Lewandowscy na kolacji z Julią Roberts. To ona ich zaprosiła. "Jej syn jest fanem Roberta"

Lewandowscy mieli niedawno okazję poznać Julię Roberts. Ponoć wspólne zdjęcie na Instagramie to nie wszystko. Roberts zaprosiła ich na kolację do swojego apartamentu.

Na początku września Anna Lewandowska i Robert Lewandowski wybrali się do Werony na pokaz Calzedonii. Poznali tam Julię Roberts, z którą zrobili sobie zdjęcie. Prawdopodobnie znajomość zaowocowała wspólną kolacją.

Para oficjalnie nie potwierdziła tej wiadomości, ale zrobił to rozmówca tygodnika "Na żywo". Ponoć syn Roberts jest wielkim fanem Lewandowskiego, w związku z czym matka zafundowała mu spotkanie z idolem. Kilka miesięcy wcześniej chłopiec spotkał się m.in. z Ronaldo.

Po zakończeniu imprezy Lewandowscy otrzymali telefon od menadżerki aktorki. Przekazała im informację, że Julia zaprasza ich do swojego prywatnego apartamentu. Ania i Robert entuzjastycznie przyjęli propozycję. Ich córeczka Klara została w hotelu z nianią, a oni wybrali się złożyć wizytę gwieździe. Julia podjęła ich wystawną kolacją i zaskoczyła swoją bezpośredniością - relacjonuje znajoma pary.

Ze spotkania ze swoim mistrzem najbardziej byli zadowoleni synowie aktorki. Wisienką na torcie miała być wymiana numerami telefonów przez parę sportsmenów i znaną aktorkę. 

Synowie aktorki są fanami piłki nożnej, a Robert jest ich idolem. Wzajemnym komplementom i serdecznościom nie było końca. Julia stwierdziła, że z Robertem ma wiele wspólnego, z racji imienia. Ona przecież nazywa się Roberts. Lewandowscy i aktorka wymienili się numerami telefonów. - dodaje rozmówca "Na żywo".

Sądzicie, że gdyby to była prawda, to Lewandowscy nie omieszkaliby się tym pochwalić?

MT

Więcej o:
Komentarze (116)
Julia Roberts zaprosiła Lewandowskich na kolację w swoim prywatnym apartamencie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: cezar85

  Oceniono 116 razy 100

  Niezwykle mi z tego powodu wszystko jedno

 • podanyloginjestzajety

  Oceniono 39 razy 35

  Mój syn jest fanem Roberta, zapraszam na kolacje. Stawiam. Czy mam szanse?

 • Gość: ok

  Oceniono 33 razy 21

  anka ceni prywatnosc dobre''''

 • konto710

  Oceniono 33 razy 19

  no a gdzie ku...wa jeje syn to on jest jego Fanem

 • Max Neutrino

  Oceniono 28 razy 18

  Cudownie. Ja byłem przed chwilą u piekarza. Zakupiłem pyszne pieczywo. Niestety nie wymieniłem z piekarzem numerów, bo jakoś nie wyszło. Nadrobię to następnym razem i wrzucę info na plotek. Ciekawe czy opublikują!? :) Jak to mawiał Mark Twain, że ludzie zrobią wszystko, byleby im inni ludzie zazdrościli. Reszta się nie liczy.

 • kaviar100

  Oceniono 32 razy 16

  Proponuję o wysłanie do Watykanu list o beatyfikację w przyszłości Lewandowskich!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX