Lewandowscy na kolacji z Julią Roberts. To ona ich zaprosiła. "Jej syn jest fanem Roberta"

08.10.2017 10:38
Lewandowscy mieli niedawno okazję poznać Julię Roberts. Ponoć wspólne zdjęcie na Instagramie to nie wszystko. Roberts zaprosiła ich na kolację do swojego apartamentu.

Na początku września Anna Lewandowska i Robert Lewandowski wybrali się do Werony na pokaz Calzedonii. Poznali tam Julię Roberts, z którą zrobili sobie zdjęcie. Prawdopodobnie znajomość zaowocowała wspólną kolacją.

Para oficjalnie nie potwierdziła tej wiadomości, ale zrobił to rozmówca tygodnika "Na żywo". Ponoć syn Roberts jest wielkim fanem Lewandowskiego, w związku z czym matka zafundowała mu spotkanie z idolem. Kilka miesięcy wcześniej chłopiec spotkał się m.in. z Ronaldo.

Po zakończeniu imprezy Lewandowscy otrzymali telefon od menadżerki aktorki. Przekazała im informację, że Julia zaprasza ich do swojego prywatnego apartamentu. Ania i Robert entuzjastycznie przyjęli propozycję. Ich córeczka Klara została w hotelu z nianią, a oni wybrali się złożyć wizytę gwieździe. Julia podjęła ich wystawną kolacją i zaskoczyła swoją bezpośredniością - relacjonuje znajoma pary.

Ze spotkania ze swoim mistrzem najbardziej byli zadowoleni synowie aktorki. Wisienką na torcie miała być wymiana numerami telefonów przez parę sportsmenów i znaną aktorkę. 

Synowie aktorki są fanami piłki nożnej, a Robert jest ich idolem. Wzajemnym komplementom i serdecznościom nie było końca. Julia stwierdziła, że z Robertem ma wiele wspólnego, z racji imienia. Ona przecież nazywa się Roberts. Lewandowscy i aktorka wymienili się numerami telefonów. - dodaje rozmówca "Na żywo".

Sądzicie, że gdyby to była prawda, to Lewandowscy nie omieszkaliby się tym pochwalić?

MT

Jak dobrze pamiętasz gwiazdy jednego przeboju z lat 90.? [QUIZ]
1/15Który polski boysband widać na zdjęciu?

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (116)
Julia Roberts zaprosiła Lewandowskich na kolację w swoim prywatnym apartamencie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: cezar85

  Oceniono 116 razy 100

  Niezwykle mi z tego powodu wszystko jedno

 • podanyloginjestzajety

  Oceniono 39 razy 35

  Mój syn jest fanem Roberta, zapraszam na kolacje. Stawiam. Czy mam szanse?

 • Gość: ok

  Oceniono 33 razy 21

  anka ceni prywatnosc dobre''''

 • konto710

  Oceniono 33 razy 19

  no a gdzie ku...wa jeje syn to on jest jego Fanem

 • Max Neutrino

  Oceniono 28 razy 18

  Cudownie. Ja byłem przed chwilą u piekarza. Zakupiłem pyszne pieczywo. Niestety nie wymieniłem z piekarzem numerów, bo jakoś nie wyszło. Nadrobię to następnym razem i wrzucę info na plotek. Ciekawe czy opublikują!? :) Jak to mawiał Mark Twain, że ludzie zrobią wszystko, byleby im inni ludzie zazdrościli. Reszta się nie liczy.

 • kaviar100

  Oceniono 32 razy 16

  Proponuję o wysłanie do Watykanu list o beatyfikację w przyszłości Lewandowskich!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane