Steczkowska na fotelu fryzjerskim. Uwagę zwraca jeden szczegół. Widzicie? To wiele mówi o jej relacji z mężem

Justyna Steczkowska pół roku temu rozstała się z mężem. Na najnowszym zdjęciu widać jednak, że znów nosi obrączkę.

Justyna Steczkowska w kwietniu poinformowała na Facebooku, że zakończył się jej związek małżeński, który trwał 17 lat. Razem z mężem zdecydowali się na separację, aby w tym czasie zastanowić się, czy nadal chcą ze sobą być.

Nawet w najbardziej udanych związkach uczucia podlegają przemianie - pisała wtedy Steczkowska. 

Minęło już pół roku od tego wpisu i wokalistka nie zabrała więcej głosu w tej sprawie. Ale jej nowe zdjęcie na Instagramie wiele sugeruje. Widać, że na jej serdeczny palec wróciła... obrączka. 

Przypomnijmy, że jakiś czas temu Maciej Myszkowski, wyznał w rozmowie z "Super Expressem", że rozstanie ze Steczkowską nie jest definitywne.

Jestem mężem mojej żony, mamy jakiś kryzys, pracujemy nad nim! 

MT

Więcej o:
Komentarze (12)
Justyna Steczkowska znów jest z Maciejem Myszkowskim? Nowe zdjęcie dużo mówi o jej relacji z mężem
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: GdzieWesele.pl poleca

  Oceniono 15 razy 9

  Dużo szczęścia życzymy! Byli bardzo fajną parą, oby im się udało!

 • Gość: bez ściemy

  Oceniono 12 razy 6

  Podziwiam facetów, którzy decydują na ponowny związek z kobietą, która ich wcześniej rzuciła dla innego. Taka kobieta nigdy nie będzie darzyć cię szacunkiem. W jej oczach jesteś miękką fajką, traktowaną wedle zasady: jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.

 • Gość: 14qewd

  Oceniono 1 raz 1

  Dajcie już im spokój. To są ich prywatne sprawy i nikomu nic do tego. Steczkowska prosiła w oświadczeniu o separacji, żebyśmy uszanowali ICH decyzję i dali IM spokój. Tak ciężko to zrobić? Ona nie prosi się o te artykuły w brukowcach. Nie mam wpływu na to co piszą i że ciągle śledzą ją paparazzi.

 • Gość: MartaZ

  Oceniono 1 raz 1

  Nie rozumiem tego lejącego się syfu. Czy myślicie, że to ona chce żeby o niej pisali? Robili jej zdjęcia z ukrycia. Śledzili itd.? Nikt tego nie chce! To prasa robi to dla kasy, WASZEJ KASY BARANY. Bo każdy wasz komentarz, to dla nich pieniądze od reklamodawcy. Gratuluje Wam. Głupi zawsze da się wciągnąć w zarabianie pieniędzy dla innych swoim kosztem.

 • Gość: Elena

  Oceniono 2 razy 0

  Boże znowu o Justynie ileż można czy Wy nie macie już kogo się czepiać !!!?Bardzo lubię Justysie to ciepła mila osoba mega zgrabną ale dajcie jej już święty spokój nie ona pierwsza i nie ostatnia odeszła i wróciła do męża widać miała powód pozdrawiam Cię Juztynko

 • Gość: Nitka

  Oceniono 8 razy 0

  To zdjęcie jest lustrzanym odbiciem więc tak naprawdę obrączka znajduje się na lewym ręku. Ślubną obrączkę nosi się na prawym serdecznym palcu - przynajmniej w naszym kraju...:-)

 • Gość: bebe

  Oceniono 12 razy 0

  A maz jelen porozem o sufit.

 • elenem

  Oceniono 5 razy -1

  Widać rozum jej wrócił, a moze to było takie działanie.... reklamowe, lans.
  Pogardzam facetami którzy przymują żonę po zdradzie.
  Widać niektórzy lubią puszczalskie baby.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX