Poruszające słowa Bieniuka: Chcę pamiętać Anię z szczęśliwych lat. Piękną, roześmianą, spełnioną

5 października minęły trzy lata od śmierci Anny Przybylskiej. W wywiadzie dla "VIVY!" Jarosław Bieniuk wspomniał swoją żonę.

Jarosław Bieniuk do tej pory przeżywa śmierć swojej partnerki Anny Przybylskiej. Emocje są na tyle silne, że nie pozwoliły mu na przyjście na premierę biografii aktorki. Bieniuk jednak w rozmowie z "VIVĄ!" wspomniał swoją zmarłą żonę.

Śmierć ukochanej była dla niego ogromnym przeżyciem. Dni po stracie partnerki nie miały sensu, a pogrążony w rozpaczy Bieniuk z trudem dochodził do siebie. 

Szczerze mówiąc te dni po śmierci Ani uciekły mi z pamięci. W głowie, na moim prywatnym, wewnętrznym dysku, powstała czarna dziura, której już nigdy nie zapełnię. Nie wiem, co wtedy robiłem, o czym myślałem. Nagle znalazłem się jakby w innym świecie. Nie chcę wracać do czasu choroby Ani, bo było to najbardziej traumatyczne doświadczenie w moim życiu. Chcę pamiętać Anię z naszych szczęśliwych lat, kiedy żartowaliśmy, bawiliśmy się, rodziliśmy dzieci. Piękną, roześmianą, czułą, spełnioną - wyznał sportowiec.

Bieniuk wspomniał też o dzieciach. Zwłaszcza skupił się na jednym z synów. Zdradził, że starszy z chłopców - Szymon, bardzo przypomina swoją matkę. Nie tylko wizualenie, ale również jego zachowanie jest podobne.

Czasami patrze na Szymona i on jest bardzo fizycznie podobny do Ani i wtedy mam takie deja vu, bo zrobi jakąś minę, gest i wtedy mam taki moment, że jakbym rzeczywiście zobaczył Anię - dodaje. 

Jarosław Bieniuk z dziećmiJarosław Bieniuk z dziećmi Instagram/jaretpalmer

Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska często mówili, o tym, że udało im się znaleźć, a ich największym sukcesem jest kochająca się rodzina. Dziś dzieci Ani nie są jednak same - piłkarzowi pomaga mu je wychowywać nowa partnerka, Martyna Gliwińska, która również w trzecią rocznicę śmieci pięknej aktorki wspominała ją na Instagramie.

MT

Więcej o:
Komentarze (28)
Jarosław Bieniuk wspomina Annę Przybylską. Zdradza, co czuł w pierwszych dniach po stracie ukochanej
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: mania

  Oceniono 24 razy 6

  sorki, ale przez wasze NACHALNE artykuły, zaczęłam ją nienawidzić !!!!! mam jej dość i coraz bardziej krytycznie podchodzę do jej "aktorstwa" !!!!! zamknijcie w końcu tą trumnę !!!!!!!!!!

 • Gość: ana

  Oceniono 12 razy 6

  Wspomina swoją zmarłą żonę??? W Plotku pracują idioci-to wiadomo od dawna; ale żeby aż do tego stopnia...??!

 • dante_waw

  Oceniono 10 razy 4

  ...ciekawe ile klikow wycisniecie jeszcze z tej historii... jutro wspomnienia szewca Ani Przybylskiej, a pojutrze Anie przybylska bedzie wspominac jej pedicurzystka...

 • Gość: Falk

  Oceniono 9 razy 3

  Czy corka tej Lauren Bacall juz tez zrobila karpia?

 • mgr.nauk

  Oceniono 12 razy 2

  Konkubent wspomina żonę, LOL

 • lenny102

  Oceniono 3 razy 1

  Przestancie juz o nich p....szyc!KOGO to obchodzi?Lubilem ta laske, ale nie Ona jedna nie zyje.A Bieniuk juz mnie oslabia.

 • hula.kula

  Oceniono 3 razy 1

  ileż można tłuc tematy o przybylskiej- była ładna, miła, sympatyczna, wszyscy o tym WIEMY.

  jako aktorka - powiedzmy, że lubię ją za rolę w "sezonie na leszcza" czy "bilecie na księżyc", ale nie była AŻ TAK wielką aktorką, żeby się nią teraz brandzlować CODZIENNIE.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX