Ostaszewska była ulubienicą Vegi. Po jego ostatnim wywiadzie ich relacje chyba ulegną ochłodzeniu. Vega: Dla mnie to jest hipokryzja

Maja Ostaszewska zagrała w dwóch produkcjach Patryka Vegi. Teraz została przez niego nazwana hipokrytką.
Wróć do artykułu
Tylko zapalony turysta będzie miał 10/10 z tego quizu geograficznego
1/10Kupując coś pod tym słynnym łukiem zapłacimy w:
Zobacz także
Komentarze (162)
Ostaszewska była ulubienicą Vegi. Po jego ostatnim wywiadzie ich relacje chyba ulegną ochłodzeniu. Vega: 'Dla mnie to jest hipokryzja'
Zaloguj się lub komentuj jako gość
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Gość: h2o

  Oceniono 8 razy 8

  zrobiłeś synek kiepski film i morda w kubeł... tak naprawdę będzie lepiej

 • Gość: kiwi

  Oceniono 7 razy 7

  Film nie jest przecież cenzurowany. Ma złą prasę, bo nie podoba się krytyce, a dobry box office, bo jest hitem kin. Rozdźwięk między sztuką wysoką, a niską zawsze budzie kontrowersje, ale oczywiście stwarza też pole do kłótni, dla osób, które zarzucają filmowi bycie tą sztuką niską. Sam twórca widzi swoje działo, jako coś większego i wartościowego. Ja może kiedyś, jak najdzie mnie gdzieś w tv zerknę (podobnie, jak widziałem "Nowe porządki" czy "Ciacho" - do połowy dałem radę) to się wypowiem o samym filmie. Vega to nie mój typ kina na pewno.

 • liberau

  Oceniono 7 razy 7

  Pan Vega załatwia sobie jakąś dotacyjkę z "odkułaczonego" przez PiS PISF-u?

 • hublo54

  Oceniono 7 razy 7

  Byłem widziałem słaby klerykalny film z wycinkami z dawnych historii i kawałów. Chyba więcej nie pójdę na żaden film Vegi robi się świętoszkowaty i prokościelny. Nikt mu nie broni kręcić co chce ale niech krytykę przyjmuje z godnością albo robi filmy ambitne albo dla kasy. Jak dla kasy to niech je robi jak poprzednie będzie zarabiał. Tym filmem straci publiczność i tyle.

 • baron iwan

  Oceniono 6 razy 6

  A ja myślałem że Vega ma mózg, a tu się okazuje, że nie. Przecież Panie tylko skrytykował film, nie mówiły nic o tym żeby zakazać mu kręcić kiepskie filmy. Wolność słowa Vega.

 • pd2016

  Oceniono 6 razy 6

  A TVP Info jak sępy rzucili się na ochłap, żeby dowalić Mai Ostaszewskiej - bo chodzi na protesty i promuje Kulturę Niepodległą. No, panie Vega - sprawy się komplikują przez pana nerwy. A nie każdy film bywa arcydziełem...

 • gabkwi

  Oceniono 5 razy 5

  Pan Vega uważa, że jego filmu nie wolno krytykować? On ma prawo do wolnej wypowiedzi, a inni mają prawo do krytyki tej wypowiedzi.

 • orlecki

  Oceniono 5 razy 5

  Nie widziałem tego filmu, ale po takich tekstach tego Vegi, NA PEWNO na niego nie pójdę. Rób sobie facet te swoje filmy za swoją kasę i za swoją kasę je oglądaj. Mojej nie dostaniesz.

 • a-koneserka

  Oceniono 5 razy 5

  "To jest film zrobiony za prywatne pieniądze, ja mam prawo w tym filmie pokazać, co chcę, swoją wizję świata - dodał Vega." Owszem ma Pan prawo przedstawiać w filmie swoją wizję świata ale nie pisz Pan na początku filmu, że przedstawione są w nim tylko fakty. Bo to kłamstwo i wprowadzanie widzów w błąd. Wizje to nie fakty.

 • 19orion87

  Oceniono 5 razy 5

  No i pan Vega poleciał do pisowskiej telewizji wypłakać się i poskarżyć na złych aktorów, co go ośmielają krytykować. Panie Vega, zawsze można nawiązać współpracę z TW Zielnikiem.
  A swoją drogą, Vega świetnie wyczuwa skąd wieje wiatr, i skąd mogą być pieniążki na nowe filmy/gnioty... Może w przyszłości machnie jakiś Smoleńsk 2?

 • Gość: Anna

  Oceniono 5 razy 5

  A one maja prawo odmowic roli w jego filmach. Pani Ostaszewska nie wypłynęła dzieki filmom Pana Vegi, ma znacznie lepszy dorobek niz role w Pitbullu.

 • Marek Tropiciel

  Oceniono 11 razy 5

  Vega za kogo ty się uważasz,jest tyle filmów do oglądania, że jeden pajac mniej mnie nie zmartwi.Aktorki maja prawo do własnych opinii i hipokryzją nazwał bym twoje zachowanie.Tak jak nie oglądam filmów pedofila Romka Polańskiego(gwałt na 13-latce) ,tak i nie muszę twoich

 • Gość: ert

  Oceniono 4 razy 4

  czy mozna brać na poważnie kogoś kto każe się tytułować Vega ?

 • wagadudu

  Oceniono 4 razy 4

  Tłuściochowi się w głowie pomieszało od dragów i już chyba nie odróżnia fikcji od rzeczywistości...

 • Gość: alumn

  Oceniono 4 razy 4

  czekam na film o księżach...tytuł w "perłowy krucyfiks"

 • takinikt

  Oceniono 4 razy 4

  Panie Vega, może pan to przeczytasz: nikt tu panu nie zabrania wypowiedzi poprzez film, już pan się wypowiedział, a krytyka to również element tej wolności. Jakby pan nie mógł zrobić tego filmu, gdyby były protesty, sabotaż feministek w trakcie kręcenia, etc wtedy mógłby pan narzekać na hipokryzję. Ale film powstał bez problemów i teraz musi pan pokornie przyjmować krytykę, bo nakręciłeś pan wielkie gównao.

 • 0ya

  Oceniono 4 razy 4

  Pierdzieli bez sensu - jemu wolno zrobić ch...owy film i gadać w nim populistyczne bzdury, a dziewczynom wolno go krytykować. Taki brutal life. To wolny kraj (był).

 • Marcin Wiktorski

  Oceniono 4 razy 4

  Czy tan Pan w końcu uwierzy ,ze film jest kiepski i nikt przeciw niemu nie spiskuje. Po prostu jest słaby i nie wiem co by wyrabiał lepszy już nie będzie

 • alexcomp

  Oceniono 3 razy 3

  Czy można być większym hipokrytą niż Pan Vega? Udaje Pan takiego katolika a filmy to jeden gnój i zgnilizna, Niech Pan nakręci może jakiś paradokument z "życia" KK. Zwierzenia proboszcza jak stara się zadbać o dzieci niepokalanie poczęte przez jego gospodynię albo zwierzenia księdza jak to go rajcują małe dziewczynki i dla porównania innego, miłośnika rozwijania świętości duszy ministrantów gwałconych po mszy. Pole do popisu, wszystko z życia wzięte, niech Pan kręci, największy hipokryto polskiej szmiry.

 • Gość: ja

  Oceniono 3 razy 3

  Stara się za wszelką cenę nie utonąć. Mówię o Vedze....😐

 • my_kroolik

  Oceniono 3 razy 3

  Ależ oczywiście panie Vega. Leni Riefenstahl też korzystała ze swobody wypowiedzi. Każdy może mówić co chce, tylko że drugi może to oceniać. Wraz z oceną samego mówiącego.

 • jottsp

  Oceniono 3 razy 3

  brak logiki - niby Vega daje sobie praw do robienia filmow o czym chce a inni nie moga go krytykowac? Moze chce wprowadzic obowiazek chodzenia alebo enzura na widzow nalozyc - porabalo go

 • wujekdolf

  Oceniono 3 razy 3

  i niejaki pan vega (po paru naprawdę dobrych filmach) wyszedł na takiego cymbała jak cezary pazura - skończy się ta pisiornia to jak folksdojczom głowy im ogolą.

 • heliheli

  Oceniono 2 razy 2

  zgoda panie vegan - ma pan prawo zrobic sy/fowy film a ja mam prawo na niego nie pojsc a ten co poszedl ma prawo powiedziec ze ten panski film to szambo , porazka i totalna ohyda . Dokladnie tak .

 • baluwolanda

  Oceniono 2 razy 2

  Jak widać, seksualne wynaturzenia to u katolstwa norma i chleb powszedni. Chore fantazje seksu z psem nie rodzą się w zdrowym umyśle.

 • heresy

  Oceniono 2 razy 2

  Hipokryzja wg Vegi - zagrasz w moim filmie, nie możesz już NIGDY krytykować żadnego innego tworu, który popełnię;)

 • wd_40

  Oceniono 2 razy 2

  Pi kiego brały udział w tym syfie pt kobiety i innych. Przecież to jest tandeta dla osiedlowych i wioskowych półdebili. Dużo straciły w moich oczach. Znów tylko kasa

 • algreg

  Oceniono 2 razy 2

  ten vega coś tam ma baniak jak piłka ,która zaraz pęknie

 • leta ok

  Oceniono 2 razy 2

  Co trzeba mieć w głowie żeby taki syf pokazywać

 • dorycka

  Oceniono 2 razy 2

  Przestałam go już cenić, ale "kasę"  już ma .

 • misiek_kukurysiek

  Oceniono 2 razy 2

  Panie Krzemieniecki, patrząc przez pryzmat Pana ostatnich dzieł zapytuję, czy Pan ma ambicję zostać polskim Ed Woodem?

 • Gość: rtg

  Oceniono 2 razy 2

  I kto tu się bawi w demagogię...

 • Grażyna Sampolska

  Oceniono 2 razy 2

  Vega, ku..., jak masz mówić źle o kimś to lepiej po prostu zamknij ryj i nie mów nic....
  Kasa we łbie przewróciła?

 • specmacher

  Oceniono 2 razy 2

  Te trzy ostatnie produkcje Vegi to porażka artystyczna. Stray Pitbull był mega realistyczny, a te nowe filmy, dno. Vega pokazuje jakiś totalny nierealny syf i odbiorca ma wrażenie, że aborcja i przemoc to chleb powszedni w Polskich szpitalach. Szacunek dla Dorocińskiego, że nie chciał w tych syfach grać. Chłop ma nosa, przeczytał scenariusz i odmówił. Ostaszewska akurat to jedyne co w tych filmach mi się podoba, świetna gra, trochę ratuje te 2 gnioty co były przed botoksem.

 • Gość: Aspa

  Oceniono 2 razy 2

  Nie jestem wielkim miłośnikiem współczesnego polskiego kina, ale mieszkając na emigracji staram się coś tam od czasu do czasu kupić i obejrzeć, by nie stracić kontaktu. Widziałem trzy filmy Vegi i wszystkie trzy były zwyczajnie słabe: wprawdzie nieźle nakręcone i zmontowane, ale w wielu przypadkach zagrane do bólu schematycznie, przewidywalnie i kiepsko. Jednak każdoroazowo największym moim zarzutem do tych dzieł był... słaby scenariusz.
  Czy Pitbule pokazują prawdziwy obraz polskiej policji? Częściowo, bo pokazują policjantów jako ludzi, których nierzadko od przestępców odróżnia jedynie posiadanie legitymacji służbowej, co - niestety - w wielu przypadkach jest zgodne ze stanem faktycznym. Problem jest jednak inny: nawet jeśli Vega napisał scenariusze w oparciu o rozmowy z policjantami opowiadajacymi rzeczywiste wydarzenia, to ich wybór, połączenie razem i 'podkręcenie' najpierw przez opowiadajacego a potem - ponownie - przez autora scenariusza sprawiają, że zamiast kwaśnej RZECZYWISTOŚCI polskiej policji z jej dominującą intelektualną miernotą funkcjonariuszy, układami towarzyskimi wewnątrz samej służby i poza nią, ze spleceniem ze światem lokalnych elit i przestępców (co nierzadko stanowi jedno), olewactwem w sprawach trudnych i nadgorliwością w błahych czy wreszcie skupieniu na statystykach i zadowoleniu politycznych protektorów bardziej, niż na rzetelnej policyjnej robocie - mamy FIKCJĘ, która w założeniu miała szokować, a miejscami śmieszy.
  O Służbach Specjalnych można napisać dokładnie to samo dodajac jednak, iż scenariusz poza powyższymi wadami ma jeszcze tę, że jest ekranizacją głupot z tabloidów, okraszoną domysłami, plotkami, 'urban legends' i popłuczynami po faktach w paru miejscach.
  Do czego zmierzam... Botoks zapewne kiedyś obejrzę, choć nie spodziewam się niczego poza jeszcze bardziej ostentacyjnym epatowaniem patologią - wspominana w prasie scena zoofilii nijak nie wpisuje mi się w zamysł pokazania prawdy o służbie zdrowia, choć może - może! - fabuła jakoś ją uzasadni. Zobaczymy. Jednak panu Patrykowi na koniec chcę przekaać tylko jedno - tak, jak pan ma prawo za prywatne pieniądze kręcić filmy pokazujące pańską wizję świata, jakkolwiek chora (lub nastawiona na tanią komercję...) by ona nie była, tak każdy czlowiek, w tym ja oraz współpracujące niegdyś z panem aktorki - ma prawo w prywatnym czasie i za swoje pieniądze wyrażać dowolną opinię o pańskiej pracy i dziełach. Jeśli swoje święte prawo odbiera pan innym - to to właśnie JEST hipokryzja...

 • norbertrabarbar

  Oceniono 12 razy 2

  Patryk Vega - Zenon Martyniuk polskiego kina...

 • ef.ha

  Oceniono 2 razy 2

  Ale swojej wizji swiata w "Klatwie" nie mozna bylo przedstawiac, bo pikiety staly przed taetrem i okladaly widzow rozancami. Widocznie poglady pan Vegi maja poparcie "z gory" .

 • Gość: piter

  Oceniono 2 razy 2

  Sztuka powinna być apolityczna? Filmy Vegi to sztuka? Hahahahaha.

 • Gość: abrakadabra

  Oceniono 2 razy 2

  Vega myli krytykę z cenzurą. Dziwne, bo na głupiego nie wyglądal.

 • tsuranni

  Oceniono 2 razy 2

  vega - twoje filmy to chłam, przestań pierdzielić i żalić się jak mały kotek w ku...zyjnych ściekach. Dorośnij i bądź facetem.

 • Gość: ajak

  Oceniono 1 raz 1

  Panie Vega, z Pana taki reżyser jak z koziej dooopy trąbka. Do filmówki się Pan nie dostał nie, umisz Pan, nie znasz a chcesz. Znałem takiego jednego co też chciał sobie pierdnąć a się ze.... i pranie musiał robić. Panie owce wypasać a nie za filmy się brać. I tyle.

 • Gość: gość

  Oceniono 1 raz 1

  To Ostaszewska i Cielecka zabroniły mu zrobić ten film? Bo tak rozumiem odebranie swobody wypowiedzi. To co ten film robi w kinach?
  Panie Varga, pan nawet nie potrafi przeprowadzić prostego rozumowania. Pan miał i ma swobodę wypowiedzi i z niej skorzystał.
  Tyle, że mówienie, że ta wypowiedź jest głupia, jest przyrodzonym prawem KAŻDEGO i nikt nie odbiera panu prawa gadania dalej.
  NIKT nie ma obowiązku pana chwalić, jeżeli nie zgadza się z pana wynurzeniami.
  Prezentuje pan typowe prawicowe dążenie do odebrania prawa do krytyki.

  Powiem krótko: odwal się pan.

 • szefsztabuwyborczego

  Oceniono 1 raz 1

  cio to ta vega? jakaś qrva przyprawa?

 • hispar

  Oceniono 1 raz 1

  Vega ma prawo do swoich filmów, a Ostaszewska, Cielecka i każdy widz mają prawo je krytykować. Niestety p.Vega jest chyba takim hipokrytą, że tego nie rozumie.

 • Gość: jaC

  Oceniono 1 raz 1

  Niech sobie tworzy co tam chce. Dopóki nikt mnie siłą nie ciągnie na te gnioty to mam to w poważaniu. Sztuką bym tego nie nazwał, a jeśli takie filmy to jego wizja świata to współczuje.

 • kowalska-kowalska

  Oceniono 1 raz 1

  Czy według Wegi każda krytyka filmu jest hipokryzją?
  Jeśli nie, to niech zdefiniuje krytykę hipokrytyczną i krytykę "słuszną".

 • agonda

  Oceniono 1 raz 1

  Vega mówi, że pokazał "prawdę" o służbie zdrowia. Cóż, patologiczne przypadki, nawet częste, są być może prawdziwe, ale rzeczywistość służby zdrowia wygląda w całości zupełnie inaczej. Wyjaśnię, Vega pewnie codziennie się wypróżnia, może przy tym stęka. Można by więc nakręcić film o jego seansach w toalecie pt. "Życie Patryka Vegi". Będzie to film bulwersujący i prawdziwy. Ale czy P. Vega zgodziłby się, że tak wygląda jego życie?

 • captain_planet

  Oceniono 1 raz 1

  Żałosny gość.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX