Ten widok to rzadkość! Joanna Kulig z mężem na salonach. To znany reżyser filmowy

Joanna Kulig

Joanna Kulig (EAST NEWS)

Joanna Kulig pojawiła się na wieczorze autorskim z mężem, reżyserem Maciejem Bochniakiem. To nieczęsty widok.

Joanna Kulig raczej unika pokazywania się z mężem na salonach. Jednak tym razem zrobiła wyjątek i na spotkaniu autorskim Łukasza Maciejewskiego pojawiła się w towarzystwie reżysera, Macieja Bochniaka, którego poślubiła w 2009 roku.

Tworzą jedną z najszczęśliwszych par w polskim show-biznesie. Ich receptą na udany związek jest stawianie wyraźnej granicy między emocjami, które odczuwają w pracy i w domu. Kulig nie przenosi emocji z planu filmowego i tego samego oczekuje od męża.

Nie dzielimy życia na zawodowe i prywatne. Często rozmawiam i o moich rolach, i o jego filmach, scenariuszach. Doradzamy sobie i przeżywamy jakoś to, czym każde z nas się zajmuje - wyznała w jednym z wywiadów.

Na planie filmowym spotkali się raz. Bochniak reżyserował film "Disco polo", w którym zagrała Kulig. Było to dla nich ciekawe doświadczenie. Aktorka zawsze chciała uniknąć łatki żony, która gra w filmach męża. Unikali okazywania sobie czułości, nie chodzili do siebie na "pogaduchy". Zachowywali się profesjonalnie, jak reżyser i aktorka.

Obawiałam się tego, jak to będzie, gdy mąż zacznie mi wydawać polecenia na planie. Bo w życiu prywatnym poleceń sobie nie wydajemy. Ale wszystko odbyło się profesjonalnie. To doświadczenie raczej potwierdziło, że dobrze się dogadujemy - wyznała w wywiadzie dla TwojegoStylu. - I żeby uniknąć niewygodnych dla ekipy sytuacji, zachowywałam wobec Marka zawodowy dystans - dodała.

Oboje odnoszą sukcesy w życiu zawodowym. Kulig jest cenioną aktorką, która gra w najlepszych polskich produkcjach. Bochniak zdobył wiele nagród. Na jego koncie jest m.in. Złoty Mrówkojad za najlepszy film fabularny dla filmu "Pokój", Open City Docs London – wyróżnienie specjalne dla filmu "Przyjęcie" oraz nagroda „Perspektywa” im. Janusza Morgensterna za najbardziej obiecujący debiut w 2015 roku za film "Disco polo".

Trzeba przyznać, że dobrali się idealnie.

Kolejna udana metamorfoza w TVN Style. Panna młoda zmieniła się nie do poznania!

AW

Więcej niż jedno zwierzę... Sprawdź, jak poradzisz sobie w Familiadzie [QUIZ]
1/10W każdym pytaniu musisz wybrać najwyżej punktowaną odpowiedź. Co na przestrzeni wieków służyło ludziom do rozpraszania mroków nocy?

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (8)
Joanna Kulig rzadko pokazuje się z mężemm reżyserem Maciejem Bochniakiem. Tym razem zrobiła wyjątek
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Dariusz

  Oceniono 22 razy 14

  WSPANIAŁA KOBIETA ! Moja ulubiona polska aktorka.Pani Joanno wygląda Pani ZJAWISKOWO.

 • Gość: GdzieWesele.pl poleca

  Oceniono 18 razy 10

  Wygląda pięknie! Jedna z najlepszych polskich aktorek! :)

 • jaja_kobyly

  Oceniono 13 razy 9

  A z czego mąż jest znany? Lista jego filmów nie jest długa. Autorowi tego tekstu poradzę, aby stosował złotą zasadę dobrych tekściarzy - z napisanego tekstu usuń przymiotniki. Taki tekst tylko zyska.

 • Gość: wanda

  Oceniono 17 razy 9

  PIEKNA,madra,utalentowana! zdrowia i powodzenia w pracy i zyciu prywatnym.

 • Gość: Ja

  0

  Uwielbiam ja. A serial o mnie sie nie martw jest bombowy.

 • mimikra1975

  Oceniono 4 razy -4

  Oczywiście to kwestia gustu i Pani Kulig pewnie jest przesympatyczna, ale dla mnie oboje brzydcy ludzie. Ma dziwne elementy twarzy, niedopasowane do siebie, choć może oddzielnie są ładne. Moim zdaniem źle sie ubiera, czerń ją przytłacza, granat też. Będąc jasną blondynką, powinna w jasnych kompozycjach występować. I ma męska figurę. Umięśnione silne nogi, szczupłe biodra w stosunku do góry ciała, lekki brzuszek-to wszytko sprawia, że nie wygląda kobieco. Oczywiście innym może się podobać.

 • kitciwoko

  Oceniono 8 razy -6

  Myślicie, że gość widział "sponsoring"? I podobała mu się tamta scena? No, dobrze wiecie która. Może on też co jakiś czas na kuligową...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX