Ostałowska nie zamierza już dłużej czekać na łaskę. Aktorka komentuje: Nikogo nie prosiłam, aby Marta zniknęła z serialu!

Dominika Ostałowska

Dominika Ostałowska (EAST NEWS)

Dominika Ostałowska ma dość czekania na powrót na plan "M jak miłość". Po ciężkich dla niej dwóch ostatnich latach ma na siebie nowy pomysł.

Dominika Ostałowska wciela się w rolę Marty Mostowiak w "M jak miłość" już od 2000 roku. Niestety, ostatnio coraz rzadziej można oglądać ją na ekranie. Aktorka w rozmowie z "Rewią" sama odniosło się się do ograniczania jej wątku w serialu.

W ostatnim roku miałam jedynie pięć dni zdjęciowych. Nie jestem w stanie powiedzieć, kiedy pojawię się w serialu. Wydaje mi się, że sami scenarzyści mogą tego nie wiedzieć. Nikogo nie prosiłam, aby Marta zniknęła z serialu! - czytamy w "Rewii" słowa Ostałowskiej.

Według informatorów czasopisma Ostałowska postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i zmienić nie tylko swoje życie zawodowe.

Zamierza całkowicie zmienić swoje życie. Najpierw zapisać się na jogę, żeby zrzucić trochę kilogramów. Chce również znaleźć nową pracę w jakimś serialu. Nie zamierza już dłużej czekać na czyjąś łaskę - podaje w tygodniku znajoma aktorki.

Odzywaliśmy się do produkcji serialu, jednak nie udało nam się uzyskać komentarza.

MT

To najsłynniejsze filmy z lat 90. Rozpoznasz je po jednym kadrze? [QUIZ]
1/16Co to za film?
Zobacz także
 • Violetta Arlak Violetta Arlak znacznie schudła. Zrzuciła ponad 20 kg i wygląda FANTASTYCZNIE! Różnica jest ogromna
 • Marta Kaczyńska od jakiegoś czasu widywana jest w towarzystwie tajemniczego mężczyzny. Para już wielokrotnie była przyłapana na romantycznych randkach, na których nie szczędziła sobie czułości. Jednakże nowy partner córki byłej pary prezydenckiej został przyłapany na plaży w mocno dwuznacznej sytuacji z inną kobietą. Czyżby jednak Marta Kaczyńska wybaczyła swojemu mężczyźnie takie zachowanie? Trudno w to uwierzyć, ale najnowsze zdjęcia na to wskazują. Partner Marty Kaczyńskiej został przyłapany na zdradzie. Ona ponoć się pozbierała, a teraz... Serio?! Trudno w to uwierzyć
 • Sam Smith i Brandon Flynn JUŻ SIĘ NIE UKRYWAJĄ! Sam Smith ma nowego chłopaka. To znany serialowy aktor
Komentarze (14)
M jak miłość. Dominika Ostałowska zniknie z serialu? "Nie jestem w stanie powiedzieć, kiedy pojawię się w serialu"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: agent_gwiazd

  Oceniono 9 razy 5

  Zwykle, te 'gwiazdy' serialowe utrzymuja, ze przede wszystkim pracuja w teatrach... Co za sciema. Jak z serialem nie wychodzi, to placz i zgrzytanie zebami.

 • Gość: ll

  Oceniono 8 razy 2

  niedługo nie zmieści się w kadrze

 • Gość: marta

  Oceniono 6 razy 2

  Widzieliście ją w teatrze? W 'Warszawie'? To dobra aktorka. Coś poszło nie tak. A cd M jak Miłość, jej bohaterka byla z jakiegoś powodu lamacZka serc, więc pani Dominika powinna wrócić do formy.

 • Gość: Tfu

  Oceniono 20 razy -6

  Wez się babo za robotę i przestań jeczec gdzie się da! Nie chcemy cię oglądać i zrozum to wreszcie, miauczysz jak sraj*acy kot na pustyni

 • Gość: hallo

  Oceniono 21 razy -7

  Nikt nie chce jej oglądać w żadnym serialu
  Powinna zrozumieć

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX