegi i rzekł: "Katarzyno, idź do Opery Narodowej, ale ubierz się jak lafirynda z agencji towarzyskiej!"

 • Gość: ja

  Oceniono 11 razy 5

  Tak, wybrałabym się w takim stroju gdyby grali burleskę. Jaki Eros taka Wenus😂

 • Gość: papaya

  Oceniono 5 razy 3

  Nie wie skąd ten niczym nie ograniczony i prymitywny hejt na nią ! Ma bardzo oryginalną urodę, jak dla mnie to jest piękną kobietą. Miałam okazję oglądać ją w teatrze jak i film "W spirali" i dziwię się ,że jest tak bardzo niedoceniania , bo jest naprawdę dobrą aktorką. W naszym kraju docenia się straszne miernoty, których jest na pęczki np takie Zielińskie, Sochy czy inne Muchy i Kożuchowskie - słabe aktoreczki. Warnke ma coś w sobie i niezaprzeczalnie ma talent.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 5 razy 3

  Ma parcie na szkło

 • Gość: szejk z duuupaju

  Oceniono 5 razy 3

  Ale zobaczcie pozytywy. W końcu się umalowała 😂

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX