Ojciec Kożuchowskiej pracuje... z Rydzykiem. Aktorka nie kryje radości

Małgorzata Kożuchowska, która jest praktykującą katoliczką ma powód do dumy. Jej ojciec współpracuje z Tadeuszem Rydzykiem.

Małgorzata Kożuchowska nigdy nie kryła się z tym, że jest praktykującą katoliczką, ma konserwatywne poglądy i słucha Radia Maryja. Jak się okazało, jej ojciec Leszek Kożuchowski prowadzi tam swoją audycję.

Ojciec Kożuchowskiej od wielu lat wykłada na Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej Tadeusza Rydzyka. Prowadzi zajęcia z ekologii i pedagogiki, a do tego zasiada w radzie uczelnianej. Jego praca jest doceniana zarówno przez kolegów z pracy, jak i przez studentów. Oprócz kariery na uczelni, Leszek Kożuchowski doczekał się także swojej audycji na antenie Radia Maryja. Prowadzi program "Porady ekologa".

Doktor Kożuchowski jest bardzo cenionym pedagogiem. Do tego takim z prawdziwego zdarzenia. Zawsze ma czas dla swoich studentów. Nie da się ukryć, że inni wykładowcy bardzo się liczą z jego zdaniem - mówi pracownik uczelni w "Rewii"

Małgorzata Kożuchowska, Leszek KożuchowskiMałgorzata Kożuchowska, Leszek Kożuchowski KAPIF.PL

Kożuchowska jest zadowolona, że ojciec spełnia swoje pasje, a praca daje mu tyle radości. Aktorka uważa ponoć, że sukces ojca to poniekąd jej zasługa. Kiedy Kożuchowski został dziadkiem, był gotowy porzucić swoją karierę, aby mieć więcej siły i czasu na spotkania z wnukiem. Aktorka zapewniła, że wraz z synem Janem, będzie często odwiedzać ojca w Toruniu, aby ten nie musiał rezygnować ze swoich obowiązków. 

Małgosia wiedziała, że rezygnacja z pracy będzie dla niego wielkim ciosem i że tak naprawdę nie jest jeszcze na to gotowy. Zrozumiała, że nie może do tego dopuścić, bo tata przestanie być pełnym życia i radości dziadkiem i ojcem. Obiecała więc, że jeśli długo nie będą się widzieć, wówczas ona wraz z mężem Bartkiem i synem Jasiem Franciszkiem będzie przyjeżdżać do Torunia - wyznała w "Rewii" bliska znajoma rodziny.

Argumentem, który miał przekonać Kożuchowskiego, jest podobno Jaś, który według matki na pewno chce widzieć pełnego radości dziadka. Religijna aktorka jest ponoć bardzo dumna z bliskich relacji ojca z najważniejszym polskim duchownym.


 

Znasz polskie drzewa? Sprawdź, czy wiesz, co na nich rośnie [QUIZ]
1/11Te 'noski' rosną na:

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (145)
Ojciec Małgorzaty Kożuchowskiej pracuje... z ksiedzem Rydzykiem. Aktorka jest wniebowzięta
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: bm

  Oceniono 146 razy 126

  obłuda tej pudernicy jest przerażająca. jeszcze w zeszłym tyg balowała na imprezie TVN. Jutro bedzie paciorki klepała u Rydzyka. Gdzie ty masz kręgosłup dziewczyno?

 • elenem

  Oceniono 102 razy 90

  Nooo jesli dla Kożuchowskiej cyrk i biznes w wykonaniu Rydzyka, Trwam i RM jest .... prawdziwym przejawem Wiary, to.... "gratuluję". Nic dodać, nic ująć. Ona nigdy nie była zbyt inteligentna, o czym świadczy jej podrzędna rola w Rodzince.pl polegająca głównie na darciu mordy i prostackich tekstach. Faktycznie... pasuje do rodzinki Rydzyka.

 • zunia10

  Oceniono 69 razy 65

  i właśnie dlatego ta mierna serialowo- kiepsko komediowa aktoreczka otrzymała od p. Dudy odznaczenie "Zasłużony dla kultury polskiej", pusty śmiech ogarnia..., a może i groza...

 • felicjan.dulski

  Oceniono 74 razy 62

  Mogłaby z tym przylepionym uśmiechem grać Jokera w Batmanie.
  Ciotka Klotka.
  Zero seksapilu, jak na katoliczkę przystało.
  Amen!

 • jkpo1

  Oceniono 60 razy 56

  Praca dla Rydzyka, to wątpliwy powód do dumy; ale każdy ma swoje standardy !!!

 • Gość: Pieprzak

  Oceniono 53 razy 51

  Świat się stacza na rydzyków...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX